Komentarze użytkownika Mihex

Znaleziono 23607 komentarzy użytkownika Mihex.
Pokazuję stronę 455 z 591 (komentarze od 18161 do 18200):

Co do Akpoma "drewna" i słabego występu młodzików... Wilshere i Ox wcale więcej nie pokazali niż Crowley i Zelalem, a Iwobi IMO najlepszy był. Nigdy nie grałem, ale wydaje mi się, że ciężko się gra bez motywacji w meczu przy warunkach 33 stopnie + 74% wilgotności powietrza. Przy takiej temperaturze to ja leże przed kompem z wiatrakiem 2 cm od twarzy.

C4F
Na początku stawiałbym na Depaya, bo holender, nowy i medialny. Potem zależnie od aklimatyzacji, możliwe, że w jego miejsce miałby wskoczyć Mata. ADM na wylocie raczej.

Lewy za Baccą i Giniaciem xO Niezły ranking. Zróbmy własny, opublikujmy podpisując, że głosowali eksperci i będzie tak samo rzetelny :P

Z tych co weszli najsłabiej widać Torala i Willocka.

Crowley z Zelalemem się dobrze rozumieją widzę.
Niby jedna młodzieżówka, ale i tak.

Upewnili się, że Cech na trybunach, bo klon wbiegł

Ktoś nie mówił o Akpomie z hattrickiem :P?

Iwobi zszedł za Torala już:P

Teraz dobry karny :P Szkoda pośliźnięcia się Crowleya :P

Hahah myślałem, że wpadnie :D

In Crowley, Zelalem i Willock

Iwobi się bawi :D Tunel przepiękny

Nie tyle nurek co potknięcie, ale mógł wyjaśnić sytaucję :P

Co te Alexy dzisiaj mają, że strzelać nie mogą :P

Komentowany temat: Wracamy do gry! Arsenal vs Singapur XI 15.07.2015, 15:46

Co on robi :P Alexy coś mają w sobie, bo Ox też lubi po niebie strzelać.

Komentowany temat: Wracamy do gry! Arsenal vs Singapur XI 15.07.2015, 15:44

Iwobi co to było xO Potrafi kiwać i przyjmować, a strzał w kosmos.

Komentowany temat: Wracamy do gry! Arsenal vs Singapur XI 15.07.2015, 15:21

Dobrze Wilshere, Ox (wiadomo) Iwobi. Cała obrona nie ma raczej roboty. Akpom jakby się zestresował.

Komentowany temat: Wracamy do gry! Arsenal vs Singapur XI 15.07.2015, 15:04

Fabi44
6 zmian. Tylu ilu mamy na ławce :P

Komentowany temat: Wracamy do gry! Arsenal vs Singapur XI 15.07.2015, 15:03

Ooo ciekawe to z tym przydomkiem Akpoma :P Alexis widzę na duchu podnosi :P

Komentowany temat: Wracamy do gry! Arsenal vs Singapur XI 15.07.2015, 15:01

No i Chuba po przebitkach :P

Komentowany temat: Wracamy do gry! Arsenal vs Singapur XI 15.07.2015, 14:53

Iwobi niezły drybler.

Komentowany temat: Wracamy do gry! Arsenal vs Singapur XI 15.07.2015, 14:47

Nasi chcą podnieść morale bramkarza kopiąc w niego :P?

Komentowany temat: Wracamy do gry! Arsenal vs Singapur XI 15.07.2015, 14:43

Ja nie wiem czy Debuchy już się tak spocił czy to te koszulki xO

Komentowany temat: Wracamy do gry! Arsenal vs Singapur XI 15.07.2015, 14:37

Belleren, Kambers :D Nie żebym się nabijał, ale rozbawiły mnie te pomyłki :P

Komentowany temat: Wracamy do gry! Arsenal vs Singapur XI 15.07.2015, 14:34

Jak będą grali tak jak w sezonie do którego koszulki nawiązują to ja nie mam nic przeciwko :P

Komentowany temat: Wracamy do gry! Arsenal vs Singapur XI 15.07.2015, 14:31

Pełka ma ciekawe zadanie z czytaniem nazwisk :P Ale mogło być gorzej - mecz Madagaskar - Korea.

Komentowany temat: Wracamy do gry! Arsenal vs Singapur XI 15.07.2015, 14:29

Ox to pokazał też co potrafi z Bayernem (wtedy pokazał, że jak chce to inaczej jak faulem go nie zatrzymają) i z MU na FA Cup. Asysta niczym Messi.

Komentowany temat: Wracamy do gry! Arsenal vs Singapur XI 15.07.2015, 14:25

Lol ilu Miyaichich na trybunach xO

Komentowany temat: Wracamy do gry! Arsenal vs Singapur XI 15.07.2015, 14:19

Flam to wejście smoka miał już w tamtym sezonie :P Niestety nie pamiętam z kim :C Chyba AV,Everton lub WHU :P

Komentowany temat: Wracamy do gry! Arsenal vs Singapur XI 15.07.2015, 14:06

Nie żeby coś. Flam by mi dzisiaj nie przeszkadzał za bardzo, ale duet DM na Singapour selected XI, gdy na Top4 wychodzimy jednym + b2b :D

Komentowany temat: Wracamy do gry! Arsenal vs Singapur XI 15.07.2015, 14:04

moomin
Canal+sport ew. gdzieś na streamach.

Komentowany temat: Wracamy do gry! Arsenal vs Singapur XI 15.07.2015, 13:58

matt21
Jak dla mnie może grać co tydzień, byle nie w AFC.

Komentowany temat: Wracamy do gry! Arsenal vs Singapur XI 15.07.2015, 13:58

matt21
Jak dla mnie może grać co tydzień, byle nie w AFC.

Komentowany temat: Wracamy do gry! Arsenal vs Singapur XI 15.07.2015, 13:55

Doktor
No pod tym kątem to fakt. Na Iwobiego nie ma żadnych szans, ba na Akpoma są małe :P

Komentowany temat: Wracamy do gry! Arsenal vs Singapur XI 15.07.2015, 13:54

GKS

.@Arsenal subs: Szczesny, Bellerin, Zelalem, Crowley, Toral, Willock

Komentowany temat: Wracamy do gry! Arsenal vs Singapur XI 15.07.2015, 13:53

Doktor ja tam jeszcze Iwobiego z chęcią zobaczę, w U21 nieźle ładuje.

Komentowany temat: Wracamy do gry! Arsenal vs Singapur XI 15.07.2015, 13:49

Everton i Stoke chyba chcą karnych :P

W sumie dobrze, mniej czekania na mecz. Liczę na co najmniej piątke :P

Komentowany temat: Wracamy do gry! Arsenal vs Singapur XI 15.07.2015, 13:47

Koło Coqa zobaczyłbym chętniej Crowleya lub Zelalema :P

Komentowany temat: Wracamy do gry! Arsenal vs Singapur XI 15.07.2015, 13:46

danielosik
To tylko XI gwiazd Singapuru :P Widać to po ilości kreatywnych zawodników środka pola.

Komentowany temat: Wracamy do gry! Arsenal vs Singapur XI 15.07.2015, 13:44

O proszę, Martineza się nie spodziewałem :P
Fajnie, że Gabriel, Ox i dwaj napastnicy. Co tam robi Flamini. Jego to bym nie testował nawet.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady