Komentarze użytkownika Marzag
Znaleziono 51201 komentarzy użytkownika Marzag.
Pokazuję stronę 775 z 1281 (komentarze od 30961 do 31000):
Thide, mozemy sie dogadac, doladujesz telefon nie mi, a mojej mamie ;d
thide, i jak? ogarnales to humble bundle? ;d mi sie wlasnie bf3 sciagnal ;d
jimmykanonier, song byl jego ostatnim klientem u nas, myslalem ze mamy juz spokoj z tym gosciem, ale jak flamini wroci to 'wroci' i on, oby nie probowal zajmowac sie innymi naszymi pilkarzami
darren dein to taki dyskretny kucharski
darren dein to ten co nam powyprzedawal najlepszych zawodnikow w ostatnich latach, syn davida
koxiarz, tak strzelac jak guardian to ja tez moge, zadne info imo. Co najwyzej ich domysly
wygrywamy z kurami i jestesmy pkt za chelsea
rvp nie strzeli, mam go w fpl
de gea wszystko lapie
gnabry>valencia
welbeck to najlepszy obronca chelsea
sam juz nie wiem czyje zwyciestwo bym wolal, drukarzy, czy ekipy bufona z portugalii
co ten twarowski ma z ta ekstraklasa?
niezly ten moment of the match
dosrodkowanie a'la sagna
songoku, valencii faul brutalniejszy byl
skyrim, a oficjalka jakas byla?
valencia powinien wyleciec a nawet kartki nie dostal
united dalej lubiany przez sedziow
darth vader oddycha przy mikrofonie
ja wole zeby man u wygrali, nie lubie smoudinho a united i tak nie jest takie mocne
ciekawe skad mozna taki syntezator mowy ogarnac ;p
youtube.com/watch?v=wwuJ08eeyrQ patrzcie co przypadkowo na necie wygrzebałem ;d
arsenalfann, Gdzie jest Mata? u mnie w FPL :P
youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6MyfVoE2R0c#t=69 hahaha widzieliście tę reklamę mercedesa?
MiEvo, za 2 dni najwczesniej cos sie bedzie dzialo
Belzebub666, normalnie było z 16 k jak nie lepiej ;d to był szalony dzień, im bliżej końca tym większa panika i podekscytowanie ;p ale to się raczej już nie powtórzy bo to się działo po meczu z united 2-8 ;d
Arsenalfcfan, oni nie kupują dlatego że oni potrzebują, oni kupują dlatego że Arsenal potrzebuje ;p
Arsenalfcfan, Tottenham to zaden gigant, za Bale jeszcze nic nie dostali wiec sa grubo na minusie
btw, jak to jest ze po tym jak wdrozono financial fair play to pilkarze sa przeplacani jak nigdy?
aguero10, czarniejszy od Sagni z dlugimi dredami
thide, nie masz jakiegos kumpla z karta kredytowa?
Lamela będzie grał w Tottenhamie i będzie najlepszym kumplem Willana z drużyny!
RIVALDO700, lukaku to przeciez taki lepszy i mlodszy gomis ;d
soldado strzeli w tym sezonie 38 goli, wszystkie z karnych!
I tak zmieni najważniejszych jak Arsenal udowodni Fenerbahce, że nie mają szans na LM
thide, a myślisz że możesz mieć?
thide, to im powiedz ze to akcja charytatywna, i ze jest to calkowicie bezpieczne, ze wielu znajomych juz tam datek dalo i dostalo za to gry warte 10 x tyle co dali ;p
thide, czemu? przeciez odrazu im oddasz te pieniądze ;p
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
thide, tylko ze ty musisz pierwszy doladowac konto ;p wyslesz mi kod z doladowaniem na priv