Komentarze użytkownika Garfield_pl
Znaleziono 43321 komentarzy użytkownika Garfield_pl.
Pokazuję stronę 843 z 1084 (komentarze od 33681 do 33720):
@sWinny napisał: "W sumie to chciałbym dzisiaj zobaczyć trochę naszej młodzieży. Azeez czy Patino mile widziani."
Yyyy, nie wiem czy Azeez dostanie zgodę wrócić na ten mecz z wypożyczenia ;) Patino fajnie jakby dziś zagrał. Ciekawe czy będzie grał 2 garnitur czy jednak jedziemy małymi rotacjami.
@69Hunter1997 napisał: "No właśnie.. Guendo ma ewidentnie coś nie tak pod kopułą ale Balo idzie w jego ślady i to mnie zaczyna martwić. Jeśli będzie taki sam to ciemno to widzę"
Rafson miał na myśli Balotelliego, chyba, tak mi się wydawało przynajmniej ;)
@Rynkos7 napisał: "To łapanie piłki akurat większość trenerów, wręcz nakazuję tobie robić jak upadasz. Co by było gdy przewracasz się, sędzia nie dyktuje faulu i przeciwnik rusza na bramkę z przewagą liczebną? Łapiesz piłkę "niby przypadkowo" i sędzia dyktuje rzut wolny. Kiedyś w Arsenalu oberwało się za to Denilsonowi, bo chciał trochę wymusić faul, przewrócił się, sędzia nie przerwał gry, rywal poszedł z akcją i padła bramką."
No niby tak, tylko, że on łapie i upada często przy lekkim drasnieciu a nie zawsze to jest faul, i idzie akcja po stracie piłki, lub łapie żółtą. Robił tak w AFC i robi w OM, no u macha wtedy łapkami, bo to nie jego wina;) i to co wczoraj widziałem, ro do przodu ok, ale jak drużyna traciła piłkę, to powrót jest na alibi, niby wraca, ale jakoś w słów motion, a wiemy co się dzieje w PL, gdy tak wracasz do obrony ;)
@Rafson95 napisał: "Mi to szczerze obojętne co z tym Guendo. Jestem tak 50/50. Potencjał piłkarski jest, ale główka trochę jak u Balo"
No właśnie ta główka to problem, bo talent ma, ale ego większe niż poziom obecny, a to nie wróży dobrze. Jednego się nie oduczył, tego upadania i łapania piłki, po kontakcie z rywalem, co nie zawsze dla sędziego jest faulem ;)
@Bukayoforever napisał: "Ciekawe gdzie sa ci smieszni kibice junajtet ktorzy nabijali sie z Arsenalu, teraz mamy po tyle samo pkt w lidze, a wystarczy spojrzec na ich sklad i widac, ze maja 827822 razy lepszy od nas, trenera tez wg niektorych z was maja lepszego, ale to akurat nic znaczacego bo przed meczem z KFC mowiliscie, ze Nuno jest pare polek wyzej od Artety."
Nie zniesli porażki za dobrze, to i tu ich nie ma. Potem przyjdą udawać ziomeczków, jak zwykle, no a przy naszej jakiejś porażce / stracie punktów zaczną znów się panoszyć i dowartosciowywać u nas na stronie ;) tylko dalej żaden nie wytłumaczył, dlaczego musi to robić i tu przychodzi, jednocześnie uważając nas za żadnego rywala ;)
@Paul77 napisał: "Watts pisze że Marsylia skorzysta z opcji wykupu, ale... Skoro mu się w lecie kontakt kończy, to jaka opcja wykupu?
Na pewno Arsenal potrzebuje na gwałt środkowego pomocnika co odrazu wejdzie do pierwszego składu, bo między Parteyem, a Odegardem, czy Smith Rowe jest spora luka.
Tielemans to marzenie, Guendouzi nawet jak wróci to wielka niewiadoma."
Ale chyba latem 23 mu wygasa a nie 22, coś tak mi się kojarzy.
