Komentarze użytkownika Kowal96
Znaleziono 17640 komentarzy użytkownika Kowal96.
Pokazuję stronę 396 z 441 (komentarze od 15801 do 15840):
Tomassini
A Mecz Portugalia - Niemcy na mundialu i akcja Pepe? :p
Garcia z karnego :D Druga porażka Królewskich z rzędu?
Jaaakiego remisu :D Tylko zwycięsstwo
Ja bym jednak dał mu jeszcze szanse w kilku meczach
Ja bym jednak dał mu jeszcze szanse w kilku meczach
Będzie go brakować na boiskach angielskiej ekstraklasy
Mid
Tak tak, przepraszam, mój błąd :D
Mar
Dzięki! :D
Mar
To z jakiej strony ściągasz? :D
danielosik
Może jeszcze "Do i Wanna Know?" - Arctic Monkeys, z takich bardziej znanych
Mar
Tak
danielosik
Rocka to ja akurat słucham ;p Z obrym bassem to chyba będzie Seven Nation Army zespołu The White Stripes. Zapewne znasz :P
Mid
Można wiedzieć z jakiej strony? :D
danielosik
Bardzo ogólne pojęcie :p
danielosik
Gatunek?
marz2
Gdybym nie miał wysokiego pingu to też bym zagrał :p
Widzieliście minimalne wymagania sprzętowe do Wiedźmina 3? :O
No trochę dziwny transfer rzeczywiście, Valdes zapewne przesiedzi na ławce, no chyba, że będzie grał w pucharach
Valdes przeszedł do mułów?
To zaraz remis będzie :D
Schwarzer w Lester, ciekawe. No i Wawrzyn w Lechii :o
Coś słabiutko im w tym roku w Championship idzie. Zwycięstwo to mus
gunners
O ile Koklę zagra z City
No WHU może wygra. Od 2007 roku nie wygrali z Evertonem :p
Fajnie by było jakby Everton i WHU grali dodatkowy mecz
Dawid
Wtedy pewnie Dzeko/Jovetic out
Alonso
Tak jest :p
To samo Silva
Kiedyś to TH14 będzie następcą papcia :D
Bony nie jest klasowym napastnikiem? :o
mitmichael
Wenga nie poda się do dymisji, nie ma takiej opcji
Witowo
Jak tam Jenki gra?
Jak City naprawdę kupi Bonego, to mają majstra w kieszeni :p
Dancer
Nic nie pomaga, cały czas strasznie wysoki
Paniu
Szukam, ale jak na razie nic nie pomaga :P Myślałem, że typowi wyjadacze haxa mają jakieś sposoby. Zawsze chciałem pograć, ale ping mnie ogranicza
Czy są jakieś sposoby na zmniejszenie pingu w haxie? Skacze mi strasznie i mam ponad 1k.
Jakaś plota chyba - Wenger interesuje się Raphaelem Guerreiro.
Baaaardzo dobry grajek, wart każdych pieniędzy. Jednak mało prawdopodobny transfer
Legia chce za Bielika 2,3 mln funtów. ciekawe czy Arsenal go kupi
Legia chce za Bielika 2,3 mln funtów. ciekawe czy Arsenal go kupi
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Jest Ronaldo, może uratuje Real. Ja na miejscu Simeone zacząłbym murowanie :D