Komentarze użytkownika Garfield_pl

Znaleziono 43321 komentarzy użytkownika Garfield_pl.
Pokazuję stronę 850 z 1084 (komentarze od 33961 do 34000):

Komentowany temat: Remis na wyjeździe: Brighton 0-0 Arsenal 05.10.2021, 10:07

@Bukayoforever: @Theo10: no taka ploteczka chodzi, a czy faktycznie nimi się interesujemy czas pokaże, wiadomo, że kwota będzie spora, ale skoro Kroenke chce płacić, to nie nasz problem ;) czy by odpalili u nas, ciężko stwierdzić, ale fakt faktem są w lidze ograni już trochę, więc kto wie ;) a może obu kupimy w miejsce Auby i Laci ;)

Komentowany temat: Remis na wyjeździe: Brighton 0-0 Arsenal 05.10.2021, 09:48

@filo94 napisał: "Są tu jacyś akwaryści?"
Są ;)

Komentowany temat: Remis na wyjeździe: Brighton 0-0 Arsenal 05.10.2021, 09:47

Dominic Calvert-Lewin and Ollie Watkins are on Arsenal's list as they prepare for the departure of Alexandre Lacazette.

Komentowany temat: Remis na wyjeździe: Brighton 0-0 Arsenal 04.10.2021, 21:26

Wow! Padła także wewnętrzna Platforma komunikacyjna dla pracowników Facebooka. Dodatkowo wielu z nich nie może się dostać do budynków biurowych ponieważ nie działają im karty dostępu! Więc nie mogą pracować nad usunięciem awarii! #facebookdown
https://t.co/sd3Efwt0pb https://t.co/4omHjuf46C

Komentowany temat: Remis na wyjeździe: Brighton 0-0 Arsenal 04.10.2021, 21:10

@mruw napisał: "co to za wirus? xD"
Myślałem że skopiuje się sam tekst, a tu link do apki kikś, żaden wirusik ;)

Komentowany temat: Remis na wyjeździe: Brighton 0-0 Arsenal 04.10.2021, 20:49

Trwa globalna awaria Facebooka, Instagrama i WhatsAppa. NYT powołując się na dwóch pracowników FB podaje, że... https://aplikacja-kiks.pl/share/112a

Komentowany temat: Remis na wyjeździe: Brighton 0-0 Arsenal 04.10.2021, 20:08

@chicken1990 napisał: "Tylko właśnie ciężko teraz może być się zgrać/umówić. Gość, chyba urlop wziął albo coś bo ponoć wszędzie chce z nią jeździć itp. Chociaż będę się starał.
Zazdrość to w takiej sytuacji normalna sprawa ale zdaje sobie sprawę z tego co do mnie doszło. Mimo tego, że sam miałem wcześniej kilka problemów z tą relacją związanych m.in przez jej eksa między innymi. Ani razu się nie wycofałem, tylko trochę zamknąłem wszystko w sobie."

Sam najlepiej wiesz jak sprawa wygląda, na Twoim miejscu, umówiłbym się na kawę, choćby 2 godz znaleźć powinna, i po prostu pogadać szczerze, bo szkoda czasu i energii na coś, co może nigdy nie stać się realne.

Komentowany temat: Remis na wyjeździe: Brighton 0-0 Arsenal 04.10.2021, 19:57

Partey and Elneny won't be available in January. So signing a central midfielder is of utmost importance (it already is). Who would you sign? Personally would go for Bruno Guimarães. Arsenal were interested in the summer.

Kogo byście widzieli w AFC zimą

Komentowany temat: Remis na wyjeździe: Brighton 0-0 Arsenal 04.10.2021, 19:56

@chicken1990: umów się z nią po prostu na spotkanie i pogadaj szczerze, będziesz mieć jasność i albo dalej razem albo osobno. Skoro macie dobra relacje, to nic się nie stanie, a będziesz miał jasna sytuację. Tylko czy to chwilowa zazdrość czy myślisz, że to może być ta jedyna? Żebyś nie był jak pies ogrodnika, i nie rozmyślił się za parę miesięcy, gdy ona zrezygnuje z tamtego dla Ciebie.

Komentowany temat: Remis na wyjeździe: Brighton 0-0 Arsenal 04.10.2021, 19:47

@Spodek napisał: "te portale są świetne, pod warunkiem, że nie jest się tylko końcowym konsumentem. Dla kreatorów, ludzi tworzacych kontent - extra. Rowniez polecam detox od mediow spoleczniosciowych lub stosowanie aplikacji blokujacych wybrane przez nas strony w okreslonych godzinach.

Najlepsi sa ludzie, ktorzy twierdza, ze nie sa uzaleznieni, a maja w podsumowaniu na telefonie ponad 2h godziny srednio spedzone (dzienie) na social mediach typu instagram/facebook :)

Osobiscie lubie twittera. w temacie facebooka polecam obejrzec dokumenty: "the great hack" oraz 'the social dillema', na przyklad na netflixie"

Twitter jest spoko, używam i tak głównie w tematach związanych z AFC, ale generalnie fajna sprawa. FB, większość znajomych mam poukrywane powiadomienia, bo nudne jest oglądanie tego co jedzą, jakie piękne mają życie ( szczególnie gdy znam realia) itd., ale za to jest super sprawą, jeśli chodzi o grupy tematyczne, większość forów, na takie się przeniosła i gdyby nie te grupy i konta oficjalne czy to muzyków, Arsenalu itp., to mógłbym usunąć bez problemu konto. Szczerze, to jak padło kanonierzy.com, to człowiek sobie uzmysłowił, że jest uzależniony i od tej strony i od Arsenalu ;) zaglądałem tu co chwilę z nadzieją że wreszcie się odświeży ;D

Komentowany temat: Remis na wyjeździe: Brighton 0-0 Arsenal 04.10.2021, 19:34

@Ech0z napisał: "Ja to bym chciał żeby fejsbuk Instagram tiktok padł na zawsze. Ogromny rak społeczeństwa . Zyskują na tym tylko nieliczni"
WhatsApp i messenger mogłyby zostać, przydają się, ale na ich miejsce szybko wskoczyłyby nowe komunikatory :)

Komentowany temat: Remis na wyjeździe: Brighton 0-0 Arsenal 04.10.2021, 19:31

@losnumeros napisał: "Jeśli dla Ciebie zabieranie wolności to daremny temat, to gratuluję."
Nikt mi jej nie zabiera, a jak o nią walczyć chcesz to rób to gdzieś, gdzie może to coś dać :)

Komentowany temat: Remis na wyjeździe: Brighton 0-0 Arsenal 04.10.2021, 18:43

@kamil47 napisał: "co do Australii. To bardzo ciekawy temat nawet na takie forum jak te czyli tam gdzie dyskusji być nie powinno. Dlaczego? To co dzieje się w Australii może być wzięte pod uwagę jako standardowa procedura która zostanie wdrożona w innych państwach. Niemożliwe? A kto by pomyślał że w Australii będą dziać się takie jaja?"
Różne były już pomysły, ale to nie miejsce na to, znów zaczną się ludzie wyzywać, a po co to.. To już lepiej narzekanie na Arsenal w temacie piłki, lub każdy inny temat ciekawszy od tego

Komentowany temat: Remis na wyjeździe: Brighton 0-0 Arsenal 04.10.2021, 18:40

@losnumeros napisał: "Znowu Ty zaczynasz płakać jak się udzielam, wstawiłem info i niech każdy sam sobie je oceni. Ja już nie ma zamiaru dyskutować na ten temat."
To po co wklejasz i prowokujesz innych, bo podlapia pewnie temat, który jest daremny

Komentowany temat: Remis na wyjeździe: Brighton 0-0 Arsenal 04.10.2021, 18:39

@TakKrzysiu napisał: "A faktycznie, właśnie czytałem. Pewnie kawał świata w depresji :|
W sumie nie działa mi żaden komunikator, ciekawa sprawa, bo póki co nawet nie wiadomo, co jest przyczyną (chyba że uległo to zmianie). Powrót do gołębi pocztowych^^"

Na tą chwilę nie ma wieści, ale najważniejsze, że kanonierzy.com działa :)

Komentowany temat: Remis na wyjeździe: Brighton 0-0 Arsenal 04.10.2021, 18:21

@kamil47 napisał: "Dokładnie tak. Ciekawa historia, nie pamiętam takich akcji."
Ciekawe jak to zniesie ludność świata :) ale WhatsApp to mógłby działać, bo mi potrzebny w pracy ;)

Komentowany temat: Remis na wyjeździe: Brighton 0-0 Arsenal 04.10.2021, 18:18

@TakKrzysiu napisał: "Działa Wam FB i WhatsApp? Czy tylko u mnie jakieś WTF"
Jest globalna awaria fb, instagram i WhatsApp, kikś podał 15 min temu ibfo

Komentowany temat: Remis na wyjeździe: Brighton 0-0 Arsenal 04.10.2021, 18:10

@MarkOvermars: Official. Confirmed. Claudio Ranieri has been appointed as new Watford head coach replacing Xisco.#WatfordFC https://t.co/eeFTO4cip3

Romano właśnie

Komentowany temat: Remis na wyjeździe: Brighton 0-0 Arsenal 04.10.2021, 18:06

@MarkOvermars napisał: "Rannieri ponoc ma być nowym trenerem Watfordu"
Chyba już nawet podpisał na 2 lata.

Komentowany temat: Remis na wyjeździe: Brighton 0-0 Arsenal 04.10.2021, 18:05

@losnumeros napisał: "Zobaczcie co dzieje się w Australii dramat.

"Z drugiej strony mamy Australię. To co się tam dzieje, a szczególnie w stanach Wiktoria (Melbourne) i Nowej Południowej Walii (Sydney) przechodzi ludzkie pojęcie. Tamtejsze władze wprowadziły istny terror sanitarny. Publikowaliśmy dla Was filmy, pokazujące co się tam dzieje, wielu ludzi jest wręcz w szoku, widząc jak policja i wojsko brutalnie pacyfikują jakiekolwiek demonstracje przeciwko obostrzeniom i segregacji sanitarnej, jak pałują i biją ludzi za brak maseczki, jedzenie posiłku na powietrzu, czy zwykłe oddalenie się od domu kawałek dalej niż przewidują to skandaliczne restrykcje. Oto kilka z nich:
- godzina policyjna od godz. 21:00
- 1682 $ kary jeśli jesteś poza domem "bez ważnego powodu"
- nie można odwiedzać rodziny i znajomych
- 200 $ kary jeśli nie masz maseczki (w pomieszczeniach i na zewnątrz)
- można ćwiczyć na powietrzu tylko raz dziennie w ciągu godziny
- tylko jedna osoba w gospodarstwie domowym może wyjść z domu np. po zakupy
- nie wolno podróżować dalej niż 3 mile od domu
- policja może wejść do domu bez nakazu"

Oho, zaczyna się, przerwa na kadrę to jak nie ma p co płakać, to zaczynasz kolejny męczący temat, odpuść chłopie, to już lepiej płacz o Artetę.

Komentowany temat: Remis na wyjeździe: Brighton 0-0 Arsenal 02.10.2021, 22:01

@Paul77 napisał: "słownik..."
Wiem, ale i tak musiałem ;)

Komentowany temat: Remis na wyjeździe: Brighton 0-0 Arsenal 02.10.2021, 21:52

https://twitter.com/outofcontextars/status/1444377508267401217?s=19

Gabriel szuka zęba jak kiedyś Arteta :D

Komentowany temat: Remis na wyjeździe: Brighton 0-0 Arsenal 02.10.2021, 21:50

@WindKai napisał: "Na plus na pewno Ramsdale, Gabriel i White. Oby tylko nic poważnego nie stało się Bukayo."
Saka tylko kopnięcie, nic mu nie jest.

Komentowany temat: Remis na wyjeździe: Brighton 0-0 Arsenal 02.10.2021, 21:47

@Paul77 napisał: "Wypchać Aube do Barcelony, a od nich w zamian do Arsenalu Dephay"
Nie gra tam taki zawodnik ;)

Komentowany temat: Remis na wyjeździe: Brighton 0-0 Arsenal 02.10.2021, 20:36

@Simpllemann napisał: "Pal licho statystykę strzałów. Brighton grało lepiej, wyglądało lepiej jako drużyna przez cały mecz. Potter osiągnął to, mając zdecydowanie słabszych piłkarzy w swoim składzie. Brawa dla tego szkoleniowca."
Pewnie jeszcze nie jednemu urwa punkty, ale grają fajną piłkę od dłuższego czasu, brak im skuteczności, co dziś akurat na plus ;)

Komentowany temat: Remis na wyjeździe: Brighton 0-0 Arsenal 02.10.2021, 20:31

@mruw napisał: "Kontuzja zawsze wybija z rytmu i hamuje forme, ja bym wolał żeby sobie jechał na tą kadrę ale był zdrowy tak szczerze."
Grają że słabymi, a tam można wyłapać gorszą. Generalnie oby nic mu nie było, a jeśli już, to krótka tak jak pisałem.

Komentowany temat: Remis na wyjeździe: Brighton 0-0 Arsenal 02.10.2021, 20:29

@Vermaelen5 napisał: "Wcześniej były jeszcze trzy inne i bilans 0:9
Tak tylko przypominam"

W większości innym składem ;)

Komentowany temat: Remis na wyjeździe: Brighton 0-0 Arsenal 02.10.2021, 20:28

@lordpat napisał: "Bardzo dobry rezultat, głównie za sprawną świetnej defensywy.
4 mecze - 10 punktów, 1 gol stracony?
Biorę w ciemno, brawo Arteta!"

Ta skuteczność gdyby była, bo obrona coraz lepsza, ale takie sety jak ESR, Auba muszą być w takich meczach ładowane.

Komentowany temat: Remis na wyjeździe: Brighton 0-0 Arsenal 02.10.2021, 20:25

@PanMisiek napisał: "Gwiazdka się skończyła, wróciliśmy do siermiężnej kopaniny Made in Arteta. 2 celne strzały przez 90 minut, gospodarze prawie 3 x więcej strzałów od nas :("
Celnych też dwa :D

Komentowany temat: Remis na wyjeździe: Brighton 0-0 Arsenal 02.10.2021, 20:24

@mruw napisał: "Saka chyba jakiś mięsień, niedobrze.."
Jak opuści kadrę i wróci na następna kolejke, to niech ma taką kontuzje ;)

Komentowany temat: Remis na wyjeździe: Brighton 0-0 Arsenal 02.10.2021, 20:22

Remis, szkoda, ESR miał patelnie zmarnował, ale Brighton ładnie, trzeba przyznać, że mogli to wygrać. Szkoda że do mułów nie doskoczymy na 2 pkt, ale co się odwlecze. ;)

Komentowany temat: Remis na wyjeździe: Brighton 0-0 Arsenal 02.10.2021, 20:13

Ramsdale nas ratuje

Komentowany temat: Remis na wyjeździe: Brighton 0-0 Arsenal 02.10.2021, 20:06

Było Lace i Pepe dać wcześniej...

Komentowany temat: Remis na wyjeździe: Brighton 0-0 Arsenal 02.10.2021, 20:02

Ajjj ESR, dlaczego!?!

Komentowany temat: Remis na wyjeździe: Brighton 0-0 Arsenal 02.10.2021, 20:00

Pepe i Saka powinni próbować rajdów w połe karne, przy tej pogodzie wszystko możliwe

Komentowany temat: Remis na wyjeździe: Brighton 0-0 Arsenal 02.10.2021, 19:58

Laca dajesz!

Komentowany temat: Remis na wyjeździe: Brighton 0-0 Arsenal 02.10.2021, 19:55

Gabriel Magalhães lost his tooth during the collision with Dunk & Sanchez. #afc

Komentowany temat: Remis na wyjeździe: Brighton 0-0 Arsenal 02.10.2021, 19:54

Tu jeden gol przesądzi o ewentualnym zwycięstwie kogoś.

Komentowany temat: Remis na wyjeździe: Brighton 0-0 Arsenal 02.10.2021, 19:45

Oh Auba, Auba...

Komentowany temat: Remis na wyjeździe: Brighton 0-0 Arsenal 02.10.2021, 19:43

Laca i Pepe muszą wejsc

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady