Komentarze użytkownika Mihex

Znaleziono 23607 komentarzy użytkownika Mihex.
Pokazuję stronę 514 z 591 (komentarze od 20521 do 20560):

Komentowany temat: NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2 01.01.2015, 20:40

KOL
Wenga na konfie powiedział, że Podol miał grać, ale doznał kontuzji. Ktoś tu kłamie.

Komentowany temat: NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2 01.01.2015, 20:37

OptaJoe ‏@OptaJoe 8 min.8 minut temu

33 - There were 33 goals in the Premier League today, the most seen in the competition on New Year's Day. Bonanza.

Jeśli już mamy wtapiać to niech chociaż wszystkie spotkania będą równie ciekawe :D
Swoją drogą nc+ pewnie pluje sobie w brodę, że nas puścili, bo City-Sunderland jednak było ciekawsze :D

Komentowany temat: NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2 01.01.2015, 20:32

pumeks
Pozwól, że przypomnę jeden z najdziwniejszych meczy zeszłego sezonu (przez sędziów)
6-3 na Etihad :P Tam też mógłby paść wyższy wynik gdyby nie spalone widmo Walcotta itp.

Komentowany temat: NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2 01.01.2015, 20:26

Na prawdę mam nadzieję, że Ospina wskoczy do bramki na dłużej i zagra co najmniej kilka meczy jak na mundialu. Zawsze broniłem Szczęsnego, ale przyszedł czas na jego standardowe siedzenia na ławce raz w sezonie z powodu braku koncentracji, tak jak było nie raz wcześniej gdy musiał zastępować go Fabian (i zazwyczaj się sprawdzał)

Komentowany temat: NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2 01.01.2015, 20:20

Premier League ‏@premierleague 18 sek.18 sekund temu

Chadli's goal means Spurs are just the 3rd team to score 5 v Chelsea in the #BPL, after Liverpool 1996 & Arsenal 2011

Także ten.

Komentowany temat: NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2 01.01.2015, 20:15

Em... Kiedy ostatnio my wygraliśmy z kimś tak wysoko? W sumie to ostatnio wygraliśmy 4-1 z Galatą i N'castle, Burnley też roznieśliśmy, ale jakiegoś poważniejszego przeciwnika rozwaliliśmy chociaż 4 bramkami? Pamiętam, że jeszcze parę sezonów temu potrafili nastrzelać sporo bramek na mecz (7-3 ze srokami zawsze na propsie)

Komentowany temat: NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2 01.01.2015, 20:11

No dobra, ale 5-2 to ja się nie spodziewałem xO

Komentowany temat: NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2 01.01.2015, 19:43

4-1
Dobra, spodziewałem się wygranej kurczaków po 3-1 do przerwy, ale szykuje się pogrom.

Komentowany temat: NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2 01.01.2015, 19:37

@Dominikus
Nie zauważyłem twojego posta :P
Z tym Szczęsnym to była moja własna inicjatywa :P

Komentowany temat: NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2 01.01.2015, 19:31

Kanonier
Na pewno nie Szczęsny.
Jeśli kuraki podziałają coś jeszcze w drugiej połowie to Kane ma sporą szansę.

Komentowany temat: NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2 01.01.2015, 19:26

Dlatego pisałem kiedyś, że nie biorę się za bukmacherkę :C Obstawiałbym łatwą wygraną Chelsea. Uratowałem swoje pieniądze.

Komentowany temat: NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2 01.01.2015, 19:21

Pisałem to przy 2-1, dobra nie mam pytań co się dzieje...

Komentowany temat: NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2 01.01.2015, 19:20

Spokojnie Chelsea z tego wyjdzie, już nie raz mieli wtopić i dawali radę (poza N'castle), przynajmniej mam taką nadzieję, bo przeskoczenie nas przez Tottki to już za dużo. Taki cios będzie ciężko przyjąć.

