Komentarze użytkownika Gofer999

Znaleziono 15866 komentarzy użytkownika Gofer999.
Pokazuję stronę 256 z 397 (komentarze od 10201 do 10240):

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 28.08.2016, 14:00

O fak, AlexSong17 dobry agent.xD

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 28.08.2016, 13:34

@TW_Szczepan; Ja będę oglądał . ;p

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 28.08.2016, 13:34

Czy ktoś może mi podać link który wystawił ten legendarny Shneiv czy jak mu tam było? ;p

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 28.08.2016, 13:13

@Fabri4; Ja też chce zobaczyć a nie wiem jak.... ;p

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 28.08.2016, 13:10

Eeeeee, ile ta strona ma użytkowników? Baza nicków wygląda imponująco, a udzielających się na pewno aż tylu nie ma tutaj. Ile wy macie mulikont??!!xD

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 28.08.2016, 12:57

@matt21; Xhaka i Mustafa to na bank dobre transfery, Perez to niewiadoma. Jest generalnie spoko ale zdecydowanie za późno.

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 28.08.2016, 12:53

@Womanizer; No i? To jakoś się za bardzo nie mija z prawdą, patrząc na nasze ostatnie dokonania w LM. :)

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 28.08.2016, 12:52

@Catalonczyk; Nie. Xhaka to Xhaka, nie ma adekwatnego porównania. :)

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 28.08.2016, 12:44

@Catalonczyk; Alonso, Kroos, Pirlo.xD

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 27.08.2016, 23:23

@TW_Szczepan; No ganiał za piłką jak mój pies.xP

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 27.08.2016, 23:21

Proszę was, wyłączcie twittery.... xD

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 27.08.2016, 23:11

@KingOfLoyal; To ploty z twittera jeszcze się nie skończyły?xD

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 27.08.2016, 23:05

@ZielonyLisc; No nie ważne kto będzie rzucał, ważne żeby rąbnął z tego ze 30 bramek.xD

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 27.08.2016, 22:59

@ZielonyLisc; No mam nadzieje że Lucas wykorzysta kilka tych podań Xhaki. :)

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 27.08.2016, 22:54

\"Granit Xhaka vs Watford

youtube.com/watch?v=HKuLFVtG35k\"

Gdzie jest ta gra na jeden kontakt która przyśpiesza nasze akcje?

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 27.08.2016, 22:05

Milan jakie dwie brameczki.

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 27.08.2016, 18:19

@XandeR; Podzielam twoje zdanie.

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 27.08.2016, 18:16

@AZ19; Tutaj się zgodzę, defensywa u niego leży. Zobaczymy jak Perez i Giroud będą wykorzystywali jego podania.

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 27.08.2016, 18:14

@AZ19; Ale Bellerin czy Nacho czy OX czy Theo grali gorzej, Holding CHYBA też. Także Xhaka nie był najgorszy po stronie Arsenalu. :)

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 27.08.2016, 18:12

@AZ19; No w gruncie rzeczy nic nie dały. Ale Xhaka najgorszy na pewno nie był. Dobrze rozgrywał.

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 27.08.2016, 18:11

@AZ19; Trochę poleciałeś z tym że Xhaka najgorszy. Dobrze że nie wchodzę w twoje linki.

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 27.08.2016, 18:09

@AZ19; Xhaka, świetne przerzuty, kontrola środka i kiepsko w odbiorze i generalnie średnio w defensywie. Tyle.

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 27.08.2016, 18:08

Włączam Lyon a Laca z kontuzją schodzi...

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 27.08.2016, 17:52

Wygraliśmy, nareszcie. :)

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 27.08.2016, 17:45

Gibbs przerzut jak Xhaka.xD

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 27.08.2016, 17:32

Cazorla w ogóle wyszedł na drugą połowę?

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 27.08.2016, 17:31

Wenger nie załamuj mnie......

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 27.08.2016, 17:27

Musi Giroud wejść bo musimy jeszcze coś strzelić.

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 27.08.2016, 17:24

Ox geniusz........

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 27.08.2016, 17:15

Żebyśmy nie dali im się rozpędzić!

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 27.08.2016, 17:14

Ok, Xhaka nie wybił piłki i tracimy bramkę ;p

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 27.08.2016, 17:13

One season wonder Mahrez karnego nie strzelił. xD

Komentowany temat: Dwie różne połowy. Arsenal wygrywa z Watfordem 3-1. 27.08.2016, 17:12

Xhaka podania ma świetne ale nawet Santi ma lepszy odbiór od niego.xD

Komentowany temat: Czas na pierwsze 3 punkty, Watford - Arsenal! 27.08.2016, 17:00

@pauleta19; Jeszcze niech ten Perez okaże się godny i wykańcza piłeczki od nich!!

Komentowany temat: Czas na pierwsze 3 punkty, Watford - Arsenal! 27.08.2016, 16:59

@AlexVanPersie; Nie no przecież Watford idzie na mistrza. Wcale nie jest tak że wygrywamy mecz który z góry zakładamy że wygramy.. :)

Komentowany temat: Czas na pierwsze 3 punkty, Watford - Arsenal! 27.08.2016, 16:51

Spokojnie, to tylko Watford, a tutaj już hasła o mistrzostwie... jesteście niereformowalni. ;)

Komentowany temat: Czas na pierwsze 3 punkty, Watford - Arsenal! 27.08.2016, 16:48

Ozil wbiega i łupie z główki... Watford jest żenujące, confirmed.xD

Komentowany temat: Czas na pierwsze 3 punkty, Watford - Arsenal! 27.08.2016, 16:40

Yes Yes Yes Yes!!

Komentowany temat: Czas na pierwsze 3 punkty, Watford - Arsenal! 27.08.2016, 16:33

Dlaczego oni nie mogą przyjąć normalnie podań Xhaki.xP

Komentowany temat: Czas na pierwsze 3 punkty, Watford - Arsenal! 27.08.2016, 16:26

@musti; Mahrez na razie to zawodnik jednego sezonu, Theo też miał jeden dobry.heh

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady