Komentarze użytkownika Mihex
Znaleziono 23607 komentarzy użytkownika Mihex.
Pokazuję stronę 381 z 591 (komentarze od 15201 do 15240):
dissault
Domyślnie 3, mogą przedłużyć, nie wiem czy skrócić.
100 mecz Ozila? To nie mogliśmy tego wygrać od początku. Nasi przewalają każdy jubileusz
Jeszcze jakby to strzelił ktokolwiek inny niż Małpa... Nawet Courtois by mnie tak nie rozsierdził...
Tak we mnie buzuje, że jak nie wyłapię dzisiaj warna to cud.
Kung Fumini... Ah...
Campbell magik, ale szkoda, że nie wyszło :C
Walcott taki szybki, a i tak nie zdąży do piłki...
Ramsey... Eh...
Theo... Jak tyś tego... Eh i tak spalony...
Wczoraj Polacy, dzisiaj Arsenal... Boję się iść w tym tygodniu na uczelnie przy takim farcie i takiej ilości egzaminów...
OptaJoe @OptaJoe 1 min.1 minutę temu
0 - Chelsea are the only PL team this season not to drop any points from winning positions away from home. Resolute.
Chyba będzie problem :C
Czy my musimy mieć takiego pecha z nimi zawsze...
Dopiero wszedłem... Co się stało!?
flashscore.pl/mecz/ERrBhUve/#szczegoly-meczu
Chyba się działo w tym meczu xDD
Masakra co się z niemką dzieje...
Dzięki panowie za pomoc :p
Nie emitują Radwańskiej, prawda? Bo nigdzie w telewizji znaleźć nie mogę, a bym obejrzał.
Co do derbów to nadzieje na 3 punkty, ale znając życie Chelsea dzisiaj zagra najlepszy mecz sezonu.
flashscore.pl/mecz/I5vy0RxA/#wideo
Zieliński też ładna brameczka.
andrew
flashscore.pl/mecz/zHihYHZp/#wideo
Master
Że City to jeszcze rozumiem, bo sezonowców pełno, bo wygrywają ligę co jakiś czas, ale Liverpool?
andrew
Bo nie chce znowu dostać 6 w plecy :V
Dobra City straciło 2 pkt. Szkoda, że nie 3, ale nie można mieć wszystkiego :C
Jest gol czy go nie ma :P? Bo robię sprawko i nie mam czasu oglądać, a flashscore pisze, że jest :P
Kanonier204
To uwierz. Kiedyś był tu taki Armatka czy jakoś tak. Dostał bana za to, że wmawiał wszystkim, że wpadł z dziewczyną.
Dobra już jestem pewny, że Lajder to troll. Po golu na 1-1 płakał, że City mistrza już ma, a my nie mamy szans, a teraz, że jako jedyny w mistrza wierzy :V
gunners007
Ale mistrzowi już koronowanemu czy zdetronizowanemu? Bo aktualnym mistrzem jest Czelsi.
Znowu płacz, że nie wygramy mistrza, bo City gra mecz i nie przegrywa xD? Czemu tak nie pisaliście po wygranej na Emirates?
Tak btw. Toral dzisiaj bramka :P
#BPL TOP SCORERS
16 - VARDY
15 - Lukaku
14 - IGHALO
13 - KANE, Mahrez
12 - Giroud
10 - Aguero
Giroud jutro podwójny hattrick i pnie się na szczyt.
Słaba ta kolejka dla nas.
Mahrez asysta. Też bez formy, ale chyba go sprzedałem w FPL :CC
Tottki nieźle teraz cisną.
No i macie tego Vardy'ego bez formy :P
Lester wygra, bo postawiłem tak w typerze. A ja się nie mylę. W 40% przypadków co prawda, ale jednak.
Leicester miałoby już sporo straty do lidera gdyby nie to, że razem z City szczególnie się nie staramy by wygrać ligę xD
Bournemouth weźcie to wygrajcie, bo Sunderland ma spaść :C
No i Lisy też prowadzą. Jutro TRZEBA wygrać.
Liverpool FC @LFC 24 min.24 minuty temu Zobacz tłumaczenie
JK: "I usually have a second pair of glasses but I can't find them because it's hard to find glasses without glasses!" #LFC
Klopp mistrz :p
Doktor
No już nie prowadzą xD
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Flam miał połamać innego zawodnika Chelsea.