Komentarze użytkownika Marzag

Znaleziono 51197 komentarzy użytkownika Marzag.
Pokazuję stronę 658 z 1280 (komentarze od 26281 do 26320):

Komentowany temat: 2013 rok zakończony na pozycji lidera, 1-0 z Newcastle! 29.12.2013, 15:31


Gunner48, tyle że te straty to są zazwyczaj przy tych prostych podaniach

Komentowany temat: 2013 rok zakończony na pozycji lidera, 1-0 z Newcastle! 29.12.2013, 15:30


FabsFAN, on na zdjęciu ziewa

Komentowany temat: 2013 rok zakończony na pozycji lidera, 1-0 z Newcastle! 29.12.2013, 15:28

Rosicky strasznie dużo błędów przy podaniach popełnia, co dłuższe podanie to praktycznie strata, to już nie pierwszy taki jego mecz :|

Komentowany temat: Powrócić na pozycję lidera! 29.12.2013, 14:07

Moze Santi po przybyciu Ozila don't feel important anymore

Komentowany temat: Powrócić na pozycję lidera! 29.12.2013, 14:02

klinka12, bo nie widze sensu meczenia jednego zawodnika jesli nie jest w formie, niech bendtner udowodni ze mozna na niego liczyc

Komentowany temat: Powrócić na pozycję lidera! 29.12.2013, 13:47

pewnie arteta pokutuje swoja asyste z whu

Komentowany temat: Powrócić na pozycję lidera! 29.12.2013, 12:04

adrian, dokladnie, miedzy innymi

Komentowany temat: Powrócić na pozycję lidera! 29.12.2013, 12:03

ArseneAl, jak dla mnie, to byl motm ale hejerzy nie zrozumieją

Komentowany temat: Powrócić na pozycję lidera! 29.12.2013, 11:58

mi sie giroud najbardziej podobal w pierwszym meczu z napoli

Komentowany temat: Powrócić na pozycję lidera! 29.12.2013, 11:52

adrian, nie, przeczytaj jeszcze raz co napisalem, napisalem ze zmeczony i bez formy. A nie ze bez formy bo zmeczony :p

Komentowany temat: Powrócić na pozycję lidera! 29.12.2013, 11:45

to ze jest bez formy przeciez pisalem :p

Komentowany temat: Powrócić na pozycję lidera! 29.12.2013, 11:34

adrian, tydzien to malo na regeneracje miesni

Komentowany temat: Powrócić na pozycję lidera! 29.12.2013, 11:29

dzejkoop, w wengera :p to on go na sile trzyma w pierwszym skladzie

Komentowany temat: Powrócić na pozycję lidera! 29.12.2013, 11:25

dzejkoop, nie pozwole by ktos strzelal z dubeltowki do nie tego czlowieka co powinien :p

Komentowany temat: Powrócić na pozycję lidera! 29.12.2013, 11:19

Niuchacz, nie jego wina, że go trener wystawia gdy jest zmęczony i bez formy :p

Komentowany temat: Powrócić na pozycję lidera! 29.12.2013, 11:13

Niuchacz, jak nikt nie bedzie jak giroud bedzie gral

Komentowany temat: Powrócić na pozycję lidera! 29.12.2013, 11:09

koxiarz14, i tak mamy kim grac

Komentowany temat: Powrócić na pozycję lidera! 29.12.2013, 07:25

pauleta19, haha aktorski oczywiscie :D

Komentowany temat: Powrócić na pozycję lidera! 29.12.2013, 03:48

A tak wracając do topu aktorek, to teraz mi powiedzcie ile z nich cenicie bardziej za kunszt pilkarski niz za urode :D

Komentowany temat: Świąteczny comeback, West Ham 1:3 Arsenal 28.12.2013, 15:18


Athelas, darmowe

Komentowany temat: Świąteczny comeback, West Ham 1:3 Arsenal 28.12.2013, 15:15


Athelas, mecze mozna ogladac dzien po tym jak sie odbeda, wywiady, rozne inne rzeczy.

Komentowany temat: Świąteczny comeback, West Ham 1:3 Arsenal 28.12.2013, 15:10


pauleta19, smutne jest to, że jego stosunek do chorych i starych jest i tak lepszy od tego który ma państwo Polskie obecnie. Dziś nie trzeba być wielkim intelektualistą i inwigilować rządu wzdłuż i wszerz by dostrzec, że to jest legalna mafia która dba wyłącznie o swoje i kumpli interesy.

Komentowany temat: Świąteczny comeback, West Ham 1:3 Arsenal 28.12.2013, 14:46


pauleta19, nie widziałem tych nowych wywiadów JKM, ale widziałem wiele poprzednich materiałów po których przekręcają do dziś jego słowa i kontekst. Prawda jest taka że i tak psychofani będą głosować na kogoś kto jest dla nich prawie bogiem, i nie pisze tu tylko o JKM, potem podorastają, spojrzą na niektóre rzeczy inaczej i będą wybierać bardziej świadomie, choć niestety zapewne i tak niezmiennie sytuacja Polski będzie się pogarszała.

Komentowany temat: Świąteczny comeback, West Ham 1:3 Arsenal 28.12.2013, 14:40


Alonso, przecież to nic nie da, ludzie po pracy nie mają już siły oceniać kto mógłby zacząć zmieniać sytuację polski, więc głosują na tych którzy mają najlepsze spoty reklamowe i których widzą najczęściej.

Komentowany temat: Świąteczny comeback, West Ham 1:3 Arsenal 28.12.2013, 14:38


Shinev, zwycięstwo Twojego zakładu wydaje się być zagrożone ;p

Komentowany temat: Świąteczny comeback, West Ham 1:3 Arsenal 28.12.2013, 13:57


Szogun, nie gang bang tylko bunga bunga :P Dziewczyna go rzuciła po tym komunikacie i słusznie ;d za 12 mln funtow mozna by bylo zaryzykowac

Komentowany temat: Świąteczny comeback, West Ham 1:3 Arsenal 28.12.2013, 13:50


Szogun, bez przesady, jak gość w necie mówi że da przelecieć swoją dziewczynie całemu zespołowi jakiejś drużyny jeśli kogoś ogra to świadczy to o tym że to bardzo ciężki przypadek.

Komentowany temat: Świąteczny comeback, West Ham 1:3 Arsenal 28.12.2013, 13:47


Mico17, co wynieść?

Komentowany temat: Świąteczny comeback, West Ham 1:3 Arsenal 28.12.2013, 13:45


Arsenal23, #prawdziwylider #nakapitanago

Komentowany temat: Świąteczny comeback, West Ham 1:3 Arsenal 28.12.2013, 13:44


Szogun, Van persie to inteligentny typ o duzym ego, Balotelli to dureń, który nie rozumie co się do niego mówi.

Komentowany temat: Świąteczny comeback, West Ham 1:3 Arsenal 28.12.2013, 13:43

Mico17, bo mu puszczają nerwy i nie patrzy na konsekwencje które może ponieść drużyna za jego wybuchy? ;p to ja już wolę jak sobie to wytłumaczą w tunelu w przerwie.

Komentowany temat: Świąteczny comeback, West Ham 1:3 Arsenal 28.12.2013, 13:41


Mico17, siano w głowie =/= charakter

Komentowany temat: Świąteczny comeback, West Ham 1:3 Arsenal 28.12.2013, 13:38


koxiarz14, tymbardziej by to było niezrozumiałe ze strony Berlusconiego ;p

Komentowany temat: Świąteczny comeback, West Ham 1:3 Arsenal 28.12.2013, 13:37


turysta, tacy ludzie chyba nie dojrzewają, to próżny szpaner który ma słabość do pań lekkich obyczajów okradających go z pieniędzy ;d

Komentowany temat: Świąteczny comeback, West Ham 1:3 Arsenal 28.12.2013, 13:34


Marcinafc93, gorzej że jest głupi jak but i często głupio fauluje

Komentowany temat: Świąteczny comeback, West Ham 1:3 Arsenal 28.12.2013, 13:32


bmwz5, no tak, ale przecież on jest ich bardzo ważnym ogniwem, bez niego może być im jeszcze ciężej ;p

Komentowany temat: Świąteczny comeback, West Ham 1:3 Arsenal 28.12.2013, 13:28


koxiarz14, no to w masakrycznym kryzysie musi być Milan, chyba toną w długach.

Komentowany temat: Świąteczny comeback, West Ham 1:3 Arsenal 28.12.2013, 13:22


bmwz5, chyba że miałby wciąż w zasięgu lidera, choć możliwe że po kilku porażkach które odniósł w tym sezonie Mourinho to by rzeczywiście mógł wylecieć.

Komentowany temat: Świąteczny comeback, West Ham 1:3 Arsenal 28.12.2013, 13:20

BTW Giroud powinien w następnym meczu na ławce usiąść bo mu koledzy z drużyny przestali ufać i nie chcą z nim grać ;p

Komentowany temat: Świąteczny comeback, West Ham 1:3 Arsenal 28.12.2013, 13:18


Niuchacz3, Pulis mógłby zostać tańszą opcją od Mourinho przed tym sezonem, IMO nadawałby się idealnie.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady