Komentarze użytkownika Marcinafc93
Znaleziono 34434 komentarzy użytkownika Marcinafc93.
Pokazuję stronę 788 z 861 (komentarze od 31481 do 31520):
Walcott podawać miałeś
Ox!!!!!!!!!!!!!!!
ajj
Damy radę
w 2 połowie damy rade
za Podolskiego? phi
Najlepszy jest dziś na boisku
i 1:1 ;p
Walcott ;p
ajj kur.. Walcott
Wenger dalej hahah
Walcott!!!!!!!!!!!!!!!
daj ktoś jaką dobrą transmisje bo wszystko tnie dziś
ajj oX
to się dzieje, że Wenger daje szanse Walcottowi na szpicy, aby podpisał kontrakt.
really ;)
GO GO GUNNERS! wygrać mi ten mecz!
adix
nie tyle co farta, a woli zwycięzców ;)
Marzag
tak
GO GO GUNNERS!
Per chory
Dobry skład ;) Liczę na wygraną w dobrym stylu
walić Stoke niech przegrywają ;p
Ars3n
Bezpodstawnie oskarżasz Kosa zagra ;)
to fajnie, że Kose zobaczymy ;)
Kosa czy Mert w końcu? ;)
taki sam skład od 3 raz z rzędu ;)
city strzela 3
Stoke dziś na kacu ;)
Stoke w pipke coś dziś słaba ta obrona ;p
Muły prowadzą też kur. ;p
Dzeko wali bramy ;)
szkoda Kury wygrają. Musimy też dziś wygrać nasz mecz
MiEvo
Wenger się nim interesuje nawet ;)
czyli w nastepnym meczu niezagra
Bale ;p
ta
Marzag
Czasami Lennonowi coś wyjdzie, ale i tak wole Walcotta ;d
w tamtym też się prezentowali solidnie ;)
Marzag
skąd wiesz? ;d
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
yeni
peace ;)