Komentarze użytkownika Mihex

Znaleziono 23607 komentarzy użytkownika Mihex.
Pokazuję stronę 357 z 591 (komentarze od 14241 do 14280):

Komentowany temat: Pracowity Alexis, Arsenal 2-0 WBA 21.04.2016, 22:05

Ozil baaardzo chce asystę xD

Komentowany temat: Pracowity Alexis, Arsenal 2-0 WBA 21.04.2016, 21:59

Znowu druga połowa tragiczna.

Komentowany temat: Odrobić zaległość z przytupem, Arsenal vs WBA! 21.04.2016, 21:26

2 - Arsenal have scored as many goals from outside the box tonight as they had in their 33 previous Premier League games combined. Pop.

Tia...

Komentowany temat: Odrobić zaległość z przytupem, Arsenal vs WBA! 21.04.2016, 21:25

O Żiru do bramki trafił :D

Komentowany temat: Odrobić zaległość z przytupem, Arsenal vs WBA! 21.04.2016, 21:22

No jednak ręcznik :D

Komentowany temat: Odrobić zaległość z przytupem, Arsenal vs WBA! 21.04.2016, 21:22

Może w końcu Sanchezowi z wolnego siądzie przy takim bramkarzu :P

Komentowany temat: Odrobić zaległość z przytupem, Arsenal vs WBA! 21.04.2016, 21:18

Ale poklepali teraz... Trochę pecha :C

Komentowany temat: Odrobić zaległość z przytupem, Arsenal vs WBA! 21.04.2016, 21:15

Giroud chyba serio nie widzi przez te soczewki.

Komentowany temat: Odrobić zaległość z przytupem, Arsenal vs WBA! 21.04.2016, 21:12

Fart, że sędziowie w Anglii nie mają oczu.

Komentowany temat: Odrobić zaległość z przytupem, Arsenal vs WBA! 21.04.2016, 21:11

WBA nas zaczyna cisnąć. Na Emirates. A nawet Arteta nie gra :V

Komentowany temat: Odrobić zaległość z przytupem, Arsenal vs WBA! 21.04.2016, 21:09

Alexis magia. Bellerin nieźle pociągnął :P Widać, że TOTS.

Komentowany temat: Odrobić zaległość z przytupem, Arsenal vs WBA! 21.04.2016, 21:08

Walcott za Girouda? To co zamiast w 10,5 chcemy grać w 10?

Komentowany temat: Odrobić zaległość z przytupem, Arsenal vs WBA! 21.04.2016, 21:02

Co to Park czy Miyaichi koło Cazorli i Artety xD?

Komentowany temat: Odrobić zaległość z przytupem, Arsenal vs WBA! 21.04.2016, 20:54

Ozilowi znowu nie siadło :C

Komentowany temat: Odrobić zaległość z przytupem, Arsenal vs WBA! 21.04.2016, 20:51

Brawo Sanchez :DDD

Komentowany temat: Odrobić zaległość z przytupem, Arsenal vs WBA! 21.04.2016, 20:17

Wiem, że to fajnie brzmi, że Ozil przestał grać, bo drużyna przestała. Chciałbym przypomnieć, że Ozil naszą grę ciągnął sam od gdzieś tak listopada, ew. grudnia.

Komentowany temat: Odrobić zaległość z przytupem, Arsenal vs WBA! 21.04.2016, 20:07

Kanonier
Dystans do siebie potrafi poprawić humor :V
Chyba, że chodzi ci o to, że Ozil ma uznanie :V

Komentowany temat: Odrobić zaległość z przytupem, Arsenal vs WBA! 21.04.2016, 19:52

Kanonier
Welbz też ostatnio jakby łapał zmęczenie, więc niech Giroud w końcu zagra. Musi się chłopaczyna w końcu odblokować, bo to zakrawa pod komedię :V

Komentowany temat: Odrobić zaległość z przytupem, Arsenal vs WBA! 21.04.2016, 19:50

Per i Żiru wracają do łask.

Komentowany temat: Odrobić zaległość z przytupem, Arsenal vs WBA! 21.04.2016, 19:38

Rivaldo
Właśnie widziałem. Poldi wstawił posta "Prince" i emotki związane z muzyką i modlitwą. Ludzie w komentarzach pytają się co się stało Boatengowi :V

Komentowany temat: Odrobić zaległość z przytupem, Arsenal vs WBA! 21.04.2016, 19:23

Ozil z naszego zespołu jest najbliżej piłkarskiego double-double (gole-asysty)
6-18.
Payet dla porównania ma
9-10
A Mahrez
16-11

Komentowany temat: Odrobić zaległość z przytupem, Arsenal vs WBA! 21.04.2016, 19:00

Choć fakt, Payet strzela więcej bramek. No, ale trudno, teraz niech Ozil wbije w końcu te 21 asyst i wysłu****e jaki to jest gorszy :P Przynajmniej taką nagrodę zgarnie.

Komentowany temat: Odrobić zaległość z przytupem, Arsenal vs WBA! 21.04.2016, 18:59

Na przestrzeni całego sezonu? Zwłaszcza w okresie od Października do Grudnia jak leczył kontuzję, a Ozil nabił kilkanaście asyst :P?

Komentowany temat: Odrobić zaległość z przytupem, Arsenal vs WBA! 21.04.2016, 18:51

BREAKING: PFA Premier League Team of the Year: De Gea, Bellerin, Morgan, Alderweireld, Rose, Mahrez, Alli, Kante, Payet, Vardy, Kane #SSNHQ


Serio bez Ozila xDD

Komentowany temat: Odrobić zaległość z przytupem, Arsenal vs WBA! 21.04.2016, 18:26

Jakby Ozil wypadł z jedenastki sezonu to bym padł ze śmiechu xD Koleś był na prostej drodze do gracza sezonu, a tu nagle się nie łapie do XI. No, ale sam sobie zapracował... No dobra, z kolegami sobie zapracował.

Komentowany temat: Odrobić zaległość z przytupem, Arsenal vs WBA! 20.04.2016, 22:30

Totti znowu ratuje remis Romie :P

Komentowany temat: Odrobić zaległość z przytupem, Arsenal vs WBA! 20.04.2016, 22:25

Jeżeli dobrze liczę to Juve w tej chwili potrzebuje jednej wygranej by zgarnąć mistrza xD No dobra może 2, bo nie wiem co się liczy we Włoszech (bezpośrednie mecze czy bilans bramek)

Komentowany temat: Odrobić zaległość z przytupem, Arsenal vs WBA! 20.04.2016, 22:22

OptaJoe @OptaJoe 22 sek.22 sekundy temu Zobacz tłumaczenie
50 - Daniel Sturridge has now scored 50 goals in 87 appearances for Liverpool (all comps).

Niezły ma ten rekord. A pewnie byłby większy gdyby nie kontuzje. Eh... gdzie się podziali nasi napastnicy :C

Komentowany temat: Odrobić zaległość z przytupem, Arsenal vs WBA! 20.04.2016, 22:08

Znowu Milik, dobra jeszcze 4 i zrówna się z pierwszym miejscem xD

Komentowany temat: Odrobić zaległość z przytupem, Arsenal vs WBA! 20.04.2016, 22:01

Milik znowu gol z karnego. Fajnie. Szkoda, że jego rywal do korony króla strzelców strzelił w poprzedniej kolejce 4 bramki xD

Komentowany temat: Odrobić zaległość z przytupem, Arsenal vs WBA! 20.04.2016, 21:39

pumeks
Ja tam bym nie marudził jakbyśmy z jakimś WBA czy inną Aston Villa wygrywali 8-0 :V

Komentowany temat: Odrobić zaległość z przytupem, Arsenal vs WBA! 20.04.2016, 21:30

Widzę Barcelona odbiła sobie ten słabszy okres :P
Ciekawe czy nasi kiedyś odbiją się po słabszym okresie czymś innymi niż wymęczonym 1-0, 2-1 :V

Komentowany temat: Odrobić zaległość z przytupem, Arsenal vs WBA! 20.04.2016, 21:01

3 - Andy Carroll has scored in three consecutive Premier League games for the first time in his career. Form.

No nieźle :O Myślałem, że Carroll ma lepszy bilans. Wiem, że był przepłacony, ale znowu taki słaby to on nie jest, choć kontuzje go niszczyły to myślałem, że ma trochę lepszy rekord :p

Komentowany temat: Odrobić zaległość z przytupem, Arsenal vs WBA! 20.04.2016, 20:29

twitter.com/Polsport/status/722854105518075904

Jak myślcie, do jakiego klubu, ten miły łysy pan by chciał naszego rodaka :D?

Komentowany temat: Mike Dean sędzią meczu z Sunderlandem 20.04.2016, 18:19

Czyli już wiadomo, że mecz nie będzie miły do oglądania :v

Komentowany temat: Mike Dean sędzią meczu z Sunderlandem 20.04.2016, 18:19

Czyli już wiadomo, że mecz nie będzie miły do oglądania :v

Komentowany temat: Odrobić zaległość z przytupem, Arsenal vs WBA! 20.04.2016, 00:00

Gerwciu
Może te wolne to nie czas na odpoczynek, ani kara (chyba tylko dla Alexisa :V), a nagroda za odzyskanie ulubionego miejsca Papcia.

Komentowany temat: Niepotrzebne potknięcie: Arsenal 1-1 Crystal Palace 19.04.2016, 23:56

W wywiadzie pomeczowym dla Sky Sports Townsend powiedział, że cross Anity był bardzo dobry i szczęśliwie wpadł do bramki, strzelec jednak upierał się, że to był strzał :P

Komentowany temat: Niepotrzebne potknięcie: Arsenal 1-1 Crystal Palace 19.04.2016, 23:37

Rivaldo
Niby śmieszne, ale w sumie często tak jest :P
Sezony jak jakieś Chelsea czy inne MU wygrywały ligę na kilka kolejek przed końcem też miały zwykle bardziej ekscytujące finały w wykonaniu drużyn walczących o top 4 :P

Komentowany temat: Niepotrzebne potknięcie: Arsenal 1-1 Crystal Palace 19.04.2016, 19:36

Chce się ktoś dzisiaj obłowić? Widziałem, że Pogoń ma duży kurs na remis dzisiaj. :V

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady