Komentarze użytkownika Kowalczyk11
Znaleziono 3274 komentarzy użytkownika Kowalczyk11.
Pokazuję stronę 18 z 82 (komentarze od 681 do 720):
mallen ,
no niby 2 mecze tak tu wczoraj pisali , mnie się kojarzyło coś że Wajdenfela dostał 1 mecz kiedyś za takie czerwo ale mi się mogło żle kojarzyć.
3 gole siurnął , żaden pokraka ekspert teraz nawet nie bedzie myślał o pisaniu artykułu na temat 'Welbeck , kolejny niewypał transferowy Wengera?' bo sam by sie tym ośmieszył.
Ale Anderlecht może tak ścisniemy że bramkarz nie bedzie potrzebny xD
Jedno nazwisko Martinez....
Welbeck kozak , płuca ze stali , nie udało sie strzelić to w momencie na nogi i powrót , Giroud jeszcze teraz by leżał na ich połowie z jęzorem na wierzchu
Gadacie jakbyście mieli lepsze raporty o kontuzjach niż Wenger ;) Skąd wiecie że Jack faktycznie miał jakis uraz ? Z mediów i z domysłów.
Wszedł Wilshere bo jest doświadczony a my teraz potrzebujemy spokoju , nie zagrań ofensywnych Joela. Poza tym co on takiego pokazał w tych meczach w których zagrał ? Nie tak wiele
A bramka jest Sancheza i czerwo Wojtka też Sancheza , jak można w środku na 30 metrze piłke tracić ? Zrobił to samo co Flamini z totkami.
Na razie to trza to dowieźć
Kurde czemu dwa mecze a nie jeden bedzie pauzował Wojtas ?
Czego wy chcecie od Wojtka ? Bramka jest Sancheza który stracił piłe w środku a nie Wojtka.
MaciekGoooner , przed kosą jeszcze 3-4 sezony grania na najwyższym poziomie.
Sprzedanie Mesuta mogłoby na nowo rozpocząć lawine transferów out , no bo skoro poleciał Ozil to czemu teraz nie Theo i tak dalej ? Trzymajmy się tego co jest i liczmy na lepsze , poza tym każdy ze mną się zgodzi że problemy są inne , mianowicie def pom i stoper. Każdy chwalił nasza genialną obrone w zeszłym roku za mecze z ogórami , ciężko sie dziwic że z takimi dawaliśmy rade mając turbo Ramseya i Kościelnego , ale niestety z lepszymi rywalami Kościelny nie zagra za dwóch Ramsey tez nie - on w ogóle nie wiadomo kiedy teraz zagra rzecz jasna.
thide , ciekawe kto mógłby miec taką informację i od kogo ; )
R700 , byc może przesadziłem z tym porównaniem , ale na pewno nie przesadzam z tym że jakbyśmy oddali go komukolwiek z ligowych rywali ośmieszylibyśmy się po raz kolejny. Już nie mówie o takim tranferze do Chelsea gdzie łebski mourinho ustawiłby go na 10 i z Costa z przodu Ozil ładowałby po 30 asyst w sezonie.
dailymotion.com/video/x16w141_borussia-dortmund-arsenal-londyn-0-1-all-goals-highlights-06-11-2013_sport?start=245
Rivaldo , pisząc o możliwości zamiany na szybkiego grajka , masz na myśli że Mesut jest wolnym piłkarzem ? W takim razie odpal ten link i zwróc uwagę na wyścig Lewy Mesut Arteta.
http://www.dailymotion.com/video/x16w141_borussia-dortmund-arsenal-londyn-0-1-all-goals-highlights-06-11-2013_sport?start=245
I nie mówię tu że Mesut to nasz najlepszy zawodnik , na pewno nie w ostatnim czasie , ale jeśli chodzi o umiejętności i potencjał jest najlepszy , oddawanie go , a już Broń Boże do jakiegoś ligowego rywala np Chelsea , skończyłoby ambicje tego klubu na jakiekolwiek sukcesy.
Rivaldo , sprzedając Mesuta możemy nie zgłaszać za rok drużyny do rozgrywek , a stadion rozebrać na części i sprzedać na złom. Człowiek jest ikoną zmiany tego klubu , zakończenia okresu bidowania a rozpoczęcia okresu dobrych czasów ekonomicznych , co powinnismy zrobić to zacząć wystawiać go na 10 i czekać na jego genialne występy , sprzedaż takich zawodników z klubu to najgorsze co moglibyśmy zrobić , pokazalibyśmy w ten sposób ze nadal jesteśmy tym Arsenalem który może sprzedać najlepszego zawdonika komukolwiek kto da pieniądze , ka ta stro fa.
Trzeba kupić Def pomocnika i Stopera , potem myśleć o zwolnieniu Sanogo i Podola a w ich miejsce sprowadzenia napastnika do walki o podstawe z Welbeckiem.
Dla mnie cały czas zagadką jest nie wyjście w podstawie Sancheza z totkami , może chciał specjalnie dać go na zmiane na zmęczonych nie wiem , ale może i dobrze że go oszczędza bo jak tak dalej pójdzie to za 2tyg nie bedzie komu grać.
Dancer , o ile Jack bedzie dostępny to dobry skład dałeś. Może dałbym Rose na środek żeby spróbował sie zrehabilitować za soton ale nie wiem Santi zagrał ostatnio dobrze. Jakby nie bylo kontuzje wykończą nas za pare tyg.
Jako etatowy wtapiacz pieniędzy u buka współczuje z całego Arsenalowego serca.
Rivaldo , postawiles te 6tys na west ham w weekend ?
Tez mi nowosc wiem to od 3 lat
Turek , wolne sie kończą studentom to pewnie ludzie leża po melanżach świętujac zakończenie wakacji ;D Chociaż na studiach są cały czas wakacje właściwie.
No Merte 30 Ci stukneła czas odchodzić po tym sezonie.
bmw , chodź na zajęcia nawet jak bedziesz na 2 sem , olewaj tylko najbardziej niepotrzebne wykłady , niestety życie mi pokazało w te wakacje że wszystkie gó_wna o których gadaja na wykłądach potem w robocie są potrzebne
Zapewne większość z was się ze mną nie zgodzi , i powie żebym sobie poszedł , ale według mnie nawet kiedy wróci Theo podstawowym prawym pomocnikiem powinien być Chambo, lepszy drybling , lepsza technika , szybkość taka sama , być może Theo strzela więcej goli ale chambo może to nadrobić , za to technicznie Theo już Oxa nie doścignie.
Rivaldo700 , napisz czy postawiłeś to 6 tysięcy na West Ham jak zobaczysz mój post.
Oczywiście życzę powodzenia , mam podobny kupon ;D
Fabri , z czystej matmy przy 8 meczach masz 1/6561 szansy na to że wszystkie mecze wejdą co daje 0,0002% szansy na wygraną. Oczywiście ciężko mówić o tym że wygrana lub remis villarealu w meczu z realem są tak samo prawdopodobne jak wygrana realu , no ale ileż to już takich pewniaków się nastawiało , a wiadomo jak się kończyło.
sport.wp.pl/kat,1750,title,Euforia-w-Sevilli-Krychowiak-to-Pilkarz-Kompletny,wid,16910744,wiadomosc.html?ticaid=113845
royal , że tvp zastąpiłoby sobie polskie trio z bvb polskim duetem z Arsenalu.
No to jest oczywista oczywistość ale nie dla Bońka. Co to w ogóle jest za klasa trenera no ludzie , ja cały czas mam te filmiki przed oczami 'najlepsze momenty ekstraklasy' a w nich Nawałka F*ken ! Marcin zapisz to ! F*ken , zamiana ku*wa ! zmiana ! No wyobrażacie sobie żeby Wenger tak gadał z Bouldem ? ;D
No ale Zielińskiego też nie da bo siedzi , chociaż ostatnio chyba zagrał z 15min , może jakimś cudem wywalczy sobie miejsce w składzie i na wiosne wróci do kadry , dobrze by było.
Najlepszy mecz kadry jaki widziałem od długiego długiego czasu to u nas z czarnogóra gdzie mieliśmy w środku Klicha Krychowiaka i na 10 Zielńskiego , to było już coś troche ich klepnęli i powinnyśmy to wtedy wygrać , według mnie takiego gościa jak Zieliński potrzeba żeby grał za Lewym.
DzejCoop , a ile wystarcza na repre jak my nie umiemy meczu z lepszym rywalem wygrać od jakiego już czasu , gadamy o planach a od 2008 roku kadra wygląda jak dziurawe portki Ferdka , trzeba coś ruszyć a nie grać na alibi.
Koroniarz , geodezje.
DzejCoop , tak dajmy Obraniaka , niech odwali tak jak w meczu z Czarnogórą gdzie mieliśmy 11 na 10 i bodajże 15min gry , a bohater obraniak pokazał że umie dojść do gościa i przystawić mu łeb do oczu za co wyleciał rzecz jasna z boiska.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
facebook.com/Armatki/photos/a.416286725058626.93250.416275785059720/828994847121143/?type=1&theater