Komentarze użytkownika Gunnerrsaurus

Znaleziono 13348 komentarzy użytkownika Gunnerrsaurus.
Pokazuję stronę 256 z 334 (komentarze od 10201 do 10240):

Komentowany temat: Przypieczętować awans do LM: Man City vs Arsenal 08.05.2016, 17:22

Proszę nie Walcott

Komentowany temat: Przypieczętować awans do LM: Man City vs Arsenal 08.05.2016, 17:21

Proszę daj Campbella

Komentowany temat: Przypieczętować awans do LM: Man City vs Arsenal 08.05.2016, 17:21

Athelas
Do tego trzeba jeszcze dodać mamy doskonałego trenera, który wiedział, że Giroud w końcu się przełamie i podjął świetną decyzję o wystawieniu go

Komentowany temat: Przypieczętować awans do LM: Man City vs Arsenal 08.05.2016, 17:20

Kościelny byle wybić do przodu

Komentowany temat: Przypieczętować awans do LM: Man City vs Arsenal 08.05.2016, 17:16

Hahaha co za wyprowadzenie piłki

Komentowany temat: Przypieczętować awans do LM: Man City vs Arsenal 08.05.2016, 17:15

Luki mamy w środku pola

Komentowany temat: Przypieczętować awans do LM: Man City vs Arsenal 08.05.2016, 17:15

Co za mecz

Komentowany temat: Przypieczętować awans do LM: Man City vs Arsenal 08.05.2016, 17:13

Gdzie jest Ramsey i Elneny? Tu trzeba było wystawić Coquelina... Ja pier...

Komentowany temat: Przypieczętować awans do LM: Man City vs Arsenal 08.05.2016, 17:10

Nananananana Giroud

Komentowany temat: Przypieczętować awans do LM: Man City vs Arsenal 08.05.2016, 17:08

Ramsey na murowanie bramki, po co komu Coquelin

Komentowany temat: Przypieczętować awans do LM: Man City vs Arsenal 08.05.2016, 17:07

Już można oceniać skład koledzy?

Komentowany temat: Przypieczętować awans do LM: Man City vs Arsenal 08.05.2016, 17:04

Ile razy mamy czekać? Ten skład się nie sprawdza już w kilku kolejnych meczach, nawet jak dzisiaj zagrają trochę lepiej to to nie usprawiedliwia Wengera

Komentowany temat: Przypieczętować awans do LM: Man City vs Arsenal 08.05.2016, 17:03

Iwobi niepotrzebnie zwolnił, ale Welbeck i tak by mu nie podał

Komentowany temat: Przypieczętować awans do LM: Man City vs Arsenal 08.05.2016, 17:02

Brak Coquelina, brak Campbella... Nie pokazujcie tego swego idioty

Komentowany temat: Składy: Manchester City vs Arsenal 08.05.2016, 17:02

Za wystawienie takiego składu to kryminał się należy

Komentowany temat: Przypieczętować awans do LM: Man City vs Arsenal 08.05.2016, 16:59

Wenger Out

Komentowany temat: Składy: Manchester City vs Arsenal 08.05.2016, 16:59

Albo robi na złość kibicom... Boże co za idiota, to się w głowie nie mieści. Wenger Out

Komentowany temat: Składy: Manchester City vs Arsenal 08.05.2016, 16:58

Wenger jest chory

Komentowany temat: Przypieczętować awans do LM: Man City vs Arsenal 08.05.2016, 15:10

Arsenal 159
Wtedy co złapał go za koszulkę i popchnął na bandę, kiedy Kompany był rozpędzony? W takiej sytuacji to ja bym powalił Akinfenwe

Komentowany temat: Przypieczętować awans do LM: Man City vs Arsenal 08.05.2016, 15:04

Akurat Kościelny przegrywa pojedynki siłowe, z takim Lukaku, czy Carrolem nie ma szans. Porównajcie go do Alderweilerda, Morgana, albo Williamsa

Komentowany temat: Przypieczętować awans do LM: Man City vs Arsenal 08.05.2016, 15:02

Kościelny powinien trochę przypakować

Komentowany temat: Przypieczętować awans do LM: Man City vs Arsenal 08.05.2016, 15:01

Super

Komentowany temat: Przypieczętować awans do LM: Man City vs Arsenal 08.05.2016, 14:46

Kurde, nie ma co się łudzić, oni są w formie

Komentowany temat: Przypieczętować awans do LM: Man City vs Arsenal 08.05.2016, 14:43

Simao12
Wątpię, żeby było w ogóle z czego materiał wziąć

Komentowany temat: Arsenal złoży ofertę za Sturridge'a? 08.05.2016, 13:10

Nie wiem, czy to nie zbyt ryzykowne

Komentowany temat: Przypieczętować awans do LM: Man City vs Arsenal 08.05.2016, 13:09

Progres? Nadal jesteśmy za Leicester

Komentowany temat: Przypieczętować awans do LM: Man City vs Arsenal 08.05.2016, 13:07

Wiecie, że nam się bardziej opłaca zająć 4 miejsce?zawsze parę groszy wpadnie z tego meczu dodatkowego na ES. Myślimy jak Arsene

Komentowany temat: Przypieczętować awans do LM: Man City vs Arsenal 08.05.2016, 10:50

Bo Wenger chyba traktuje niektórych zawodników jak rodzinę, a wiadomo że w rodzinie trzeba się wspierać. Żałosne

Komentowany temat: Przypieczętować awans do LM: Man City vs Arsenal 08.05.2016, 10:49

Wenger nie poniżaj się, to jest za wielki klub, żeby zwracać uwagę na takie pierdoły. Jeśli zawodnik się nie nadaje to trzeba się go pozbyć i zrobić miejsce dla kogoś lepszego, Jezus Maria, o co tu chodzi?

Komentowany temat: Przypieczętować awans do LM: Man City vs Arsenal 07.05.2016, 23:20

Ale dobra, najwyżej przekonam się że nie wolno na własnej skórze.

Komentowany temat: Przypieczętować awans do LM: Man City vs Arsenal 07.05.2016, 23:20

No to różnie można interpretować, bo będąc w samochodzie chyba nadal jesteś na placu

Komentowany temat: Przypieczętować awans do LM: Man City vs Arsenal 07.05.2016, 23:10

? *

Komentowany temat: Przypieczętować awans do LM: Man City vs Arsenal 07.05.2016, 23:10

Ale jeżeli samochód stoi na terenie publicznym, to nie jest traktowane jako picie w miejscu publicznym.

Komentowany temat: Przypieczętować awans do LM: Man City vs Arsenal 07.05.2016, 23:10

Nic dodać nic ująć. Zarabiają na albo dobra nie będę nic pisał, bo pewnie nie jeden z tej strony kupił parę losów. Jak wygracie to wy ze mnie się pośmiejecie

Komentowany temat: Przypieczętować awans do LM: Man City vs Arsenal 07.05.2016, 23:01

Ile jeden zakład kosztuje?

Komentowany temat: Pochettino: Bycie wyżej od Arsenalu nie jest ważne 07.05.2016, 23:00

Wiadomo, że trzeba ich traktować jak rywala, ale ja też najbardziej nie cierpię Man Utd, następnie Chelsea, a Tottenham... Cóż ostatnio mnie zdenerwowali zachowaniem na meczu z Chelsea, ale skład mają w miarę ciekawy

Komentowany temat: Przypieczętować awans do LM: Man City vs Arsenal 07.05.2016, 22:58

A ja w Lotto nie gram i nigdy nie zagram, zaoszczędzę dzięki temu jakieś 20 tysięcy, bo i tak nigdy nic bym nie wygrał. Nie oszukujmy się, najwięcej zarabia na tym samo Lotto

Komentowany temat: Przypieczętować awans do LM: Man City vs Arsenal 07.05.2016, 22:56

To mało jak na Polskę. Od odprawy chyba jest 70%

Komentowany temat: Middlesbrough wraca do Premier League 07.05.2016, 22:53

Coś czuję, że po historii Leicester, dużo ludzi będzie stawiał pieniądze na mistrzostwo takich klubów

Komentowany temat: Przypieczętować awans do LM: Man City vs Arsenal 07.05.2016, 22:51

To ile ten podatek wynosi? 3%? Myślałem że od wygranych to państwo z 50 % zabiera na głupoty

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady