Komentarze użytkownika Marcinafc93
Znaleziono 34434 komentarzy użytkownika Marcinafc93.
Pokazuję stronę 762 z 861 (komentarze od 30441 do 30480):
Leehu
Nie będzie mógł
marz2
co ty walisz, Santos na wylocie
Arsenal od dłuższego czasu obserwował Monreala. Transfer miał zostać sfinalizowany latem, jednak kontuzja Kierana Gibbsa spowodowała jego przyspieszenie (Graham Hunter)
Fabs
Info?
Po co wgl. o Cavanim mowa, transfer nierealny my to nie szejki, żeby pozwolić sobie na taki transfer ;p
yatq
Śmieszny żart naprawdę ;)
Luki
Graham Hunter: Monreal jest obecnie w Londynie. Malaga musiała go sprzedać w związku z problemami finansowymi. Arsenal na pewno nie pożałuje tego transferu (SSN)
Mexes heh ;d
Ramsi
No ciężko, ale będzie miał godnego rywala ;d
afckonrad
A to sorry wielkie bo tu zamieszanie takie ;d
Ramsi zobaczysz go w akcji, to się zdziwisz ;d
afckonrad
To już potwierdzone, Monreal na 99% jest już nasz
drugi to jakiś pomocnik możliwe ;)
Agent Leandro Damiao zaprzeczył, jakoby prowadził rozmowy z Tottenhamem. Wygląda na to, że piłkarz zostanie w Brazylii.
Santos się właśnie pakuje i czeka, aż kebaby będą gotowe i zaraz wyrusza
Cavaniego lol ;p
Arsenalfcfan
Ty już uważasz, że w LE będziemy grać? dobre ;d
Włśnie Hunter mówi
Od Gibbsa może nie lepszy, ale godny zastępca nie to co Santos
Niech se Malaga wypożycza Miquela, musi się ogrywać chłopak ;d
czyli Monreal nasz ;d
cricfree.tv/sky-sports-news-live-stream.php
denerwują mnie ci kibice co wypisują na sky ;p
Marzag
Monreal
Gadają o Monrealu
LeBob
Wyjdz proszę chłopcze ;p
Kilka słów o Monrealu. Sezon 2012/2013: 21 występów, 1 gol, 3 żółte kartki, 1 czerwona kartka. Dotychczas 9 występów w reprezentacji. Nie mógłby zagrać w meczach Ligi Mistrzów z Arsenalem.
Wielo
LO dobry dobry ;)
dołączy Monreal przecież ;)
Gibbs wiadomo świetny, tylko kontuzje mu przeszkadzają
No nie może, ale w lidze pomoże ;)
Dawać Monreala ;)
Dobry dobry
BBC też ;)
Jaki ogórek, ludzie to klasa sama w sobie ;) 10 mln to chyba dość dużo
fabs
zmieni, będzie kadra szersza i rywalizacja
Coś się kręci ;)
BBC pisze, że już do Londynu wlatuje ;p
Zdaniem BBC, Monreal jest już w Londynie. ;)
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Traitor
coś nie pasi? ;p