Komentarze użytkownika Gofer999

Znaleziono 15866 komentarzy użytkownika Gofer999.
Pokazuję stronę 306 z 397 (komentarze od 12201 do 12240):

Komentowany temat: Monaco za silne dla fatalnego Arsenalu, porażka 1:3 25.02.2015, 22:14

Proszę, niech ktoś wspomni jeszcze raz o tym że mamy szansę na mistrzostwo.xD

Komentowany temat: Monaco za silne dla fatalnego Arsenalu, porażka 1:3 25.02.2015, 22:11

Gramy bez DMa, będzie kolejna bramka.xD

Komentowany temat: Monaco za silne dla fatalnego Arsenalu, porażka 1:3 25.02.2015, 22:09

losnumeros; A ja mówiłem że ich nie wykorzysta.xD

Komentowany temat: Monaco za silne dla fatalnego Arsenalu, porażka 1:3 25.02.2015, 22:07

hahahhaa walcott przecinak 100% wykorzystał hHAHAHAHA

Komentowany temat: Monaco za silne dla fatalnego Arsenalu, porażka 1:3 25.02.2015, 22:04

Brawo prawie 3-0

Komentowany temat: Monaco za silne dla fatalnego Arsenalu, porażka 1:3 25.02.2015, 22:00

@Ewenement Ozil zazwyczaj tak gra, święto jest kiedy coś mu wyjdzie. Słaby zawodnik, niech opuści nasz klub.

Komentowany temat: Monaco za silne dla fatalnego Arsenalu, porażka 1:3 25.02.2015, 21:59

Gdzie jest danielosik? Kłócił się ze mną i twierdził że zjedziemy Monaco.xD

Komentowany temat: Monaco za silne dla fatalnego Arsenalu, porażka 1:3 25.02.2015, 21:58

Buahahaha. MACIE KUFA SPACEREK!!!!!!!!

Komentowany temat: Monaco za silne dla fatalnego Arsenalu, porażka 1:3 25.02.2015, 21:53

Niech ktoś ściągnie tego bezjajecznego Ozila.... błagam... gość nie ma serca do gry.... może i jest geniuszem ale u nas ani razu tego nie potwierdził...

Komentowany temat: Monaco za silne dla fatalnego Arsenalu, porażka 1:3 25.02.2015, 21:48

@CFCB18; Kto takie coś wypisywał? Tutaj część użytkowników otwierała szmpana po losowaniu i opijali awans.xD

Komentowany temat: Monaco za silne dla fatalnego Arsenalu, porażka 1:3 25.02.2015, 21:47

@schnor25; Włąsnie tzreba spiąć żeby wygrać.xD

Komentowany temat: Przełamać złą passę w LM: Arsenal vs Monaco 25.02.2015, 21:45

Co tam, jak tam geniusz Ozil rozdaje piłki?xD

Komentowany temat: Przełamać złą passę w LM: Arsenal vs Monaco 25.02.2015, 21:34

@losnumeros; Czyli by grał, ale i tak by nic nie dał bo by bramy nie strzelił.xD

Komentowany temat: Przełamać złą passę w LM: Arsenal vs Monaco 25.02.2015, 21:33

A mówiłem że będzie ciężko. Ale nie, tacy pewni byliśie, 3-0 itp. mhym...

Komentowany temat: Przełamać złą passę w LM: Arsenal vs Monaco 25.02.2015, 21:31

Sorry ale Walcott nic by tutaj nie zmienił, on jest bez formy.

Komentowany temat: Przełamać złą passę w LM: Arsenal vs Monaco 25.02.2015, 21:27

Mówiłem że będzie ciężki dwumecz, ale co tam, większość juz świętowała przejście do następnej rundy.

Komentowany temat: Przełamać złą passę w LM: Arsenal vs Monaco 25.02.2015, 21:25

Co tam danielosik? Spacerek co nie? Jedziemy ich ostro.xD

Komentowany temat: Przełamać złą passę w LM: Arsenal vs Monaco 25.02.2015, 21:25

Macie swój spacerek....

Komentowany temat: Przełamać złą passę w LM: Arsenal vs Monaco 24.02.2015, 22:18

A pisałem że Barca łyknie City bez popity. ;)

Komentowany temat: Arsenal zdecyduje się na zakup Pedro? 23.02.2015, 16:38

Redakcja nie powinna w ogóle takich informacji zamieszczać tutaj...

Komentowany temat: Słupek ratuje trzy punkty! 21.02.2015, 18:05

Proszę, nie wspominajcie nic o mistrzostwie...

Komentowany temat: Słupek ratuje trzy punkty! 21.02.2015, 18:01

@Dawid04111; Well, CP to też Londyn, także punkty zostają w stolicy.xD

Komentowany temat: Słupek ratuje trzy punkty! 21.02.2015, 17:40

Jaka rozpaczliwa obrona.xD

Komentowany temat: Nie wywinąć orła na Selhurst Park: Palace vs. Arsenal 21.02.2015, 17:38

Jaka rozpaczliwa obrona.xD

Komentowany temat: Nie wywinąć orła na Selhurst Park: Palace vs. Arsenal 21.02.2015, 16:35

Jak tam gra Ozil? Po ja jeszcze go nie widziałem.xD

Komentowany temat: Nie wywinąć orła na Selhurst Park: Palace vs. Arsenal 21.02.2015, 16:32

Karny był słuszny dla nas? Nie widziałem tej sytuacji.

Komentowany temat: Arsenal w ćwierćfinale FA Cup, 2-0 z Middlesbrough 19.02.2015, 22:48

Ballo zabrał piłkę Danielowi.xD

Komentowany temat: Arsenal w ćwierćfinale FA Cup, 2-0 z Middlesbrough 19.02.2015, 21:43

Widać przy tym rękę a raczej nogę Bergkampa.xD

Komentowany temat: Arsenal w ćwierćfinale FA Cup, 2-0 z Middlesbrough 19.02.2015, 21:07

Ooooo Bergkamp był na ławce. :)

Komentowany temat: Arsenal w ćwierćfinale FA Cup, 2-0 z Middlesbrough 19.02.2015, 20:26

@kaziu874; Nie dawaj Live, Ba ich załatwi.heh. Najlepiej to nic nie obstawiaj, 100% pewności że nie przegrasz pieniędzy.:)

Komentowany temat: "Arsenal rozmawia z Palermo na temat Dybali" 19.02.2015, 12:38

Zawodnik jednego sezonu, nie dziękuję. Wolę zobaczyć co z Akpoma wyrośnie.

Komentowany temat: Hamann: Arsenal powinien rozbić bank, by kupić Roberta 18.02.2015, 20:43

Nie dziękuję, nie cienię go ani jako piłkarza ani jako człowieka, wolę zostać z Giroud.

Komentowany temat: Arsenal w ćwierćfinale FA Cup, 2-0 z Middlesbrough 17.02.2015, 23:41

@Verminator97 Nie obstawiaj Arsenalu, tym bardziej w meczach z Monaco (bo LM) i CP (bo nie lubimy grać z takimi drużynami).xD

Komentowany temat: Arsenal w ćwierćfinale FA Cup, 2-0 z Middlesbrough 17.02.2015, 23:11

@mistiqueAFC; U nas Cavani też by grał na skrzydle. Welbz, "napastnik", też był kupiony żeby grać na szpicy, a gdzie gra? Na skrzydle.

Komentowany temat: Arsenal w ćwierćfinale FA Cup, 2-0 z Middlesbrough 17.02.2015, 22:51

@czarnykruk; Mam to samo zdanie, dzisiaj akurat Cavaniemu coś tam wyszło, ale dawno dawno nie zagrał jakiegoś wybitnego meczu.

Komentowany temat: Arsenal w ćwierćfinale FA Cup, 2-0 z Middlesbrough 17.02.2015, 22:50

@taxi_driver; Tam w Bayernie chłopaki chcieliby zagrać szybką piłkę itp, ale przez Pepsa muszę ciąglę podawać do tyłu, pewnie już rzygają tym sposobem gry. xD

Komentowany temat: Arsenal w ćwierćfinale FA Cup, 2-0 z Middlesbrough 17.02.2015, 22:47

@taxi_driver; Przechodzą kryzys bo już nudzi ich to co Pep nakazuje im grać.xD

Komentowany temat: Arsenal w ćwierćfinale FA Cup, 2-0 z Middlesbrough 17.02.2015, 19:24

@karmel567; To nie Blanc jest słaby (choć jakiś super dobry to on też nie jest), to ci piłkarze, oni nie chcą go słuchać, ciężko ich zmotywować, biorą tylko kasę i nie zależy im na zgarnianiu trofeów dla klubu, oni są problemem i szejki z kasą.xD

Super, to po pucharze. Jak zwykle wyjdą na OT z pełnymi gaciami, i choćby MU było bardzo słabe to i tak nas zleje (co już zresztą uczynili w tym sezonie)... xD

Komentowany temat: Arsenal w ćwierćfinale FA Cup, 2-0 z Middlesbrough 15.02.2015, 19:00

@XandeR; Zgadzam sie z tobą. Ale jeszcze trzeba dać mu chwilkę, do końca sezonu ma czas żeby przekonać mnie do swoich umiejętności.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady