Komentarze użytkownika Jacek1s
Znaleziono 7705 komentarzy użytkownika Jacek1s.
Pokazuję stronę 41 z 193 (komentarze od 1601 do 1640):
@Matelko: Na plus? To by było wręcz nierealne żeby gwiazdę ManC i super potencjał włoskiej ligi wyciągnąć za dwóch wypalonych napastników
@filo94 napisał: "Xhaki podania do przodu to najczęściej podania do boku"
+1, a w 95% jak już podaje do przodu tzn. podaje do boku, to podaje wtedy do Tierneya, który podaje piłkę do Xhaki, który podaje piłkę do Tierneya xD
Jak byście zareagowali na taki skład:
Saka-Lewandowski-Pepe
Odegaard
Xhaka-Lokonga/Partey
Tierney-Gabriel-White-Bellerin
Ramsdale
@darek250s napisał: "Co się dzieje z Netflixem? Nie ma nagle Wikingów, Hobbita?
Czy tylko ja tak mam?"
U mnie jest wszystko.
Artur z RB Bragantino dzisiaj znowu z brameczką. Już ma 4 bramki i 5 asyst w 16 spotkaniach. Jestem dumny z tego piłkarza, bo upatrzyłem go sobie jako przyszły talent i na ten moment klepie super cyferki.
Fajna jest taka zabawa w "skałta", polecam każdemu, bo jak już upatrzycie sobie piłkarza to są emocje gdy się rozwija. Szczerze mówiąc ostatnie takie emocje pozytywne miałem kiedy Arsenal wygrywał za Wengera xD
Nie miałem dzisiaj czasu zajmować się newsami o Arsenalu, co z tym Ramsdalem? Idzie do nas czy znowu zostajemy z samym Leno?
@Chlopek: Tak czy inaczej to jest fake, więc polecam zgłaszać te newsy.
@Chlopek napisał: "kąd wiesz, że to fake?"
https://sprawdzam.afp.com/http%253A%252F%252Fdoc.afp.com%252F9H29UZ-1
Kumple, jak coś to po internecie chodzą fake newsy o tym, że od szczepionki na covid zmarł 12 letni chłopiec i mama mu się powiesiła. Zgłaszajcie takie wiadomości jako nieprawdziwe, bo to są faki rozsyłane przez foliarzy.
@pierre_afc napisał: "Jeśli faktycznie tyle to cena nie aż tak zła."
Patrząc na wiek, potencjał i to, że już wie co jest 5 w Arsenalu, to bardzo dobra cena i bardzo dobry wybór.
@sickstick napisał: "Ale ten Upamecano jest cienki xD"
On jest bardzo dobry, błędów dużo popełnia jak ma gacie pełne. Przy odejściu z RB Lipska też dużo błędów robił, bo już wiedział, że odchodzi z klubu. Po prostu młody jest i mu prąd odcina jak się zestresuje.
Hahaha, widzę, że te "choroby" to nie tylko wymówka Arsenalu:
"Jak donosi L'Équipe poważnie zainteresowany transferem Alexandra Sørlotha jest Olympique Marsylia. Po raz kolejny potwierdzają się informację, że Norweg znajduje się na wylocie z RB Lipsk.
Według informacji, które przekazał mediom ojciec zawodnika, Gøran Sørloth, Alexander ma opuścić Lipsk i wszystko rozegra się w ciągu tygodnia lub dwóch. Sørloth nie znalazł się w kadrze na mecz z 1. FSV Mainz 05, a klub poinformował o tym, że zawodnik jest chory."
Z Evertonu iść do Arsenalu? Chyba to byłby regres dla tego piłkarza.
@simson16: Wątpię, jak już to w zimowe okno transferowe. Ale wszystko jest możliwe, to też zależy od protestów.
@MarkOvermars napisał: "Inter Mediolan jest na sprzedaży za raptem 600 mln euro. Ktoś chętny? XD"
Z tego co czytałem, to klub ma dług 700 mln euro, więc wcale nie taka okazja xd
@lordpat: Symbolem upadku jest większość piłkarzy grająca w tym klubie.
@Kub4: fake news
@Lamoreaux napisał: "Ja kojarzę tylko słynną remontadę 3-1 z września 2016 roku i chyba finał Pucharu z maja 2017 :D"
Statystyka raczej legina, bo podało ją WhoScored.
Antonio Conte has lost more matches against Arsenal than any other English side in his managerial career (4)
Człowiek skrojony idealnie na fotel trenera Arsenalu.
@Slaviola napisał: "Ale gol Ramazaniego!
Taki młodziutki chłopak jak trafił!
Obejrzcie sobie powtórkę, na pewno zaraz pojawi się na YouTubie!"
Były piłkarz ManU
@Ech0z napisał: "brzmi tak jakby mieli mózg i trochę myśleli nad tym co robia"
Chyba sam w to nie wierzysz.
@enrique napisał: "Lukaku: "I’m happy the first one is a big game away at Arsenal"
Też byłbym happy na jego miejscu, idealny chłopiec do bicia."
Idealny klub do ubicia pod tym względem, że jak ktoś ma kryzys ze strzelaniem bramek, to na Arsenalu zawsze się odblokuje xd
@Barney napisał: "od kanonierzy.com nie zrobiles przerwy to wciaz ci arsnal siedzi w glowie."
Od k.com nie robię sobie przerwy, ale te informacje o Xhace itd. nie robią na mnie żadnego wrażenia, bo się nimi nie przejmuję.
Mam to gdzieś po prostu. A wchodzę sobie tutaj żeby popisać, bo jestem samotny Sadge.
@darek250s napisał: "Arsene Wenger in 2013: “You’ll miss me when I’m gone”"
Tęsknię od dwóch lat.
@enrique: Polecam się przestać interesować Arsenalem, od kiedy sam to zrobiłem, to świat stał się na nowo piękny.
@Jack_Herrer napisał: "jezu juz widzę minę Krystka na myśl o współpracy z Xhaką, Pewnie na samą tą myśl miałby mokre rajty..."
Nogi jak z waty będzie miał, ciekawe ile czasu będzie zawstydzony przy naszym kapitanie cudownym.
@losnumeros napisał: "Dokładnie tak, a DD przyjdzie do nas Ronaldo. Zatkało kakao?"
Nie no, mając w składzie Ronaldo to majster będzie łatwiutko robiony
A może Josh Kroenke wykupi sobie licencje trenerską i sam zostanie trenerem Arsenalu? :O
@losnumeros napisał: "A tu w poniedziałek o 12 na konferencję wychodzi Josh Kroenke i mówi: Po ostatnim meczu w naszym wykonaniu, rozmawialiśmy z Mikelem i doszliśmy do pewnych porozumień. Arteta nie będzie trenerem Arsenalu, ale zostanie asystentem. Proszę państwa nowym trenerem został, ANTONIO CONTE, który przekonał Martineza żeby do nas dołączył. Spodziewali się takich newsów? A na koniec dodam, że podjąłem taką a nie inną decyzję dzięki społeczności na kanonierzy.com."
Zapomniałeś dodać, że Kroenke zainwestował w klub i przekazał 400 milionów funtów na transfery, bo zależy mu na sukcesach klubu.
@gabrys80COYG napisał: "Arsenal could make a shock move for Antonio Conte to replace Mikel Arteta. He would also look to bring Lautaro Martínez with him, reports Tuttosport. XDD"
Ładna plota, ale szkoda, że wzięta z czterech liter. Pewnie chcieli ponabijać wejścia na stronę od rozżalonych fanów Arsenalu :D
Moussa Niakhaté dzisiaj mecz życia chyba zagrał. Bardzo dzisiaj błyszczał. Co ciekawe kontrakt ma do 2023 roku.
Mukiele zszedł z boiska i bardzo dobrze. Bardzo słaby mecz w jego wykonaniu. Ostatnio wśród francuskich obrońców w RB Lipsku zazwyczaj był to zwiastun zmiany klubu, ciekawe czy i tym razem tak będzie.
Mainz mocne jak nigdy. Dobrze, że gol nieuznany xD
Ale błąd Lipska, szkoda. Mainz trzeba przyznać, że punktuje każdy błąd.
@domino178 napisał: "nie o progi chodzi, tylko o kasę. Conte będzie potrzebował hajsy na przebudowę. Poza tym Kromki są zakochani w Artecie i jego procesie, więc raczej nie ma szans by go prędko zwolnili..."
Myślę, że Conte miałby lepsze opcje, jakby tu przyszedł to by była wysoka szansa, że by się zbłaźnił tak jak chociażby Drakula. Myślę, że on też dba o to żeby mieć dobrą renomę. Arsenal to może liczyć na menedżerów z mniejszych drużyn, którzy są całkiem dobrzy, a nie na klasowych menedżerów.
Oczekiwanie, że Conte tu przyjdzie to jak oczekiwanie, że Zizu przyjdzie do Legii... To się nie wydarzy. Za wysokie progi na Arsenalu nogi.
Wut, Gerd Muller nie żyje? :O
O, myślałem, że z viaplay będę korzystać tylko do oglądania Lipska, a tu cyk kolekcja Resident Evil :D
I cyk, viaplay za darmo na miesiąc ogarnięte na dzisiejszy mecz RB Lipska B)
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Chlopek napisał: "Na konferencji Stolik Wolności w Gdańsku, Mieczysław Pasierbski opowiada o tym jak po pierwszej dawce szczepionki z potężnym bólem trafił do szpitala gdzie amputowano mu prawą nogę. Choć przyczyną były zakrzepy lekarze nie uznali tego jako NOP
typowe"
Może po drugiej dawce mu odrośnie, nic straconego. A tak na poważnie, to ciężko żeby uznali to jako NOP, jak wcześniej już miał z tym problemy.