Komentarze użytkownika Mihex
Znaleziono 23607 komentarzy użytkownika Mihex.
Pokazuję stronę 412 z 591 (komentarze od 16441 do 16480):
OptaJoe @OptaJoe 46 min.46 minut temu Zobacz tłumaczenie
22 - Since debuting in September 2013, Mesut Ozil has the most assists in the Premier League (22). Craftwork.
Jak tu gościa nie uwielbiać :D
Gunner
Dlatego nas zaskoczy i zagra dobry mecz dzisiaj. Jutro pewnie niektórzy mogliby się tego spodziewać, a on weźmie nas z zaskoczenia.
Błagam tylko nie Debuchy na Swansea :CC Przecież Montero zrobi mu większy wiatrak jak ostatnio Chambersowi. Francuz ostatnio nie radził sobie z gośćmi z Championship, więc łabędzie by go zniszczyły.
Arsenal FC @Arsenal 1 min.1 minutę temu Zobacz tłumaczenie
Daniel Crowley is returning to @Arsenal from his youth loan at Barnsley. More info: arsn.al/mwWvQx
No to mamy nowego Coqa do ataku :D
Jak tak dalej pójdzie z kontuzjami to Renata Adelaida będzie mógł zadebiutować w jakimś FA Cup lub nawet lidze xO
Grand
Wenger i tak gra jednym fałszywym skrzydłowym. Po prostu gdy Aaron akurat będzie polamany (3/4 sezonu) to 3 spokojnie by grali :p
Isco brałbym w ciemno. No chyba że zawołaliby niebotyczne sumy. Świetny pomocnik, u nas mógłby obsadzić choćby tę feralną prawą stronę do czasu emerytury Cazorli (oby grał jak najdłużej)
Szkoda tylko, że z Isco łączą nas już chyba dwa lata, wiec taki transfer jest nierealny.
Fanatic
Ilpadrino w sumie wspomniał o tym w przypadku Girouda. Widać gracze jak Wilshere, Ramsey czy Ox wolniej się regenerują niż reszta drużyny :p
FadeIn
Źle mnie odebrałeś. Nie mowie ze wyjdziemy rezerwami jeżeli zmienimy jednego zawodnika. Chodzi mi o to, że zwyzywales Campbella jakby to był jakiś amator z 20 ligi angielskiej. Po prostu nie uważam, że danie naszego ostatniego skrzydłowego nie jest eksperymentem.
Na pp* cholerna autokorekta :p
FadeIn
Podstawowy skład? To co Ramsey, Theo czy Ox na po?
Campbell nie byłby tragiczny. Fakt z Sheffield w ataku dal niewiele, ale przynajmniej miał kilka fajnych powrotów po piłkę. Zawsze coś, bo Flama to ja tam nie widzę xO
Juve widzę utrzymuje swoją wspaniałą formę w Serie A.
Bielik zagrał jak ci starzy wyjadacze ze składu. Fakt to dalej był poziom poniżej Championship, ale i tak lepiej jak jakikolwiek młodzik :P
BvB 7-1 xO Piszczu z golem i asystą. A mecz jeszcze trwa :P
Ale BvB klepie tych drugoligowców :P
Trochę bardziej Wengerball teraz, ale dalej nic z tego nie wyszło xD
pacholettti
W Meczu z Live grała para Calum-Gabriel. Choć tam Gabriel grał dobrze i jeszcze Caluma asekurował.
lays
A co Wenger ma kazać grać nam w 10 żeby Giroudowi dać odpocząć :P?
James OlleyKonto zweryfikowane
@JamesOlley
Wednesday fans singing: "Are you Chelsea in disguise?"
Dobra, teraz to kibice Sheffield przesadzili xO
Bielik dał niezłą zmianę. Wiadomo, nic się nie zmieniło, ale przynajmniej coś rozgrywa - w przeciwieństwie do Kamary :P
Szkoda mi Girouda :P Biedak mógłby równie dobrze stanąć za bramką, tyle samo podań by dostał :p
Yay Bielik z debiutem. Jedyny pozytyw dzisiaj :D
hanzo
Bez przesady z tym sarkazmem i wengeroutowaniem. Bardzo dobrze zrobił, że wystawił taki skład. Jedyne o co można się przyczepić to danie Cecha, Girouda, Oxa i Walcotta do podstawki. W ich miejsce też powinni młodzicy grać.
mar
Albo w ogóle nie wychodzić :P Też byłoby 3-0.
sebastix
Tylko nie Nacho, szkoda chłopa na taki mecz.
Ale nas klepią xD Heheszki.
To w zimę wraca Rosa, Welbz i Wilshere i wszyscy są szczęśliwi ze wzmocnień :D
Podejżewam, że do składu na łabędzie wskoczy Flam, który będzie grał koło Coqa, Cazorla zagra wyżej, a Ozil wróci na skrzydło.
Ja mam inne pytanie, jak grać gdy w 20 minut traci się dwóch ważnych ofensywnych zawodników?
Trochę źle to świadczy jeżeli nasze rezerwy nie dałyby rady nawet w Championship :C
illpadrino
Hejt na Iwobiego poszedł, a on teraz pokręcił :p
Campbell chyba zwęszył szanse na 1 skład, bo biega jak nigdy :p
Budzi się stary Flam :P?
Dobra, niech ten mecz się już skończy.
Już mi się ogląda ten mecz bez przyjemności... :/
WilSHARE
Giroudowi poszła kość po przebitce, taka kontuzja może się przydarzyć każdemu, w przeciwieństwie do mięśniowych (kontuzje Oxa i Walcotta)
Jak dobrze, że Giroud jest niezniszczalny...
Jeszcze niech kilku innych z ataku się połamie to na łabędzie wyjdziemy składem u16.
Ej no to są jakieś jaja...
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
OptaJoe @OptaJoe 51 min.51 minut temu Zobacz tłumaczenie
15 - Since making his Premier League debut in August 2012, Olivier Giroud has scored more headed goals than any other player (15). Tête.
OptaJoe @OptaJoe 55 min.55 minut temu
2,000 - Olivier Giroud has scored the 2000th goal under Arsene Wenger's management of Arsenal (all comps). Historic.
Te statystyki też bardzo fajne :D