Komentarze użytkownika Gofer999
Znaleziono 15640 komentarzy użytkownika Gofer999.
Pokazuję stronę 337 z 391 (komentarze od 13441 do 13480):
Oby to nie był powrót na 20 min tak jak sezon temu (chyba) z Liverpoolem. xP
Sorry Cesc there is no coming back. ;]
Skąd wy bierzecie takie informacje? Sami wiecie że nie ma szans a taki transfer, ale chyba zależy wam na dużej ilości wiadomości.
Negredo i ten cały Adrain Lopez (?) z Madrytu nie nadają się do PL.xP
Wychodzi to jakim geniuszem jest Jose, on jest taki przereklamowany. Jeszcze w Porto to coś tam stworzył, ale później Chelsea, Inter i teraz Real to tylko potrafi robić zakupy za dziesiątki milionów i "róbta co chceta". (tylko obronę dobrze potrafi poustawiać, a przynajmniej jakiś czas temu potrafił). ;]
Spokojnie Drago i tak cię nie Papa nie kupi.xP
Powrót na 3/4 mecze? Prawie jak transfer.xD
@Clifford; Dokładnie to samo tyczy się Walcotta i ludzie mówią że zasługuje na 100 tyś. tygodniówki.xD
Jego staty mecz po meczu w PL:
0,0,-(nie grał),1,0,0,1,0,0,0,1,1,0,1,0,3,0.
Nie będzie żadnego transferu niestety. xP
@IwoSzymon; No ok, myślałem że się pomyliłeś i chciałem tobie przypomnieć, beż żadnej spiny, ani nie wyśmiałem cię ani nie czepiałem się, tylko po koleżeńsku napisałem. :)
IwoSzymon; Nie The Unbeatable a The Invincibles.:)
Hmm. Niech i będzie, ale nie zasługuje na takie pieniądze.
Z taką grą jak ostatnio? Na serio? Per, for real?
I dobrze, nie potrzebny jest nam dziadek który jest łamliwy (byłby tylko dobrym kumplem dla Abou na rehabilitacji), nie wiadomo czy wpasowałby się w ligę no i kurde 16mln? For real? Ba był za 7.5 mln, ograny w PL i w formie, co z tego że niby typ Giroud, ważne że byłaby rywalizacja a i tak gramy przecież 4-3-3 najczęściej z jednym wysokim z przodu, także by się nie pojawiali razem na boisku.
@AspiratioCrew; Oby nie, a jak już to niech weźmie ze sobą tego obiecanego Omańczyka. xD
Ben Arfa jest spoko, tylko że też jest podatny na kontuzje i to bardzo, i jeszcze by się z Abou w szpitalu pobili.
Papa wejdź na YT i sobie zobacz powtórkę upadku Rambo, gwarantuję niezły ubaw.xD
@gruszon18; To było akurat do mar12301 i ceny za Bale'a. :)
Stary, podatny na kontuzje zawodnik, ostatnio nic nie robi tylko przesiaduje w szpitalu, nie dziękuje, mamy pozbyć Abou nie kupować mu przyjaciela na rehabilitacje. (Za czasów kiedy grał w Valencii to wręcz go uwielbiałem, ale zeszmacił się jak poszedł do Barsy)
@pauleta19; Jak to przeanalizowałeś że wyszło tobie 10% szans?
@mar12301; Ciekawe za co on niby tyle wart jest, za umiejętności aktorskie? ;]
Ostatnio Villa nie robi nic innego tylko leczy kontuzje, na serio jest on nam potrzebny?
@arsenal159; Bo my czekamy aż zostaną ochłapy i jakoś po taniości może kupimy. ;)
@Marcinafc93; Szkoda tylko że w przeciągu całego spotkania to graliśmy swoje przez 10 min może.
@Kysio2607; Cazorla , Arteta i Jack tego nie przeżyją. xP
@Sakahai; O tym wiedzieli dosłownie wszyscy na tym forum, ale Wenger oczywiście musiał zrobić nam na złość.xD
Ramsey najlepszy chyba za to że potrafił rozbawić wszystkich tym że się potknął o własne nogi i krzyczał że karny.xD
M'Vile bym brał.xD (wiem że to nie o niego pytasz;))
No, niezła końcówka.;)
Nam się poszczęściło z rożnego i im też. xP
@maciej598598; Bo był Ramsey.
Nie ma Ramseya są bramki.xD
Giroud mistrz Francji, pierwszy sezon 6 bramek, Michu, gdzieś tam grał w Hiszpanii, pierwszy sezon w PL 13 bramek... Ale co tam Giroud jest lepszy od Ba.xD
Ramsey jest boski, Giroud lepszy od Ba.... Takie zdanie Wengera.xD
Ramsey, ładnie, potykać się o własne nogi.xD
@gruszon18; Nie hejtuje, stwierdzam fakty.
QuaresmaMiz14; Żałosne to jest to co Arsenal pokazał w pierwszej połowie. Żałosne jest to że nie wzmacniamy składu. Żałosne jest mówienie o tym że 4te miejsce w lidze to jak trofeum. Nie interesują mnie przebłyski w co 5tym spotkaniu tylko regularna gra na stałym poziomie. A nie to Ramsey pokazuje jednak, stale gra na marnym poziomie.
Trzeba tutaj M'Vile na DM, jakiegoś napadziora, skrzydło, no i rotacja w środku do cholery nie można tak zajeżdżać zawodników.
Walcott, jak zwykle, jeden dobry mecz i teraz seria tych z słabych. 100tys za dobrą grę w co czwartym spotkaniu to trochę za dużo. Mamy Giroud zamiast Ba.xD
Sobieski14; Co Isco? xD
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Abou wygląda jakby już go coś bolało.xD