Komentarze użytkownika Mihex

Znaleziono 23607 komentarzy użytkownika Mihex.
Pokazuję stronę 431 z 591 (komentarze od 17201 do 17240):

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 20:51

Tak a propo tego meczu polaków w LM. Taki Boniek to by się nam przydał :C

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 20:42

karmel
Przynajmniej Wenger będzie mógł mówić, że nie wpłynął mocno na zepsucie rynku. On tylko 13mln dorzucił do puli :D

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 20:38

Novazzy
W tej chwili wystawiając taki sam skład jak ostatnio mamy aż 3 ofensywnych zawodników na zmiany (w tym Campbell)

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 20:34

tyson
Piwo to dobry pomysł, ale nie chce mi się po nie lecieć :/ Trudno.
Kurdę, przypomniałem sobie teraz o Joelu i bym chciał go zobaczyć w następnym meczu (już tęsknię za BPL), ale znając życie to nie będzie grał do czasu gdy zostanie ostatnim napastnikiem w składzie i zagra tak tragicznie, że nigdy więcej nie będę chciał go widzieć.

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 20:28

Teraz się zreflektowałem, że nie powinienem się w duchu podśmiewywać z niepoprawnych optymistów transferowych, bo sam będę wierzył w wygraną z Niemcami :C

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 20:23

youtube.com/watch?v=rg8wlhoarZA

Śmiechy żarty, ale z Coqiem to nieźle przewidział xO Może Sanogo też odpali za rok w takim razie.

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 20:09

O Lisy Dyera wyciągnęły od Łabędzi na wypożyczenie.

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 19:55

Wenger też nikogo nie kupi za sezon.

#NiechŚwiatPłonie

Ale tak poważnie. Jeśli nie dojdzie do kadrowej rewolucji to nie ma szans by Wenga choć starał się kogoś zakupić.

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 19:48

Już się z nas śmieją, że jak to nie kupiliśmy nikogo z pola? a Absolutinho Nobodinho :P

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 19:44

Ciekawe czy Joel chwyci choć 3 mecze w sezonie, w tym jeden od początku. Wenger podobno określił go jako "transfer", ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć, bo nie za bardzo za nim przepada.

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 19:38

Jack_Herrer
O kurde, wikipedia nie może kłamać.

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 19:34

Czeczenia
Niekoniecznie jak wcześniej. Pewnie Ramseya i kilku innych dopadnie wirus FIFA.

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 19:30

To co mamy pozostać Tuned do zimy czy następnego lata?

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 19:21

Witowo
Wygrana z Live nie wiele by zmieniła. Fakt, więcej punktów by było, ale dalej nasze mecze wyglądałyby jak wyglądają. Zero kreatywności, pełno sytuacji, ale tak na prawdę nic z nich nie wynika. Dwa z trzech goli to samobóje. Nie, 9 pkt. nic by nie zmieniło.

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 19:17

Dobra, udało mi się zakończyć żałobę. Musiałem od nowa avka ogarnąć :C

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 19:04

Ok, to co? Serwery padają?

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 18:53

Zaraz zacznie się rzeź niewinnych.

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 18:46

Ibarbo w Watfordzie xO
Chyba już oficjalnie wszyscy mają lepszy napad niż my (a już na pewno bardziej liczny)

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 18:37

Swoją drogą, ciekawe jak mocno tym razem nadgryzie nas wirus FIFA.

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 18:33

O Yedlin w Sunderlandzie :P

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 18:26

Bo defensywni pomocnicy nie są tak medialni, więc media nie miały by takich kliknięć za zmyślone newsy (patrz Daily [coś])

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 18:21

mar
Pewnie leciał samolotem na zgrupowanie i zjadł coś niestrawnego.

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 18:17

Wenger po prostu potrzebował 2 miesięcy (no i całego poprzedniego sezonu) by zrozumieć, że Joel jest tym który odmieni Arsenal. Zdobędzie króla strzelców ligi angielskiej, mistrzów, fa cup i ekstraklasy. Do tego wygra nam mistrza i przyciągnie najlepsze kontrakty.

#Wierzę.

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 18:14

Dominik
To chyba troll. Okienko w Hiszpanii (a zrazem czas rejestrowania piłkarzy) już dawno minął.

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 18:13

Kowal
Uspokoiłeś mnie tym tekstem o mistrzostwie. Nie pomyślałem o takiej oczywistości :C

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 18:11

lordoftheboard
Ostatnio wyszliśmy dwoma skrzydłami i mecz wygrał nam Coloccini :D

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 18:08

easports.com/fifa/news/2015/fifa-16-ratings-top-50?utm_campaign=fifa16-social-global-ic-tw-ratings-top-50-tw-083115-text-site-ramp&utm_source=twitter&utm_medium=social&sourceid=fifa16-social-global-ic-tw-ratings-top-50-tw-083115-text-site-ramp&cid=42769&ts=1441124146235


Kolejna porcja zawodników z top 50 ratingami w FUT 16

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 18:04

Swoją drogą jakieś ciekawe transfery od 10 do 17 się wydarzyły? Bo nie było mnie w domu, a śledzić mi się nie chciało. Jakoś to DD jest dla mnie zupełnie bez emocji i zainteresowania. Chyba już się przyzwyczaiłem do braku transferów :P

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 17:59

twitter.com/CalumChambers95/status/638401554375176192

Dla tych na prawdę zestresowanych. Można się pośmiać z Chambersa.

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 17:57

simpllemann
Filmik obrazujący ruchy transferowe Wengera w tym roku?

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 17:53

Tak się teraz zorientowałem, że faktycznie. Joel teraz będzie musiał się przemęczyć u nas pół sezonu na ławie, aby móc w końcu odejść gdzieś pograć.

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 17:51

twitter.com/PawelMachitko/status/638740264513896448/photo/1

To jest definicja szczęśliwego człowieka.

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 17:49

tyson
Patrząc po komentarzach to niektórzy braliby i Robaka w ciemno. Byle by mieć jakiś transfer :P

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 17:47

Nie ma się co martwić na zapas okienkiem. Pomyślcie o pozytywach. Już w piątek mecz z Niemcami!

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 17:42

Arsene Wenger: "Nie potrzebujemy nikogo kupować. Mamy z powrotem Joela Campbella, no chyba że traktujemy go jako nasz transfer".

To jakiś troll czy powiedział to naprawdę?
Przecież cały poprzedni sezon trzymał Joela albo na ławie, albo na trybunach :D

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 17:37

Wraca człowiek na ostatnie 30 minut okienka do domu, a tu bez zmian. Kto by się spodziewał. Aż dziwne, że w newsie nie ma jak co roku samych czerwonych okienek :P

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 14:14

lucekCFC
Żart faktycznie niezły, ale lepiej uważaj, bo dzisiaj niektórzy są tutaj bardzo drażliwi :P

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 14:05

peciakk
Robią sobie z nas jaja.
"Zaplanowaliśy drogę z lotniska na Emirates dla nowego napastnika Arsenalu... Jeśli jakikolwiek się kiedyś pojawi"

Pod spodem ktoś sobie żartował, że Lotnisko w Manchesterze powinno zrobić podobny z De Geą, a ci odpisali, że chcieliby, ale zgubili papiery.
Twitter lubi rzucać sucharami.

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 14:03

AaronLieber
Obawiam się, że na ulicy znaleźliśmy by kogoś lepszego od Flama.

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 13:51

Ilu WengerOutów się ostało? Pamiętam, że wśród dość często udzielających się było ich kilku, ale zbliżona liczba jest nieznana.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady