Komentarze użytkownika GenzoArs
Znaleziono 2005 komentarzy użytkownika GenzoArs.
Pokazuję stronę 41 z 51 (komentarze od 1601 do 1640):
No i co z tego że Milan jest na dnie.
Rok temu wszyscy pisali na jakim to dnie jest ManU i co? i się odbudowali.
Milan też może. A nawet jestem pewien, że to zrobi.
W przyszłym sezonie będzie w top4
@Dan_Crawley z tym brakiem ambicji bym się kłócił. To że nie chce grać w BPL to nie znaczy, że nie ma ambicji. Może właśnie ma ambicje, że idzie do - co by nie powiedzieć średniaka Serie A - żeby spróbować wyciągnąć Milan znów na piedestały.
Ciekawe jak Paul Clement się spisze w roli pierwszego trenera. Kibicuję mu.
A ja się nie zdziwię z takiego obrotu spraw (patrząc na wypowiedź Cecha, że chce zostać w Londynie):
De Gea --> Real
Lloris --> ManUtd
Cech --> Tottenham
Szczęsny,Ospina | Arsenal
Panowie, jak to jest z Ligą Europy.
Kto awansuje, przy takiej tabeli jak jest teraz?
Czy jak przegramy z AV to wyrzucimy Totki z LE?
@Daniho
Podaj ile razy w Arsenalu Szczęsny dostał czerwo za wyjście na przedpole?
Raz (niesłusznie, bo Robben przyaktorzył) z Bayernem
i drugi raz - słusznie - z Galatasaray.
To rzeczywiście świadczy o jego słabej grze na przedpolu?
Jak czytam Wasze komentarze to jak by je połączyć, to Wy chcecie zmienić cały skład.
Bramkarz, ŚO, LO, DM, ŚP, CAM, LS/PS, N.
No nieźle. Dajcie spokój. Arsenal to nie Liverpool, ani nie Tottenham.
Jeśli nikt nie odejdzie to:
Bramkarz: Szczęsny i Ospina - dwóch równych świetnych bramkarzy. Rywalizacja ich wzmacnia. Szczęsny się ogarnie i wskoczy na wyższy poziom.
Obrońcy: Monreal gra naprawdę świetnie w tym sezonie i nie potrzeba nam na siłe wzmacniaj lewej obrony. ŚO: Kosa, Gabs, BFG (ława), Chabers(ława), gdzie tu upchnąć jeszcze jednego? o PO się nie wypowiem.
DP- tutaj mam mieszane uczucia.
Pomoc - jedna z najlepszych linii środkowych Arsenalu od lat a Wy szukacie na siłę wzmocnień. Tylko jeśli WorldClass typu Reus.
Napad - tu się zgadzam - trzeba napastnika.
Podsumowując - konkurencja dla Giroud (Welbz to nie konkurent) potrzebna, ew. ktoś młody, ale już dobrze grający (nie jakiś Sanogo).
DP - jeśli nei teraz to w zimie potrzebny.
i tyle. Nie wymyślajcie zakupów nie wiadomo jakich. Wenger ma pomysł na ułożenie zespołu (ZESPOŁU, a nie piłkarzy jak Live) i jego trzeba się słuchać.
Co do euforii i zachwytu nad naszmi klubami jak będą grały w LM/LE to mnie nie liczcie.
Nawet jeśli Legia czy Lech awansuje do LE do fazy grupowej, tak jak w tym sezonie, to nie ma mowy, żebym się cieszył i oglądał te mecze.
Jestem kibicem naszej reprezentacji i zawsze będę, ale nigdy nie obejrzę meczu polskiej drużyny (chyba, że zagrają w półfinale europejskich pucharów, lub będą grać z Arsenalem, wtedy wiadomo komu będę kibicował).
IMO Depay się sprawdzi w BPL. Zawodnicy z ED dają tutaj radę (patrz Suarez, Eriksen)
@DavidSilva21
dobrze piszesz, ale pojawi się jeden problem. (niestety) Głosy ludzi chcących zmian zostaną podzielone pomiędzy Kukiza i JKM. To spowoduje, że będzie problem, żeby weszli do tdrugiej tury. Ake też w to wierzę.
Hipotetycznie - gdyby JKM zrezygnował, a przy tym dopowiedział, że rezygnuje i prosi swoich wyborców o zagłosowanie (czyt. popiera) na Pawła Kukiza, wówczas druga tura dla PK byłaby bardzo wielce prawdopodobna
@Gozdzik - i właśnie przez takie manipulowanie ludźmi w naszym kraju jest tak od lat:
Media nagłaśniają, że "jest dwóch poważnych kandydatów", więc ludzie (czyt. janusze) nie zastanawiają się kogo ze wszystkich kandydatów by chcieli, tylko wybierają jednego z dwóch. A jeśli chcieliby trzeciego, to wiedzą, że nie ma szans bo "media tak mówią" więc idą wybrać mniejsze zło.
A kandydaci pozostałych partii, chociaż wielokrotnie są o wiele bardziej inteligentni i wyedukowani, są spychani na margines właśnie przez media.
Na szczęście coraz więcej ludzi zaczyna dostrzegać ten problem i może za kilka lat (o ile PO wraz z mediami nie wprowadzą cenzury na internet) rozsądek zwycięży.
Ja osobiście wybieram Kukiza i proszę mnie za to nie bluzgać. JKM - nie lubię jego osoby, dlatego przegrywa u mnie.
Mam pytanie z działu phone service:
czy wymianiając w autoryzowanym serwisie zewnętrzną szybkę smartfona, która do tej pory była z Gorilla glass, mogę mieć pewność, że nowa (oryginalna) część również będzie z GG? czy może części zamienne już są gorszej jakości?
Nigdy nie miałem uwag do ocen na k.com (nawet jeśli trochę były naciągane lub niedociągane). Ale tym razem muszę to napisać:
Czytałem o tym meczu na wielu stronach poświęconych piłce nożnej i na praktycznie każdej pisano, że najlepsi na boisku byli Per i Terry i dlatego taki wynik. Wszędzie piszą, że świetny mecz BFG. Wchodzę na oceny k.com, a tu Per najsłabsza ocena. Wiem, że macie do niego uprzedzenie, ale bez przesady - trochę obiektywizmu. Obniżać ocenę środkowemu obrońcy za słabą grę ofensywną i niecelny strzał? - LOL
NIGDY nie wypowiedział takich słów. Ktoś na tweecie wystrzelił z takim hasłem a inni łyknęli to jak dzieci.
A co tu się dziwić, że do Barcelony poszedł. Był wtedy w gazie. Barcelona była najlepsza. Henry, Overmars, Hleb też poszli. Chciał tam grać bardzo i spełniło się jego marzenie. Teraz ma pewnie żal do Barcelony, że go spuścili jak wodę w kiblu. Ale powtarzam. Co miał zrobić? dostał propozycje i musiał wybrać. Wybrał sukcesy. Man U??? - przecież wiadome było, że po SAFie nie bedzie ManU przez długi czas.
@simpllemann
Widać, że Cesc czuje się w BPL jak ryba w wodzie.
Wielki szacun dla niego.
I po raz kolejny napiszę:
To nie on zdecydował się na Chelsea, tylko Wenger odmówił mu powrotu, a Barca pokazała mu gdzie są drzwi. Co miał zrobić? Wybrać kub, z którym niewiele by zdobył, żeby przypodobać się fanom Arsenalu, czy szukać dalej sukcesów?
Nie rozumiem hejtów na niego.
Jeśli chodzi o trenerów to ja znam tylko jednego, który by się wg mnie nadał do Arsenalu po tym jak Arsene odejdzie. Byłby to Diego Simeone. Wiem, że nierealne, ale to byłby najlepszy trener.
Klopp się wypalił. Nie ma pomysłu. Co z tego, że krzyknie, jak nie radzi sobie będąc już na szczycie.
Simeone jest genialnym taktykiem, co pokazał już nie raz grając z najsilniejszymi.
Jak nie simeone, to spróbowałbym kogoś jak Paul Clement (który już był z nami łączony). Ma ogromne doświadczenie w pracy z najlepszymi przy boku Carlo Ancelottiego.
Kloppa - z całym szacunkiem do jego osiągnięć - nie chciałbym u nas widzieć
@Adriano - już było to często poruszane.
w U21 w składzie może występować do 3 zawodników starszych.
W ostatnim meczu byli to Jack, Diaby i Arteta.
btw. Diaby chyba więcej meczy dla U21 zagrał niż dla pierwszego teamu.
Ten przepis został wprowadzony właśnie dla rekonwalescentów, że by mogli złapać rytm meczowy
Panowie pytanko:
Jak oglądacie streamy na Androidzie?
Jaka apka? i jakie stronki?
@Hype - podejrzewam, że zadecydował bezpośredni pojedynek w FA cup (09.03).
Co to się porobiło/zaczerwieniło?
Nie wiem jak w innych klubach, ale wiem, że w Arsenalu tak jest, że młodzi zawodnicy mieszkają u rodzi zastępczych. Niektórzy razem.
Szczęsny tak mieszkał m.in. Większość przyjezdnych młodzików tak mieszka.
Swoją drogą fajnie tak być kibicem Arsenalu i przyjmować pod swój dach dzieciaka, który trenuje, a za parę lat się powie - "ja pomagałem w jego wychowaniu"
Przyszły sezon może być ostatnim dla Wengera, więc byłoby pięknie, gdyby chociaż od stycznia 2016 u boku Wengera siedział nie Bould a Titi.
Na douczenie.
Zmiana Theo była dobra, ze względu na jego szybkośc. W pierwszej minucie po wejściu już się pokazał i wyszedł prawie sam na sam (dobry powrót obrońcy, który strzelił w bramkarza). Potem ten słupek.
Gibbs - tak jak napisałem - nie zagrał kompletnie nic. Monreal dużo lepiej sobie radził nawet w ofensywie.
IMO głupio stracona bramka na 3:1 w pierwszym meczu zaważyła o awansie.
Wracając do meczu.
Gratulacje za walkę i za rozbudzenie wielkich nadziei. Niestety tak jak większość się spodziewała zabrakło jednej bramki.
Co do zawodników:
Oezil - jeden z najlepszych na boisku w moim odczuciu. Wracał do obrony nawet w 90 minucie, dryblował na szybkości. Do ostatniej minuty próbował. Nawet niewiele mu brakło żeby z wolnego strzelić.
Cazorla - kolejny świetny zawodnik na boisku. I tu widać, że jednak ci dwaj zawodnicy mogą i potrafią grać razem na boisku.
Sanchez - no comments. Ten mecz nie był dla niego udany.
Wenger - Ramsey i Walcott - świetne zmiany, ale czy też zauważyliście, że zmiana Gibbsa była strzałem w kolano. Gibbs całkowicie się nie odnalazł. Za każdym razem kiedy miał piłkę przy nodze nie wiedział co z nią zrobić. nawet kiedy był na 11 metrze pod bramką, ale miał piłkę na prawej nodze - z czuba i by pewnie weszło.
@marimoshi - Lewy nie zachwyca, bo trafił do klubu, który nie gra pod niego (nawet Robben to ostatnio powiedział). Lewy by się idealnie odnalazł w takim Arsenalu, ale nie ma co gdybać.
Cavani - zgodzę się, że cień piłkarza z Napoli. Nie chciałbym go.
Monaco od pierwszej minuty grają na czas.
Ale wqrzająca taktyka
Turek44
Spadłem z krzesłą jak to zobaczyłem
ahahaha
Też tak mam:
Wczoraj pomyślałem, że dziś się obudzę o 6:30
i rzeczywiście obudziłem się o 6:30
...i wyłączyłem budzik
widzieliscie kbica Manu jak fakersa pokazał
hehe - smutno im
się usrało hectorowi
Czemu ŻYRU nie gra?
futbol hd tam miało być
******** kiedyś wykupiłem na chyba miesiąc i nei byłem zadowolony, przy ciekawszych meczach co chwilę ścinało
Poprawiło się coś?
Na jakiej stronce mógłbym wykupić dostępn (na przykład jednodniowy), żeby obejrzeć ten mecz bez ścinów?
@ZelGrey - nie do końca stwarzaliśmy sobie okazje.
W pierwszych minutach może i podchodziliśmy w okolicę bramki przeciwnika, ale nie oddaliśmy żadnego strzału. to o czymś świadczy.
W czasie meczu, jak już było 1:0 to liczyłem iloma zawodnikami broni Monaco - zawsze była to liczba minimum 7.
Naszym problemem jest to co powiedział Berba:
Jeśli przeciwnik ustawi autobus, to my próbujemy wszystkiego, żeby sforsować ich obronę. Po pewnym czasie zaczynamy tracić nerwy, że podchodzimy, ale nie dochodzimy. W końcu tracimy na tyle nerwów, że zaczynamy się odsłaniać. Wtedy przychodzą nam sytuacje podbramkowe, ale wtedy też przeciwnik wyprowadza dwie zabójcze kontry i dziękuje nam za prezencik. To była taktyka Monaco i w 100% ją spełnili.
A my - tu dobrze napisałeś. Byliśmy w stanie im nastukać kilka bramek, gdyby nie nieskuteczność (pech dnia jak nic).
Konkludując, uważam, że jesteśmy w stanie wygrać nawet 3 może 4 do 0, jeśli zepniemy poślady w każdej formacji.
Jesteśmy do tego zdolni. To nadal nie jest Bayern ani Barcelona, a z nimi potrafiliśmy wygrać na wyjeździe. Więc dlaczego by nie nastukać w odpowiedzi książęcym dupskom
@Master10 - jak najbardziej masz rację. Hiszpańskie drużyny można oglądać jedynie w europejskich pucharach.
Ja też jestem zagorzałym kibicem BPL i żadna liga nie jest tak ciekawa dla mnie jak właśnie angielska, ale na dzień dzisiejszy ze smutkiem muszę przyznać, że piłkarsko drużyny z BPL są o wiele słabsze.
Najwyższy czas przyznać rację kibicom La Ligi, że angielska piłka się stacza.
Nie ma co mydlić sobie i innym oczu, że jest bardzo wyrównana, bo drużyny dołu tabeli doganiają najlepszych.
Jest bardzo wyrównana, bo drużyny jak Arsenal, Liverpool, ManU, czy nawet ManC wyrównują poziom tych z dołu tabeli.
Idealnie weryfikują to europejskie puchary.
Jeszcze 6-8 lat temu w Anglii była przepaść między top4 a resztą i te drużyny z top4 w Europie rządziły. A teraz? Angielskie zespoły obniżyły loty i to bardzo.
Przykład:
07/08 - półfinały - 3 ang. zespoły. Finał: ManU-Chelsea
08/09 - półfinały - 3 ang. zespoły. Finał: ManU-FCB
a potem:
09/10 - półfinały - 0 ang. zespołów
12/13 - półfinały - 0 ang. zespołów
W zeszłym roku jedyna chelsea ledwo PSG w ćwierćfinale pokonałą (3:3 w dwumeczu)
Nie ma się co oszukiwać - Drużyny z innych lig jeśli nie grają lepiej, to z BPL grają o wiele gorzej niż kiedyś.
Wygląda na to, że BPL się zatrzymała, spoczęła na laurach, a taka La liga, czy Bundesliga się ciągle rozwijają.
Szkoda, szkoda, szkoda.
RIVALDO700
A może chodzi mu o to, że każdy Twój komentarz się ciężko czyta, bo nie używasz polskich znaków?
Nie lubię lenistwa wśród internautów.
@Wojt3k - uważasz, że Wenger dobrze zareagował zdejmując JEDYNEGO defensywnego pomocnika naszej drużyny?
Żeby wszyscy poszli do ataku i zostawili cały tył wolny?
Przecież trzecia bramka to nic innego jak brak DMa.
OX powinien wejść za Oezila na przykład, a nie za Coquelina.
Walcott IMO powinien wejść, ale nie za Giroud a za Welbza - przecież nie od dziś wiadomo, jak nieskuteczny Giroud by nie był, to Welbz będzie i tak bardziej nieskuteczny
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Niech mi ktoś wytłumaczy, jak to możliwe, że Kostaryka (Joel Campbell) gra z Meksykiem 27 czerwca, skoro Meksyk gra na CA?
Czy Meksyk już wie, że nie zagra w ćwierćfinałach?