Komentarze użytkownika Marcinafc93

Znaleziono 34434 komentarzy użytkownika Marcinafc93.
Pokazuję stronę 735 z 861 (komentarze od 29361 do 29400):

Komentowany temat: Pomeczowa wypowiedź Wengera 12.12.2013, 07:26

Kuboslawki1223

Widze wysoko stawiasz Arsenal, według mnie możemy pojechać każdego no "może oprócz Bayernu". Więc jak nie trafimy na Bayern to są duże szanse na wygranie.

Komentowany temat: Arsenal traci pierwsze miejsce w grupie, 0-2 z Napoli 12.12.2013, 07:17

Co niektórzy to powinni się tu ogarnąć. Dla mnie piorytetem jest, aby wygrać PL, w LM i tak prędzej czy pózniej trafilibyśmy na Bayern,Barce itp. Trzeba teraz na City się szykować i ugrać co najmniej remis. W meczu z Napoli było widać, że grali z jak najmniejszym wkładem sił, aby wywieść remis. Nie udało się jednak. Tylko, żeby na Bayern nie trafić a będzie dobrze.

Komentowany temat: Galeria: Trening przed meczem z Napoli 10.12.2013, 16:34

skład napewno bedzie trochę rezerwowy, Verma Nacho Rosa Flam i Benio raczej zagrają w podstawie

Komentowany temat: Przypieczętować awans z grupy: Napoli vs Arsenal 10.12.2013, 06:46

typuje 1:2, trzeba wygrać mecz i zapewnić sobie awans z 1 miejsca, BVB raczej wygra z Marsylią.

Komentowany temat: Festiwal parad bramkarskich, Arsenal 1-1 Everton 08.12.2013, 18:59

Dobrze jest, niepanikujcie

Komentowany temat: Festiwal parad bramkarskich, Arsenal 1-1 Everton 08.12.2013, 18:51

poprzeczka kur.....

Komentowany temat: Festiwal parad bramkarskich, Arsenal 1-1 Everton 08.12.2013, 18:50

niestety, z City trzbea bedzie zapier..

Komentowany temat: Festiwal parad bramkarskich, Arsenal 1-1 Everton 08.12.2013, 18:49

hu.. remis , szkoda

Komentowany temat: Festiwal parad bramkarskich, Arsenal 1-1 Everton 08.12.2013, 18:44

ten Delofeu to przekozak jest

Komentowany temat: Festiwal parad bramkarskich, Arsenal 1-1 Everton 08.12.2013, 18:42

bez sznas

Komentowany temat: Festiwal parad bramkarskich, Arsenal 1-1 Everton 08.12.2013, 18:41

kur.....

Komentowany temat: Festiwal parad bramkarskich, Arsenal 1-1 Everton 08.12.2013, 18:38

kur. jest w końcu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentowany temat: Festiwal parad bramkarskich, Arsenal 1-1 Everton 08.12.2013, 18:37

gOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!

Komentowany temat: Festiwal parad bramkarskich, Arsenal 1-1 Everton 08.12.2013, 18:36

Fabri4

co ty dup....

Komentowany temat: Festiwal parad bramkarskich, Arsenal 1-1 Everton 08.12.2013, 18:30

coraz bardzie to na remis wygląda

Komentowany temat: Festiwal parad bramkarskich, Arsenal 1-1 Everton 08.12.2013, 18:20

Ramsey powinien zejść

Komentowany temat: Festiwal parad bramkarskich, Arsenal 1-1 Everton 08.12.2013, 18:14

ajj

Komentowany temat: Festiwal parad bramkarskich, Arsenal 1-1 Everton 08.12.2013, 17:55

Jenki nie gra zle, więc dajcie spokój

Komentowany temat: Festiwal parad bramkarskich, Arsenal 1-1 Everton 08.12.2013, 17:55

Kosa czyści znakomicie, a ten sprint za Lukaku i odebranie mu piłki poezja

Komentowany temat: Festiwal parad bramkarskich, Arsenal 1-1 Everton 08.12.2013, 17:54

GO*

Komentowany temat: Festiwal parad bramkarskich, Arsenal 1-1 Everton 08.12.2013, 17:54

w 2 połowie ich pojedziemy, czuję to w kościach ;) GO HO GUNNERS

Komentowany temat: Podtrzymać dobrą passę, czyli Arsenal vs Everton 08.12.2013, 17:47

w 2 połowie będzie lepiej

Komentowany temat: Podtrzymać dobrą passę, czyli Arsenal vs Everton 08.12.2013, 17:43

Żiru ;/

Komentowany temat: Podtrzymać dobrą passę, czyli Arsenal vs Everton 08.12.2013, 17:27

ajj blisko

Komentowany temat: Podtrzymać dobrą passę, czyli Arsenal vs Everton 08.12.2013, 17:19

Santi bez formy ;/

Komentowany temat: Składy: Arsenal vs Everton 08.12.2013, 16:20

Verma na prawej obronie to nie byłby dobry pomysł

Komentowany temat: Podtrzymać dobrą passę, czyli Arsenal vs Everton 08.12.2013, 16:17

a mówili, że Arsenal nie ma ławki ;)

Komentowany temat: Składy: Arsenal vs Everton 08.12.2013, 16:15

Jenki da rade, będzie dobrze

Komentowany temat: Składy: Arsenal vs Everton 08.12.2013, 16:12

Dobry skład, Theo na podmęczonego rywala wejdzie i będzie miazga. GO GO GUNNERS po 3pkt!

Komentowany temat: Podtrzymać dobrą passę, czyli Arsenal vs Everton 08.12.2013, 16:09

Benio dziś nawet nie wejdzie pewnie ;p

Komentowany temat: Podtrzymać dobrą passę, czyli Arsenal vs Everton 08.12.2013, 16:09

Jedziemy z nimi! GO GO GUNNERS!

Komentowany temat: Podtrzymać dobrą passę, czyli Arsenal vs Everton 08.12.2013, 16:06

Myślałem, że Theo zagra od początku, ale szkoda

Komentowany temat: Podtrzymać dobrą passę, czyli Arsenal vs Everton 08.12.2013, 16:05

sopy będą 30 min przed meczem

Komentowany temat: Podtrzymać dobrą passę, czyli Arsenal vs Everton 08.12.2013, 16:01

dawać składy

Komentowany temat: Podtrzymać dobrą passę, czyli Arsenal vs Everton 08.12.2013, 15:50

o 17 jest mecz ;d

Komentowany temat: Podtrzymać dobrą passę, czyli Arsenal vs Everton 08.12.2013, 14:50

Mitroglou, też bym go wolał niż Berbiego

Komentowany temat: Podtrzymać dobrą passę, czyli Arsenal vs Everton 08.12.2013, 14:31

Ja typuje 2:0 Ozil, Giroud

Komentowany temat: Podtrzymać dobrą passę, czyli Arsenal vs Everton 08.12.2013, 13:57

Gervinho się odrodził we Włoszech, w Anglii jakiś przyćmiony latał na tym boisku ;d

Komentowany temat: Podtrzymać dobrą passę, czyli Arsenal vs Everton 08.12.2013, 13:55

Gervinho asysta i Destro gol

Komentowany temat: Podtrzymać dobrą passę, czyli Arsenal vs Everton 08.12.2013, 13:47

Seriea pasuje Gervinho, do Anglii się zbytnio nie nadawał.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady