Komentarze użytkownika Marcinafc93
Znaleziono 34434 komentarzy użytkownika Marcinafc93.
Pokazuję stronę 714 z 861 (komentarze od 28521 do 28560):
nic się już nie wydarzy możemy iść spać ,albo hejtować; )
Dziwne, że z Juve nadal nikt nie odszedł, mają 6 napastników ;)
coś czuję, że o 24 będzie tu wielki hejt, ale obym się mylił ;)
Tak Postiga oficjalnie jestw Lazio
niech lepiej kupi napastnika niż De jonga
kubalsky
to wie tylko Wenga ;)
dawidsk
dobrze pamiętasz, też to pamiętam, myślałem że już nikogo nie kupią a tu w ostatniej chwili Fellainin
Berbi do Monaco
;)*
Chicharito do Valenci, lepiej jakby do nas przeszedł ;0
jak nikt, a Artete Wenga kupił jakoś 3 min, przed końcem okienka ;)
Kalstrom podobno nie będzie włączony do kadry na mecz z CP
Chicharito może się przenieść do Valencii
coś czuję, że nikt już nie przyjdzie trochę już godzina pozna a tu nic nie słychać o napadziorach
Wenga dawaj jakiegoś napadziora jeszcze,bo nie chce mi się czytać tego oburzenia tutaj ;p
Witamy, graj jak najlepiej!
mogą wyłożyć, ale Wenger będzie uważał, że za 22 latka to za dużo ;p
trzebaby*
ta Griezmann, nie przyjdzie zimą, ludzie kwota jaką by trzebany było zaplacić to około 30mln
szanse na następny transfer sięgają 20% mniej więcej, więc już chyba na dzisiaj koniec
wraca jack i Rosa i tylko Walcott i Ramsey kontuzjowani, więc jest dobrze pis
hahah, ładna euforia opętała co niektórych, bekę z was mam ;)
Jest już wywiad z Kim, oglądać ;)
Sezonowcy możecie już iść kibicować Realowi, Bayernowi Barcy, transferuff nie będzie już ;p
jak będzie grał dobrze to znowu każdy będzie mówił , że Wenga miał nosa ;p
Kallstrom oficjalnie, Wenga idzie spać ;p
Niektórzy tu myśleli, że jak Ozil przyszedł, to zaraz będą wydawane sumy z kosmosu
dla mnie też to trochę za dużo 20 letni zawodnik za 40 melonów
Nie wiadomo, czy wgl. Miro do nas dołączy
Jack ma wrócić na dniach ma być gotowy na Liverpool
Kanyeast
Panu już dziękujemy ;p
6mln dajemy i Quagliarella nasz
31-letniego nie 32 ;p
LeBob
wyluzuj ;p
za pozno bez jaj, chyba nie pamiętacie sytuacji z Artetą ;p
nic nie jest jeszcze przesądzone, dużo czasu jeszcze
O*
Oo Flaminim też tu niektórzy ładne rzeczy pisali, że taki siaki, a każdy wie jak gra u nas ;)
Szymon95
Bo Wenga lubi trzymać wszystkich na napięciu i robi mu to przyjemność ;)
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Do zakończenia okienka transferowego pozostało już tylko 88 minut. Arsenal wciąż stara się o zakontraktowanie napastnika.