Komentarze użytkownika Kowal96
Znaleziono 17640 komentarzy użytkownika Kowal96.
Pokazuję stronę 411 z 441 (komentarze od 16401 do 16440):
9-1 staty strzałów ;o
Szkoda tych strat :/
Welbz chce udowodnić, że MU zrobiło błąd
Żurinhio jaki fryz ;o
oj blisko do naszej bramki teraz...
Jack jednak zdecydowanie lepiej asystuje niż strzela... Chociaż ta bramka vs City... ;p
Żeby ta seta się nie zemściła później
No cóż, bb Shaw
Nie wierze... Tak blisko!
No i ładnie, w końcu wpadnie
luźna ta obrona mułów, jak się nie przebijemy dzisiaj to będzie wielka lipa...
Muły nie mają obrońców na ławie, a Shaw leży... hehe :D
Dobra, nabijamy statystyki
Maryśka na skrzydle? O.o
4-3-3 gramy?
Ashburton
O dzięki za info, nawet nie wiedziałem
Tak btw. co się dzieje z Falcało?
COYG! dobre rzeczy
Lol, co ja pisze dzisiaj... >.
Kowal
Przepraszam za to powtórzenie :D
Jestem dzisiaj przekonany, że Alexis strzeli dzisiaj bramkę. Z taką obroną mułów to sklepie ich z palcem ...
danielosik
Tak, tak, mój błąd :/
z devilpage
"Myślałem ,ze skład Arsenalu to
Szczęsny
Alexis-Alexis-Alexis-Alexis
Alexis-Alexis-Alexis-Alexis-Alexis
Alexis :D"
Lolololo
No i Łabędzie i Młoty dostały, teraz wbijamy do top4!
Smerfy coś słabo, tylko 2 wbili
Giroud bardzo możliwe, że dzisiaj zagra - w końcu jest francuzem
Czeczenia
Ohohoho, odważny typ :D
Trzeba wygrać dzisiaj, Łabędzie i Młoty na razie w plecy, więc dobra wiadomość dla nas w walce o top4
pumeks
Theo ma kontuzje
Dobry def mułów :DD
KOL
Nie znasz się po prostu, Ramsey miał sezon życia rok temu i dlatego gra w pierwszym i nic tego nie zmieni
No no ciekawie. Dajcie MU jeszcze
gunners
Raczej będzie, razem z Artetą obok
Czerwo dla WBA. GG krótko mówiąc
Dobrze Hazard, przynajmniej mam go w fpl :P
szkoda, $ity remisuje
No nieźle Bony szaleje w tym sezonie
marcinafc
też w nich wierzę, ale będą mieli ciężko :P
thide
Może i zacząć na ławce, ważne żeby strzelił/asystował :D
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
oj Ramzi...