Komentarze użytkownika Lamoreaux
Znaleziono 3856 komentarzy użytkownika Lamoreaux.
Pokazuję stronę 82 z 97 (komentarze od 3241 do 3280):
Panowie poratuje ktoś linkiem do LM. Milan Live lub Real chciałbym obejrzeć
@Furgunn: Ja jem bez papieru ale co kto lubi.
@Rynkos7: Ja zjadłem parówki. Bo w parówkach jest wszystko. Minerały, witaminy, kości.
@Theo10 napisał: "bardziej bym zrozumiał zwolnienie Artety po jego zakończeniu, niż aktualnie. W tym jednak widzę jakieś pozytywy - młody skład, gra obrony i wychodzenie spod pressingu które się wyraźnie poprawiło - pamietam jak jeszcze sezon czy dwa temu byłem nieraz bliski zawału jak to oglądałem"
Może i masz trochę tutaj racji, ale idąc taką retoryką Arteta i jego Arsenal osiągnie gotowość bojową w walce o czołowe trofea gdzieś w okolicy 2029/2030. Skoro dwa lata zajęło mu jako tako wychodzenie spod pressingu i organizacja obrony.
Tuchel to ogarnął w kilka tygodni :D
@Lamoreaux: w sensie obrona z sezonu 15/16*
@Theo10: Zakończył na 8 pozycji ale grali z jajem, Klopp kupił sobie kibiców jak paczkę żelek. Owszem notowali głupie wyniki ale zespół zaczynał mieć pomysł na siebie i grę. Celowo podałem ich skład. Przecież ich linia defensywy jest warta może z 7 złotych. Pomoc? też kiepściutko. W ataku wieczny Origi i Firmino.
Kolejny sezon LFC pod wodzą trenera z prawdziwego zdarzenia to 4 msc, 4 msc, 2 msc i dalej wszyscy wiemy.
Nie no bez jaj panowie. Przecież z Xhaki, Pepito, Auby "DOBRY" trener potrafiłby wystrugać solidnych grajków.
Jeśli masz skład na top 4 a zdobywasz mistrzostwo to w dużej mierze to zasługa trenera.
Jeśli masz skład na top 6 a piłkarze po dwóch latach kopią się coraz mocniej po czole i nie jesteś w stanie w pełni dominować większości ligowych rywali to w dużej mierze jest to zasługa trenera.
Przypomnę skład LFC, który pokonał 3-0 City w 2016: Mignolet, Flanagan, Toure, Lovren, Clyne, Milner, Henderson, Can, Lallana, Firmino, Origi.
Winę za takie a nie inne wyniki oceniam w proporcjach 85 Artata -15 Zawodnicy.
@MadMax14: Pewnie wiele zależy od tego co powoduje Twoje kiepskie myśli i samopoczucie. Kiedyś czytałem, że statystycznie każdy dojrzały i dorosły człowiek przynajmniej raz w życiu będzie zmagał się z etapem/epizodem w charakterze depresji lub totalnie kiepskiego samopoczucia w swoim życiu. Wiadomo, że ludzie są różni i mają różne poziomy empatii i wrażliwości. Jednego przytłoczy koniec związku, innego kogoś śmierć bliskiego, trwałe kalectwo itp.
Psycholog i psychiatra to już nie taki temat taboo, dlatego warto iść do nich jak coś jest złe. Ja mam holistyczne podejście i uważam, że wszystko siedzi w głowie. Tam trzeba mieć porządek a budowanie zdrowia psychicznego i kształtowanie wlasnych emocji to dopiero proces
:D
Mówienie osobom z depresją lub początkiem słabnącego zdrowia psychicznego żeby wyszedl pobiegać to jak powiedzieć bezdomnym że przecież tyle domów wokół lub ludziom z astma że przeciez tyle powietrza wokół.
Na poprawę poczucia humoru, zastrzyk endorfin jak najbardziej. Ale moim zdaniem jest taki stan jest przewlekły i się powtarza to warto wybrać się do specjalisty. Kondycja psychiczna jest ważna i warto posłuchać specjalisty
Jakby mi ktoś powiedział 5/8/10 lat temu że Arsenal będzie wygrywał po 1-0 z watfordami, burnlejami, norwichami itp to bym mu powiedział że jest chyba j38niety
@losnumeros: Serio uważasz, że Enrique mógłby tu przyjść? Zostawić reprezentację z którą chce sięgnąć po złoto żeby objąć Arsenal w walce o unikanie większego wstydu?
Wygrane po 1-0 z klubami typu Norwich Watford i Burnley gdzie takie mecze zwłaszcza u siebie powinny konczyc się kanonada i widowiskiem strzeleckim.
Wygrana z Newcastle 2-0 też jakoś nie porywa.
Wygrana 2-0 z Lester gdzie dupę ratował Ramsdale. Jak się później okazało Lester to już nie ta ekipa co w ostatnich latach.
Wygrana u siebie z Villa, która była w epicentrum kryzysu.
Wygrana z Tottenhamem to po prostu naturalna kolej rzeczy. Takie mecze się wygrywa u siebie nawet z barista u sterów.
Do tego dochodzą 3 gwałty z City, LFC i humanitarny z Chelsea.
Wtopy z United i Evertonem i wtopa u siebie remis z CP.
Przecież takie wyniki z zespołem to co drugi z nas by osiągnął. Arteta to pieprzony amator. Arsenal to nie poligon doświadczalny dla takich ludzi.
Przykro się na to patrzy. Wy się orzypierdalanie do Pepe, znaki, odegaarda, Auby a jedynym problemem jest pseudo trener.
Przecież zawodnicy to najmniejszy problem w tym klubie. Gdyby Artecie dać teraz City lub Live to by z czwórki wypadł.
Barista musi odejść. No ***** musi. Za długo to już trwa.
@ZielonyLisc: u mnie w Fifie strzela np.
I co teraz? XD
Pamiętajcie że gdzieś tam w równoległym świecie Everton konczyl mecz w 10 a Arsenal wygrał pewnie 3-0.
Mikel dobrze wie jak ciężko gra się z zespołem który dawno nie wygrał dlatego postanowił przegrać z United i Evertonem i tym samym nałożył gigantyczna presję na Soton
BigBrainTime
Mikel Arteta to mi przypomina takiego typa z podstawówki co przed klasowymi wszystko rozpisywał i rozrysowywal. Aj tak każdy grał swoje i miał go w dupie
Potrzebne są dwa ruchy.
Arteta out
Szkoleniowiec z prawdziwegk zdarzenia in
Następny mecz z Soton, które nie wygrało od 4 kolejek. Nie żebym coś mówił ale ...
Może i przegrali ale przynajmniej klęczą równo przed każdym spotkaniem.
Arteta to jednak mały krzywy siusiak a nie wuefista. Jak można porównywać tego.parodyste do naczelnego wuefisty jakim był OGS.
Gdzie można podpisać petycje o dyscyplinarne wy*******enie tego komika z funkcji szkoleniowca?
Arteta to nawet wuefistą nie jest
Rudzki i ten drugi to największe dzbany na komentatorce
@kamo99111: farta to ma Godfrey dzisiaj
@kamo99111: United z nami też miało farta. Live strzelając w 96 też miał farta. Farta też trzeba mieć i sprzyja on lepszym
Richarlison urodzony na spalonym
@lukasz845: a z 12
Idę sobie eael Greya zaparzyć i jedziemy dalej auuuuu
Czwarty!
To teraz cała w tył i murujemy!!!
No i co hejterxy Martinka XD xD
XD
@DawidAFC: Everton ma przewagę w postaci sędziego
Podobno tak naprawdę to mecz Aberdeen z Hibernianem ale pomylili koszulki
Więcej strzałów jest na planie Aleca Baldwina niż w tym meczu
Mike Dean is a fucking wanker
Czerwo dla Godfreya, bez jaj.
Niech im ktos powie że mogą strzelać na bramkę...
@illpadrino: czy ja wiem. Ciężko obecnie o ciekawe seriale. Zwłaszcza na netflixie. Pierwsza część 5 sezonu była kiepska ale druga w mojej ocenie dała alibi całej serii żeby zaliczyć do udanych ta przygodę
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Lamoreaux: już mam xD