Komentarze użytkownika Kaczaza
Znaleziono 8049 komentarzy użytkownika Kaczaza.
Pokazuję stronę 15 z 202 (komentarze od 561 do 600):
Jeśli Trossard robi dymy to pożegnać pacjenta, razem z Ziną, Tirneyem i Tomiyasu.
@piter1908 napisał: "Ale dlaczego mielibyśmy sprzedawać Salibe? Dlaczego on sam miałby chcieć odejść?"
żeby nie być jak Kane
@coooyg11: dobrze, Mikel potrzebuje teraz bramkarza i PO a nie jakieś tam atakery
"..dołącza do Alana Shearera i Joe Willoca.."
jakież towarzystwo
Dużo w sieci jest o Kolo Muanim oraz o Nkunku
@Rynkos7 napisał: "Letnie okienko w Sierpniu to był praktycznie top w naszych wyobrażeniach a dzisiaj wiemy, że było fatalne."
Jak tu pisałem że było słabe bo nie mamy napastnika to experty strzelali fochem: buuuu, głupota, że 90 bramek było.
Mikel przeoczył Thurama za darmo i to była wpadka. Wiem że to był 2023 rok ale boli do teraz
@miki9971: ja zwyczajnie nie widzę super update Martinelli -> Nico.Ok, za 40 baniek to można spróbować, inaczej pewnie już byłby w top klubie.
@miki9971 napisał: "Jakbyśmy sprowadzili Nico... to byłby to baaaardzo mocny transfer. Pokroju Leao czy Kvary."
A dlaczego niby, liczby ma gorsze niż GM?
Obaj nie pasują do obecnej taktyki Arsenalu, potrzebują dużo miejsca i użycia szybkości a nie rozgrywania przy zamurowanej połowie przeciwnika.
Tymczasem:
" Arsenal want new goalkeeper
That is according to a report from Italy, relayed by Sport Witness, which claims that Arsenal lead the way in the race to sign Atalanta shot-stopper Marco Carnesecchi, who is enjoying an 'extraordinary' season in Bergamo."
@pawel_1986: Cunha ma więcej bramek niż Havertz i Jesus razem więc nazywanie go w ten sposób to albo prowokacja albo ignorancja.
@Szogun napisał: "‼ "Il Mattino": Jakub Kiwior zdecydował się na ZIMOWY TRANSFER do Napoli!
POLAK MA ODEJŚĆ Z ARSENALU I WRÓCIĆ DO SERIE A!"
Szkoda ale lepiej dla niego, w Arsenalu jest za duża presja.
NIech im jeszcze wcisną GJ a wyciągną Osimhena
@ArsenalChampion napisał: "Ta już widzę jak Juventus zgodzi się na wymianę Vlahovica za piłkarza który strzelił w tym sezonie 0 goli i ma mega duzy kontrakt"
Vlaho ma wyższą tygodniówkę o 87k Ł
Gość ma coś do udowodnienia, ŚN ale też grywał jako lewy napastnik. W odróżnieniu do Sterlinga ma po co się pokazać. Jedyna możliwa opcja.
@Dziadyga: coś pograł dawniej. PSG to nie jest klub w którym każdy się odnajdzie. Wysoki jest, drybling pokazał kilka razy. Zobaczymy
ale będzie ratował Wilki
Jedyna sensowna opcja to Kolo Muani na wypożyczenie z opcją wykupu za jakieś 30-40. Nikt inny nie przyjdzie. Gyokeres cche do UTD, Vlaho ma zbyt wysoką tygodniówkę. Cunha to też jakaś opcja.
Uczepili się Gabrysia a Havertz to co ja się pytam? Tytaniczny?
Ciekawostki: Gabriel Jesus zarabia 265k£/week czyli prawie tyle co Leandro Trossard 90£/week, Jurrien Timber 90k£/week oraz Gabriel Magalhães 100k£/week.
