Komentarze użytkownika Gunnerrsaurus

Znaleziono 13348 komentarzy użytkownika Gunnerrsaurus.
Pokazuję stronę 284 z 334 (komentarze od 11321 do 11360):

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 02.03.2016, 21:01

Z Tottkami i tak zagra Walcott

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 02.03.2016, 21:00

Noble co uderzył. Pięknie w słupek

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 02.03.2016, 20:59

Teraz to dopiero mam dylemat, przełączać na Liverpool, oglądać WHU czy szukać transmisji Arsenalu, bo podobno dobrze grają

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 02.03.2016, 20:58

Fryczys
Szybki jesteś ;)

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 02.03.2016, 20:58

Joel tak wymiata? Kurde, szkoda że nie mogę tego obejrzeć

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 02.03.2016, 20:57

Zaczyna się ostatnio typowy dla Arsenalu pech i niewykorzystywanie sytuacji?

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 02.03.2016, 20:56

Ale ta kolejka się wspaniale dla nas zapowiada. Byle żebyśmy my wygrali

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 02.03.2016, 20:55

Dobry ten Antonio, chciałbym go u nas xDD

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 02.03.2016, 20:52

WHU gol*

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 02.03.2016, 20:52

Why gol, Antonio

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 02.03.2016, 20:52

Giroud ostatnio często podejmuje jakieś dziwne decyzje

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 02.03.2016, 20:49

West Ham musi być dobry w fifie... Same dziki w składzie

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 02.03.2016, 20:47

Ale rozumiem że tutaj będzie na bieżąco przedstawiana sytuacja z meczu naszych ;)

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 02.03.2016, 20:46

To ja oglądam narazie naszych największych rywali. Później przerzucam na Liverpool

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 02.03.2016, 20:44

Co się dzieje z Sakho i Valencią? Na początku sezonu tak dobrze sobie radzili

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 02.03.2016, 20:17

Czeczenia
Wiadomo, można wygrywać w pięknym stylu, ale tak nawiązując do Arsenalu zadałem to pytanie. Przez długi czas graliśmy ładny futbol ale nic nie zdobywaliśmy, dlatego pytam czy ktoś wolałby w końcu zdobyć mistrzostwo, ale przez cały sezon oglądać nudny Arsenal

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 02.03.2016, 20:06

Piękna, miła dla oka gra i 4 miejsce na koniec czy brzydka nudna gra, ale zdobyte mistrzostwo?
Co byście woleli?

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 02.03.2016, 20:04

Koroniarz

Elneny jak będziemy przegrywali, a Flamini na bronienie wyniku

Komentowany temat: Składy: Arsenal vs Swansea City 02.03.2016, 20:03

Czyli wymienić 2 zawodników bez formy to już za dużo? No trudno, najważniejsze że Therry nie wychodzi w podstawie

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 02.03.2016, 18:45

Może Real chce sprzedać kogoś z nich, ale raczej nie wszystkich :)

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 02.03.2016, 18:22

Dzisiejszy mecz jeszcze nie jest meczem o wszystko. Jak przegramy dzisiaj i z Tottkami to będzie koniec, ale sama porażka dzisiaj nas nie skreśla

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 02.03.2016, 17:43

Widzę zdania podzielone. Ja też uważam że Walcott jest w doskonałej dyspozycji

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 02.03.2016, 16:19

To była jedyna pozycja, co do której chyba nikt nie miał wątpliwości, że jest dobrze obsadzona, a teraz faktycznie nie wygląda ona najlepiej

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 02.03.2016, 16:08

RIVALDO700

Kara śmierci to moim zdaniem nagroda... Gorzej jest siedzieć w więzieniu ze świadomością, że już nigdy nie zazna się wolności... A to, że więzienia są za łagodne i dla takich przestępców powinno być w nich istne piekło to inna sprawa

Komentowany temat: Raport z wypożyczeń 02.03.2016, 16:06

Zelalem faktycznie na boisku wygląda jakby miał się rozpaść.

Komentowany temat: Mesut Özil zawodnikiem miesiąca 02.03.2016, 16:05

Zasłużył

Komentowany temat: Statystycznie rzecz biorąc Arsenal vs Swansea 02.03.2016, 16:04

Ma być zwycięstwo... Raczej nie łatwe z taką formą, ale TRZEBA dzisiaj zdobyć 3 pkty

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 02.03.2016, 16:03

Żarty żartami, ale smutne są te kontuzje Diabiego, koleś zniszczył sobie całkowicie karierę, która się zapowiadała wspaniale.

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 02.03.2016, 16:02

praptak

Przede wszystkim jest walczakiem, zawsze da siebie 100% i myślę, że z nim drużyna powalczyłaby trochę bardziej z Man Utd o 1, albo 3 punkty, bo były w zasięgu

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 02.03.2016, 15:04

A mecze Ekstraklasy są pokazywane wszystkie na żywo?

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 02.03.2016, 15:03

Skład k. Com niezbyt oryginalny. Mam nadzieję, że tak nie zagramy ☺

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 02.03.2016, 12:48

Rafson95

Ale patrz jak czasy się zmieniły. Moim zdaniem Kante to cos ok 35mln

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 02.03.2016, 12:26

Gdyby zawodnicy grali z takim zaangażowaniem jak wczoraj Leicester to by było dobrze

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 02.03.2016, 12:26

Gdyby zawodnicy grali z takim zaangażowaniem jak wczoraj Leicester to by było dobrze

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 02.03.2016, 12:25

Gdyby zawodnicy

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 02.03.2016, 11:07

Gorzej jak ściągnięcie skauta Lester będzie naszym jedynyn wzmocnieniem

Komentowany temat: Kolejne problemy Cazorli 02.03.2016, 10:53

Serce już od tego boli

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 02.03.2016, 10:51

Thide

Czyli mówisz, że wszystko da się oszukać? Wenger może niech tak pokombinuje

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 02.03.2016, 09:46

macc

Oj widać że w fifę nie grałeś, przecież co sezon jest nowy budżet, nawet jak zaoszczędzisz w poprzednim to kasa nie przechodzi xD

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 02.03.2016, 08:41

Fanatic

Interesujesz się ligą hiszpańską? Isco nadaje się na skrzydło albo trochę bardziej cofniętego pomocnika?

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady