Komentarze użytkownika Matelko
Znaleziono 4879 komentarzy użytkownika Matelko.
Pokazuję stronę 7 z 122 (komentarze od 241 do 280):
@Be4Again: najlepiej żeby PSG w ogóle nie strzeliło:)
A ja czuję, że w finale gola da nam Saka i Gabriel.
Czy to wystarczy?
Budapeszt bądź dla nas magicznym miastem!
W stosunku kwota transferu do przydatności dla zespołu zdecydowanie najsłabiej wypadł Madueke.
Pep Guardiola: „ w tym sezonie największą radość sprawia mi to , że „mój chłopak” Mikel Arteta w końcu zdobył tytul mistrza Premier League. Zasługuje na to i jestem z niego dumny”.
Super trener i jeszcze lepszy człowiek. Będzie go brakowało w najlepszej lidze świata. 3 maj się szefie.
@Barney: 30 za Mateusa Fernandesa
@Adrian1111: przecież trener Tuchel powołał go na Puchar Świata. Przyjedzie na łóżku szpitalnym ? Bo nie rozumiem:)
Jesus -> Kroupi/Alvarez
Martinelli/Trossard -> Kvara/Rogers
Norgaard -> Mateus/ Ederson
White - > Livramento
@sidtsw: z klasycznych LS to najbardziej chciałbym Kvare.
West Ham po relegacji potrzebuje ponoć 150 mln ze sprzedaży swoich graczy.
Mateus spoko opcja dla nas ale za nie więcej niż 30 mln.
@sidtsw: też mam taką zagwostke gdzie mógłby grać u nas ale chyba fałszywe lewe skrzydło i zejście do środka.
Trossard zresztą tak gra. A jego czas w klubie raczej dobiega końca (mimo sympatii).
Aston Villa nie będzie robić kłopotów przy sprzedaży Rogersa. Kwota odstępnego „jedyne” £80 mln.
W kolejce po zawodnika ustawia się Manchester United, Arsenal , Chelsea i PSG.
Ja bym go bardzo chciał u nas.
No i nastał dzień uniesienia pucharu:)
@Dziadyga: nie wiem , u mnie będzie 16:)
@SunTzu: rok to i tak długo:)
A tam nagrody indywidualne. Liczy się sukces drużyny.
Bruno na pewno wolałby wygrać mistrzostwo niż nagrodę gracza sezonu. Jutro o 16 szpaler , który pozostanie na długo w pamięci:)
@Dziadyga: dokładnie! Długo wyczekiwana chwila.
@aguero10: Fernandez to będzie drugi Hazard w Realu.
Myślicie, że West Ham sprzeda Mateusa Fernandeza w promocyjnej cenie jesli spadną z Premier League?
Pozyskali go za €44 mln i śmiem wątpić że oddadzą go za mniej niż 40 mln.
Enzo Maresca i jego pierwszy transfer w Manchesterze City: Enzo Fernandez.
Naśladuje Artete po tym jak ten ściągnął Merino:)
Podbiera pomysły i myśli, że to wypali :)))))
Morten Hjulmand Byście chcieli w Arsenalu?
@Ciawaro: opcji masz mnostwoooo, w Londynie będzie wiele stref dla „Gunners only” a najbliżej stadionu: The Dome.
@fabregas1987: w każdej wypożyczalni masz podstawowe ubezpieczenie w cenie lecz warto sobie dokupić rozszerzone żebyś np za koła lub szyby razie W nie musiał płacić. Pakiet rozszerzony się tylko wybiera więc luzik.
Witam Mistrzów!
Jak tam samopoczucie w piąteczek z rana?:)
Christos Tzolis według plotek jest łączony z Arsenalem.
24 letni skrzydłowy w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach w Club Brugge rozegrał 51 meczy w których zanotował (uwaga) 21 bramek oraz 28 asyst.
Liczby ma fenomenalne może warto się mu bliżej przyjrzeć. Wiem, że to tylko belgijska liga ale te cyfry ma fenomenalne.
@kilerr15: NINE's Restaurant Warszawa. Tam ekipa North London Forever będzie oglądać.
@arsenallord: 17 200 biletów (około) otrzymał Arsenal i tyle samo PSG co daje 34 400 kibiców w przybliżeniu, a stadion w Budapeszcie może pomieścić 67 tysięcy widzów. Wydaje mi się , że neutralni kibice będą bardziej wspierać Arsenal i na długo wyczekiwany finał naszych fanów będzie więcej na stadionie. Takie są tylko moje prognozy.
@Goonder: PSG ma lepszych Ultrasów tak mi się wydaje i podejrzewam, że będą głośniejsi na stadionie w Budapeszcie.
Czyich fanów będzie więcej w Budapeszcie , jak myślicie?
Najważniejsze, że Gyokeres powołany i rozwali mistrzostwa:)
@Theo10: ja tylko uważam, że zdecydowanie łatwiej powinno nam się sprzedawać zawodników z klubu.
Myślę, że np po Nwanieriego który mało grał na pewno znajdą się chętni z grubym portfelem.
Zastanawia mnie jedno, mianowicie czy teraz jak już jesteśmy wreszcie mistrzami to czy łatwiej będzie nam sprzedawać zawodników z klubu za oczywiście dobre pieniądze. W końcu do jasnej ciasnej rywale będą kupować od Mistrzów:)
Tanim i dobrym wzmocnieniem pozycji nr 6 lub 8 byłby Ederson z Atalanty. Kontrakt Brazylijczyka wygasa za rok, więc ostatnia szansa klubu z Bergamo żeby zarobić jakiekolwiek pieniądze. Jak dla mnie ciekawą opcja w przypadku odejścia Norgaarda (na co wiele wskazuje).
@Adi17: Calafiori i Hincapie to jest mocna para z lewej strony. Na prawej Timber potrzebuje zmiennika bo Mosquera to jest naturalny zmiennik Saliby a nie prawy obrońca.
Sezon wygraliśmy między innymi dzięki szerokiej ławce i to trzeba otwarcie przyznać.
@adek504: Rogers grywał na lewej stronie w tym sezonie wiele razy i spisywał się bardzo dobrze a Anderson to 6 i 8. Sezon jest długi a Zubi znowu nie wytrzyma tempa.
Środkiem pola wygrywa się wiele meczów.
Norgaard pewnie odejdzie a wyobraź sobie np kontuzje Declana i kto załata jego dziurę? Merino, Skelly?
Jeżeli chcemy w następnym sezonie obronić tytuł (a chcemy!) to trzeba kupić najlepszych graczy Premier League takich jak Rogers i Anderson i nie zastanawiać się gdzie ich „upchniemy” .
Swoją drogą śniło mi się , że pozyskaliśmy Sandro Tonaliego.
Panowie kto wybiera się 31 maja do Londynu?
Wielkie gratulacje dla wszystkich którzy byli tu zawsze i wierzyli w końcowy sukces! Mamy to!
We are the Arsenal!!!
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Dla mnie Suarez był kozakiem swojego czasu i żałuję, że go nie pozyskaliśmy za legendarne 40 mln + £1