Alexander Isak 120k£/week zarabia mniej niż Ben White 150k£/week czy Mikel Merino 130k£/week.
@kamo99111: może tak być, podobno Arsenal chce wpłacić klauzule za Ousmane Diomande
@kamo99111: powinien odpocząć. Jest Jorginho to niech gra. 110k funtów tygodniowo powinno się spłacić
@Goonder napisał: "A jak podobał Wam się wczoraj Merino? Moim zdaniem, poza 2/3 stratami przy próbie zagrania do przodu, to przynajmniej próbował i rozruszał trochę grę - brał na siebie rozegranie i fajnie to wyglądało. Niestety Rice pod formą i moim zdaniem Merino powoli się rozkręca i będzie jeszcze z niego pożytek"
Jak dla mnie również na plus, Rice tak sobie z koleji.
Partey musi zostać, gość wybitnie ogarnia. Rice mial go przyćmić ale ostatnio go nie widac przy Tomku.
Aurélien Tchouaméni dogadany z Liverpoolem
@Dominik11: bardziej chodziło mi jak liczyliśmy że City zgubi pod koniec sezonu.
@DavidSilva21: Jesusa jak i Jorginho trzeba się pozbyć w zimę poki cokolwiek ktoś za nich zapłaci. Może wymiana na Vlaho
@volginxy napisał: "Skreślać nas z walki o mistrzostwo po 11 kolejkach to trzeba mieć tupet. Tak jakby po 3 kolejkach ligi mistrzów powiedzieć ,że aston villa wygra puchar."
Co rok to samo, nie wolno skreslac a lider w koncu straci te punkty. Tylko wymówki
Pozdrawiam wszystkich "po co napastnik, strzelamy 90 bramek"
@Skotii: na lewą stronę potrzeba 5 obrońców i 4 skrzydłowych, fatum.
Ja uważam że nie mamy typa z wykończeniem czy to z główki czy to ze strzałem. Kai to nie napastnik.
Podobno Sroki interesują się Gabrielem Jesusem ponieważ wiedzą o chęci przeprowadzki przez Isaka..
Go Mikel!
@Be4Again: zaorał
@Garfield_pl napisał: "Viktor Gyökeres can leave Sporting Lisbon
next summer for €60-70m"
Brać nie pytać
Całkiem niezły mecz, szkoda że nie ma jeszcze jednego obrońcy. Kuba nie zdążył jak często, Kai pudłuje jak często, jedziemy dalej. Brawo za dziś
@Barney: @Szogun: trochę tak, ale strzałów nie oddaje, biega jak ŚPO a nie ŚN
Leo i Kai wymęczeni. Brak zębów z przodu.
@Olczyck: bo mamy ławkę jaką mamy, kiepsko to trochę wygląda
Obrodziło płaczków, co ja czytam, max top4, sami kretyni w Arsenalu itd. Już Was widzę jak znów Arsenal przegra. Koszulki na allegro pójdą.
Co ciekawe pewnie Ci sami mi pisali niedawno że mamy dream team bo 90 bramek było i napastnik jest zbyteczny.
Szkoda tych punktów, dziś gra się nie kleiła. Oby następnym było lepiej.
@Damper: a kiedy mu szło, max 14 bramek w sezonie. Poziom nie na Arsenal
@sickstick napisał: "Mika Biereth wsadził hattricka z RB Salzburg"
Dziwiłem się że go sprzedajemy, potencjał ma. Na zamurowane pole karne zawsze to jakaś opcja. Założyłbym się o 100 na WOŚP że i tak byłby lepszy niż Jesus.
Kai aj jaj jaj
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
"He said, as relayed by SpazioJ: “It seems that Arsenal have made a phone call to Manchester United for Rashford. The club has valued him at €25m.”
The report goes on to state that it seems as if Arsenal’s interest in the Red Devils man is concrete and they have joined the chase in the past few hours.
Football has seen stranger things happen but it would be unlikely "