@Rafson95 napisał: "No ale to nadal nie rozwiązuje naszej zagadki. A wręcz jak jest napisane że odejście jest "expected" to tak jakby nie było obowiązku wykupu. Bo wtedy by było że odejśćie jest pewne."
Źródło jedno z lepszych, Guendo sam chce zostać w Marsylii z ostatnich newsów i na Emirates też nie chętnie go chcą, więc raczej większe szanse że już nie zagra w AFC. Minus, że ta kwota ciut mogłaby być wyższa, ale zawsze coś ;)
@Rafson95 napisał: "Jedni twierdzą że jest obowiązek wykupu, inni że prawo. Ja nie wiem.
Najlepiej żeby ktoś na potwierdzenie swojego zdania wrzucił rzetelne źródło, które rozsądzi.
Bo jedni mówią to inni tamto ale nikt nie wrzuca żadnego sensownego info na poparcie"
Wheatley podał to:
https://twitter.com/ChrisWheatley_/status/1452265156042444808?t=Y9MfC_CB1n-7YBiF01krBg&s=19
No teraz Saliba na ryzyku ale ładnie wyczyscił
@Lamoreaux napisał: "Lepiej jednak dywagować o ustawieniu defensywy mając 3 ogarniętych SO niż Davida Luiza, Mustafe czy Sokrstisa xD"
Przydałby się i 4 taki, bo nie ma co zapominać o kontuzjach, kartkach itp. Niech będzie bogactwo i ból głowy z tego powodu, niż deficyt ;)byle konkurencyja o skład była zdrowa i to wtedy tylko na plus wyjdzie.
@Lamoreaux napisał: "tak btw. myślicie że jak wróci Saliba to będą grali nadal dwójka SO czy może więcej leci ustawienie z trójką a może Biały Ben będzie grała dorywczo jako SPD?"
Raczej konkurencja o miejsce w składzie, ewentualnie z tymi najlepszymi na 3ŚO.
@losnumeros napisał: "Ty to pisałeś? Nie pamiętał. Guendo przyszedł do nas z 2 ligi francuskiej, czyli musiał mieć odpowiedni talent. Teraz są inne czasy niż kiedyś, trzeba zmienić podejście do zawodnika i umieć do niego dotrzeć. A to wszystko zależy tylko od trenera. Fergi też nie pozbył się Cantony."
Nie porównuj też Guendo do Cantony, no bez jaj ;) serio to była inna piłka, inne czasy, swoją drogą nie wiadomo czy taki Adams,Cantona w obecnych czasach coś by pograli i ich problemy wychowawcze i nie tylko dałyby im taką karierę jaką mieli ;)
@mruw napisał: "Kurcze, ten Saliba całkiem nieźle wygląda"
Będzie z niego pociecha, na spokoju póki co. Swoją drogą te gwiazdki psg to jak draśnie ich ktoś to teatrzyk jakby nogi im urwało ;)
@krystiannn napisał: "Guendo przeboleje. Grunt zeby Salliba przyszedl za takiego Mariego albo Holdinga w sam raz. A widze że młody gra wszystko po 90 minut. Na wypożyczeniu w Nice tez duzo grał."
No Saliba po to wypożyczony, miał grać ile się da i na tą chwilę tak jest,więc spora szansa że będzie rywalizował o skład w nowyn sezonie, dziś narazie ładnie ogarnia przeciwko takim gwiazdom.
@losnumeros napisał: "Jest opcja, OM musi spaść z ligi. Mało realne."
Napisalem to ;) nie porównujmy Adamsa do Guendo, Guendo to rozwydrzony dzieciak i teraz są inne czasy też. Guendo najpierw niech na boisku pokaże pełnię umiejętności, a dopiero swoje ego potem. Jeśli chodzi o charakter, to ma go Ramsdale, taki jak trzeba, a Guendo może mu rękawice czyścić na tą chwilę pod tym względem.
Ładna akcja i bramka Milika :)
@krystiannn: zresztą Wheatley podał dziś że Guendo i Mavropanos chyba za jakieś 12 baniek w sumie odejdą na koniec sezonu.
@krystiannn napisał: "To ja juz nie wiem. Było gadane, że jest obowiązek wykupu teraz sie okazuje, że nie ma. Jeszcze dzisiaj albo wczoraj czytałem tutaj, że Guendo powiedział, że chce zostac w Marsylii. Teraz jest jakas klauzula ... tu sie zmienia jak w kalejdoskopie."
No generalnie jest tak jak mówisz, obowiązek wykupu, on chce zostać w Marsylii i marsylia chce go wykupić, Arsenal ma opcje zerwania tej umowy, ale nie chce skorzystać, a jedynie byłaby nieważna jeśli Marsylia spadnie. Na 99% Guendo już nie wróci, ja osobiście płakać nie będę, choć na początku go lubiłem i mógł być tu lata, gdyby głowa była ok.
@krystiannn napisał: "Juz tyle razy było to wałkowane. Pan Guendouzi został wypożyczony na cały sezon 2021/2022 z obowiazkiem wykupu po sezonie.
Formalnie Pan Guendouzi został sprzedany."
Jest jakaś opcja zerwania tej umowy, z której AFC nie ma zamiaru korzystać i bardo dobrze :D
@arsenallord napisał: "Popcorn, piwko i devilpage obowiązkowo dziś"
O ile serwery im nie padną ;)
Kibice nieładnie, że wychodzą, to nie pomaga..
@michalmsos napisał: "Byloby milo gdyby bylo okolo 8 do zera...
To by juz 8-2 nam nie wypominali" wszystko jeszcze możliwe ;)
Ronaldo też poleci dziś ;)
Pogbuś:D i co ten biedny Ogs może jak piłkarze tak nie grają ;)
I przybił 5 z De gea ;)
Ale bęcki :D Ronaldo mentalny dzieciak :D pieknie
I 3 :D
@Kiepomen napisał: "Niestety ale dla nas to zły wynik. Wyleci w końcu ten Ole i United zacznie grać tak jaki ma potencjał"
To mało istotne, nie ma co wybiegać w przyszłość, ale za to każda brameczka w plecy mułów zawsze cieszy :D a jak zakończy się stratą punktów, to piękna niedziela :D
@lordpat napisał: "całe k.com by na tym skorzystało"
Może i tak( ale w takie deklaracje się nie bawię) , ale to Ty składasz deklaracje, których i tak się zweryfikować nie da( nie oglądanie), za to pisanie tutaj łatwo zweryfikować. Zmartwie Cie, ale ja z Tobą nie pójdę w odsiadke :D
@lordpat napisał: "ok, ale jak Leicester przegra, to Ty też nie piszesz ;)"
Ale dlaczego ja mam nie pisać i dlaczego jak Leicester przegra?
I cyk 2 :D
Będzie dobre meczycho do końca :D
Live 1:0
@lordpat napisał: "Brentfor 2:0 Arsenal
Brentford 1:2 Leicester
Serio, jeśli Leicester z nami nie wygra, to nie oglądam piłki nożnej do końca tego roku."
I nie komentujesz? ;) ok
@lordpat napisał: "Czyli ponownie według Ciebie Arsenal wraca do roli akademii dla City, Barcelony i teraz Newcastle?
Fabregas i Nasri też całowali i klepali herb Arsenalu.
Guendouzi poszedł w odstawkę, bo jako jedyny mówił jak jest. Tak samo, jak ja jestem traktowany za mówienie prawdy, tak też na Guendouziego spadła fala krytyki za pokazanie charakteru."
Guendo nie pokazał charakteru tylko brak mózgu, bo jeśli dla Ciebie zaczepki swoich na treningach, nie stosowanie się do poleceń sztabu to charakter, to sory, ale tak nie zajedzie daleko. A gdzie ja niby napisałem, że będziemy szkółką? Piszesz sobie swoją narracje i wpychasz innym coś, czego nie powiedzieli. Mamy młody skład, odświeżony, z potencjałem, który z każdym meczem będzie się zgrywał, zdobywał doświadczenie i to pozytywne i negatywne, i kto wie, może dodanie np. takiego Sterlinga, czy innego bardziej doświadczonego grajka do Parteya,Auby, da tą większą pewność siebie młodym w ciężkich spotkaniach. My te punkty z CP straciliśmy raz po błędach, ale też przez brak doświadczenia ( nie lubię Xhaki, i chce w jego miejsce lepszego zawodnika, ale on cwaniactwem mógłby ta grę uspokoić, i dowieźć 1:0 do końca). Arsenal nie musi sprzedawać jak dawniej,a to że stawia na młodych, nie oznacza, że będzie ich oddawał na lewo i prawo, to inne czasy już.
@lordpat napisał: "To kiedy w końcu będziemy mieć skład na TOP4?
hm?
Skończy się na tym, że wykupią nam najlepszych piłkarzy, jak to było 10 lat temu. Skład z potencjałem bez pieniędzy też budował Wenger i do czego to doprowadziło?
2 FA cup z zawodnikami pokroju Alexis i Ozil i oddanie mistrzostwa Leicester za frajer.
Nie wierzę w ten cały proces. Wmawia nam się, że ten klub zmierza w jakimś kierunku, a tak naprawdę cel jest tak daleko, że ciężko cokolwiek o nim powiedzieć.
Dlatego ciągle powtarzam, trzeba przede polerować jak diamenty zawodników z jajami, a nie oddawać Guendouziego za 33% wartości"
Guendo ani trochę mi nie żal, a ten skład w tym sezonie w porównaniu z rywalami nie jest na Top4 obiektywnie, ale z czasem może podjąć już w następnym walkę o to, po następnych wzmocnieniach. Inna sprawa, że ten sezon miał dopiero 9 kolejek, i nie wiemy jak się zakończy, przy odpowiedniej regularności, może i w tym sezonie wykorzystają okazję, ale jest wiele czynników na to wpływających. Conte niekoniecznie by coś tym składem ugrał,a mógłby nasciagać znów staruchow i potem porzucić AFC, to na pewno nie trener dla nas. Szkoda byłoby tych młodych chłopaków, z akademii też nie koniecznie dostaliby młodzi szansę, i ja osobiście tego gościa nie chciałbym tu widzieć.
@lordpat napisał: "Problem leży niestety w trenerze.
Gdyby doszedł do nas taki Conte, to od razu pogodziłby role na boisku Auby i Laci i zarówno jednen, jak i drugi zaczęliby strzelać na potęge. A tak? Miernota, do której większość tutaj jest przyzwyczajona.
Czekam na dokument z amazona, w którym Arteta ze składem na TOP4 będzie się cieszył z dostania się do Conference League."
Składu na Top4 to my nie mamy jeszcze, ale możemy tym składem to ugrać, bo nie gramy w pucharach, zobaczymy co będzie na koniec sezonu :)
Dinos Mavropanos and Matteo Guendouzi set to leave Arsenal in the summer for combined fee of £12m
https://t.co/FpVU3XYTI2
@Dominik17 napisał: "masz rację , ale ja patrzę pod kątem przyszłego sezonu i to co się mówi , a mówi się o tym że saliba dostanie szansę a o guendo nie mówi się na ten moment nic"
Wczoraj był news że Guendo chce zostać w Marsylii, Marsylia go bierze i płaci umówione 11 baniek, chyba że spadną, wtedy ta umowa nie obowiązuje ;)
Dawno Lampteya nie widziałem, ale dziś znów kręci nieźle, jako wsparcie Tomiyasu brałbym ;)
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@sWinny napisał: "W sumie to chciałbym dzisiaj zobaczyć trochę naszej młodzieży. Azeez czy Patino mile widziani."
Told that Arteta wants to keep Arsenal's momentum going tonight and youngsters are unlikely to be involved #afc
https://t.co/I8SKodEJf5
To raczej ta 2 opcja, o której pisałem.