Komentarze użytkownika Marcinafc93
Znaleziono 34413 komentarzy użytkownika Marcinafc93.
Pokazuję stronę 57 z 861 (komentarze od 2241 do 2280):
Arsenal jest optymistą, że Trossard nie doznał poważnej kontuzji pachwiny w meczu z Bournemouth i ma nadzieję, że wróci przed przerwą reprezentacyjną. Wstępna ocena kontuzji jest pozytywna, a Trossard ma przejść dalsze badania w poniedziałek. [ @sr_collings ] #afc
Arsenal in talks with Reiss Nelson over new contract. Positivity from all sides that a deal can be agreed. Arsenal believe he is keen to stay.
@SamiMokbel81_DM
Arteta robi to najlepiej, „po tym meczu kocham moich piłkarzy jeszcze bardziej” a w szatni leci z nimi ostro.
I wychodzi to na dobre drużynie Arsenalu ;)
Arteta wiedział co się szykuje
https://twitter.com/dailyafc/status/1632447804852273154?s=46&t=TowoT14nQpJIsi5ba9NoGQ
Dziwne, że Adrian Olek jeszcze nie opuścił tego studia, kibic United. Pewnie się w nim gotuje ostro, ale trzeba się na antenie zachowywać odpowiednio
Arsenal nawet z Mustafim nie odje… takiej maniany w meczach z Liverpoolem, jak United, z co by nie mówić czołowymi obrońcami w lidze
Robin van Persie w wywiadzie udzielonym w ten weekend:
„Teraz Manchester United jest w zasięgu ręki, kiedy Arsenal lub (Manchester) City popełnią błąd, wtedy jesteś tam, aby to wykorzystać”. [MU]
A tfu w niego, ma swoje United
xddd
Dobrze tak United, za bardzo w piórka obrośli
@Marcinafc93: kondycyjnie*
@cizemek: Żadna kontuzja, Arteta powiedział że był gotowy na maksymalnie 40 min i nie wytrzymywał już fizycznie
Jesus warming Down with the substitutes was another important step in his recovery and the clearest indication yet that he is very close to joining in full training again.
@charles_watts
Danny Murphy: „W Eddie Nketiah, a teraz Reiss Nelson, skład Arsenalu jest głębszy, niż ludzie się obawiali. A Mikel Arteta ma bezwzględną passę, której potrzebujesz. Pokazał to, zmieniając rezerwowego, Emile'a Smitha Rowe'a, ponieważ czuł, że tego właśnie potrzebował zespół. [ @MailSport ] #afc
@Slaviola: Dziecinada, to nie ma się co dziwić, że takie komentarze. Raz tam kiedyś wszedłem, i od tamtej pory podziękuje, bo to strata czasu.
@Marcinafc93: pomeczowym*
@miki9971: To są takie emocje, że nawet Arteta nie wiedział, gdzie biegnie, mówiąc w wywiadzie po meczowym. Nie doszukiwałbym się jakiś większych zgrzytów na linii Saliba-Partey ;)
https://twitter.com/bhavss14/status/1632271286628937728?s=46&t=TowoT14nQpJIsi5ba9NoGQ
♥️
@MuodyWenger: Rest well Christian Atsu”. ❤️
https://twitter.com/i/status/1632095527352369154
Piękne, łezka aż idzie ;)
@Marcinafc93: mecz*
@damianARSENAL: Wraca Jesus, ja jestem spokojny i na ten moment nie myśle o kwietniu, a żyje dzisiejszą wygraną, relaksując się meliską, bo dużo nerwów mnie dziś kosztował ten mec ;)
Arteta po strzelonej bramce Reissa Nelsona w 97 minucie meczu: „Tracisz z oczu, gdzie jesteś. Zacząłem biec i tak naprawdę nie wiedziałem, dokąd biegnę. Wtedy zobaczyłem obok siebie dzieciaka. Oddałem go ochronie. Po prostu patrzę na twarze wszystkich ,..., z tymi uśmiechami, z tą radością w oczach. Cudownie jest żyć."
https://pbs.twimg.com/media/FqZIa-tWIAEl6rN?format=jpg&name=large
@Marcinafc93: mentalnie*
@arsenallord: No nie powinien bo gracz Bou, a mianowicie Semenyo był na połowie Arsenalu. Sędziowie po raz kolejny chcieli uj... Arsenal, ale ta drużyna w tym sezonie jest tak silnie mentalna, że żadne ku... sędziowskie temu nie przeszkodzą ;)
@kamo99111: Tutaj panuje podobna sytuacja, co niektórzy wypisują to aż szkoda tego czytać, więc nie ma co się dziwić, że pózniej cytują ich na stronie Manu, jak takie kwiatki wypisują.
@Olczyck: co najmniej dwa
Gabriel Jesus was seen warming down after the Bournemouth win. Did full contact work and even tucked away a goal
(via u/ApprehensiveSkirt570 on reddit)
https://twitter.com/i/status/1632063734846816256
Ian co za gość ;)
https://twitter.com/i/status/1632075196650647552
Nelson ma ogromny potencjał, tylko te kontuzje. Zobaczymy, jak rozegra teraz sporo minut to czuję, że nowy kontrakt na niego będzie czekał, bo to wartościowy zmiennik, z Nottingham też świetnie się pokazał.
@Marcinafc93: Arsenalowi*
Nie za dobrze wychodzą Arsnwalowi rotacje i wejście w mecz w zmienionym składzie, Xhaka i White muszą grać od początku, jak są zdrowi, rotacje w późniejszych fazach meczu wskazane dopiero. Tomiyasu kompletnie bez rytmu po kontuzji, szanse to w LE powinien dostawać najczęściej, w lidze walczymy o coś wielkiego i muszą grać najlepsi.
Kocham ich i jednocześnie nie nie nawidzę, co za emocje, Arsenal Arsenal Arsenal!!
hahaha ja pier
i Trossard kontuzja
@fabregas1987: Partey nie musi nic udowadniać, idealny moment aby Vieira dostał szansę, Xhaka ostatnio zjechał mocno z formą, więc Portugalczyk ma szansę się pokazać i wywierać presję na Granita, do ciężkiej pracy.
Vieira zaczyna dziś w podstawie
@Marcinafc93: wiadomo, wykonawcy się też zmienili, ale to trzeba wszystko sobie wypracować na treningach
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Arsenal have not entirely ruled out the possibility of taking Gabriel Jesus to Lisbon for 1st leg of Europa league RO 16 despite the Brazilian returning so soon seems unlikely
@kayakaynak97