Komentowany temat: NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2 01.01.2015, 18:34

Arsenal FC ‏@Arsenal 1 min.1 minutę temu

Wenger on Podolski: "He was not available today. He would have had a chance to start but he was injured" #SFCvAFC

Już nawet nie trzeba grać by się połamać :D

Komentowany temat: NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2 01.01.2015, 18:31

Arsenal FC ‏@Arsenal 1 min.1 minutę temu

Boss on @D_Ospina1: "He was not in the squad because he will play on Sunday" #SFCvAFC

Mam nadzieję, że zagra nie tylko w Niedziele, ale w co najmniej kilku kolejnych meczach...

Komentowany temat: NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2 01.01.2015, 18:16

To jest na prawdę smutny czas gdy najlepiej grającym zawodnikiem jest Koklę, a do tego nie to ze względu, że zagrał olśniewająco, a jako jedyny nie zagrał tragicznie.

Komentowany temat: NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2 01.01.2015, 18:07

Tak sobie myślę, że następne mecze z Manu, Chelsea i City sobie odpuszczę. Miałem tą przyjemność podczas meczu na Stamford z zeszłego sezonu być poza miastem, może teraz też mi się poszczęści przed meczem na Emirates.

Komentowany temat: NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2 01.01.2015, 18:03

MOTM jest tylko jeden.
Chuba Akpom! Jako jedyny mnie dzisiaj nie zirytował.

Komentowany temat: NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2 01.01.2015, 17:56

Jeśli początek roku miałby opisać naszą grę w tym roku to chyba robię sobie roczną przerwę od piłki.

Komentowany temat: Świetne widowisko na Upton Park, WHU 1:2 Arsenal 30.12.2014, 18:43

To ten mecz się liczy w ogóle? Toż to tylko mecz u arabów o jakiś puchar myszki miki.

Komentowany temat: Świetne widowisko na Upton Park, WHU 1:2 Arsenal 30.12.2014, 18:34

Albo realizatorzy, albo sędziowie nie ogarniają, bo wychodzi na to, że Carvajal gra z 2 żółtymi :D

Komentowany temat: Świetne widowisko na Upton Park, WHU 1:2 Arsenal 30.12.2014, 18:29

Jeśli el Shaarawy doznałby kontuzji w momencie nietrafienia w piłkę padłbym na ziemię. Koleś jest strasznie szklany, ale to chyba już poziom zbliżony do Diabyego.

Komentowany temat: Świetne widowisko na Upton Park, WHU 1:2 Arsenal 30.12.2014, 18:15

Dopiero wbiłem na ten śmieszny mecz o pietruszkę, jak wielkimi rezerwami gra Real, że tak przegrywają z przeciętnym Milanem xO? Bo w ataku widzę nie tak źle.

Komentowany temat: Świetne widowisko na Upton Park, WHU 1:2 Arsenal 30.12.2014, 15:33

Walcott nie zagra od pierwszych minut. Zbyt długo nie grał, a nawet Wenger coś wspominał, że nie jest pewny co do formy meczowej (bo zdrowy ponoć w 100%) Theo.

Komentowany temat: Świetne widowisko na Upton Park, WHU 1:2 Arsenal 30.12.2014, 00:26

Jeśli Irvine poleciał to znaczy, że Crystal zaczęło trenerską karuzelę w EPL :P Wywalili swojego, więc już inni nie będą się przejmować, że to oni będą tymi "pierwszymi". Do tego będą przetasowania miedzy klubami. Tylko u nas na tej "pozycji" stabilizacja :P

Komentowany temat: Świetne widowisko na Upton Park, WHU 1:2 Arsenal 29.12.2014, 23:44

Ja w zimie nie przeczuwam wielkich zmian w kadrze, raczej spokojne okienko z ew. zaskocznenie w DD jakimś Kalstromem czy coś.

Komentowany temat: Świetne widowisko na Upton Park, WHU 1:2 Arsenal 29.12.2014, 23:40

Newcastle United FC ‏@NUFC 8 min.8 minut temu

BREAKING: Alan Pardew has been given permission to speak to @CPFC about the club's vacant managerial position. #NUFC

Myślałem, że to tylko ploty, no ładnie...

Komentowany temat: Świetne widowisko na Upton Park, WHU 1:2 Arsenal 29.12.2014, 22:20

RamseyTheBest
Czyli zabawił się w Mannone i Boruca z meczów z nami :P? No i prawie Adriana w poprzednim meczu :P (kilka sekund i Sanchez zdobyłby najłatwiejsza bramkę w karierze :P)

Komentowany temat: Świetne widowisko na Upton Park, WHU 1:2 Arsenal 29.12.2014, 22:16

Co zrobił Fabian? Nie oglądam meczu, ale na twitterze widzę, że popełnił "tragiczny błąd"

Komentowany temat: Świetne widowisko na Upton Park, WHU 1:2 Arsenal 29.12.2014, 15:06


Końcówka grudnia - jak zwykle w Premier League - w najwyższym tempie! Już dziś od 20:55 w CANAL+ Sport starcie Liverpool - Swansea! Czy na koniec roku Łukasz Fabiański potwierdzi wysoką dyspozycję? Przy okazji informujemy, że w czwartek, 1 stycznia o 15:55 pokażemy mecz Southampton - Arsenal (zamiast wcześniej planowanego Manchester City - Sunderland).

Info z fejsa xO
Pewnie było 14 razy, ale dodaje :P

Komentowany temat: Świetne widowisko na Upton Park, WHU 1:2 Arsenal 28.12.2014, 18:18

Arsenal FC ‏@Arsenal 18 sek.18 sekund temu

Boss: "We have @MesutOzil1088 coming back at the beginning of January so of course there's a lot of competition for places" #WHUvAFC

Komentowany temat: Świetne widowisko na Upton Park, WHU 1:2 Arsenal 28.12.2014, 18:17

Dancer
Przegrał, bo przegrał, ale nie wiem czy z takim kretesem, też w sumie był solidny, a to, że obronił mniej setek niż Adrian? Mniej było okazji.
Przed meczem powiedziałem sobie "Byle nasi nie zrobili z przeciętnego bramkarza gwiazdy rywali" I znowu to zrobili :C

Komentowany temat: Świetne widowisko na Upton Park, WHU 1:2 Arsenal 28.12.2014, 18:13

Trzeba przyznać jedno, mecz to był zdecydowanie pojedynek bramkarzy :P

Komentowany temat: Świetne widowisko na Upton Park, WHU 1:2 Arsenal 28.12.2014, 18:08

Po pierwsze do utrzymania się w ofensywie w doliczonym czasie niezbędni są tacy gracze jak Carrol czy Giroud. Przyjmą piłkę w środku pola, sklepią, przytrzymają, zastawią co kolwiek. Welbeck nie grał źle, powinien skończyć mecz z hattrickiem, ale zastawić to on się nie umie.

Komentowany temat: Świetne widowisko na Upton Park, WHU 1:2 Arsenal 28.12.2014, 17:59

gfycat.com/BadImpressionableBobwhite

BTW od naszej gry, z obozu rywala. Co za gol

Komentowany temat: Świetne widowisko na Upton Park, WHU 1:2 Arsenal 28.12.2014, 17:57

Po co nam ofensywni zawodnicy na ławce?
Na Soton weźmy może Poza Gibbsem i Calumem Haydena, Ajayiego i kogoś jeszcze z młodzieżówki.

Komentowany temat: Świetne widowisko na Upton Park, WHU 1:2 Arsenal 28.12.2014, 17:49

Za co 5 minut xO?

Komentowany temat: Świetne widowisko na Upton Park, WHU 1:2 Arsenal 28.12.2014, 17:48

Także ten... Zmiany w stylu Wengera.

Komentowany temat: Świetne widowisko na Upton Park, WHU 1:2 Arsenal 28.12.2014, 17:46

Ox co ty robisz...

Komentowany temat: Świetne widowisko na Upton Park, WHU 1:2 Arsenal 28.12.2014, 17:43

Hahahahah za Welbecka... Z przdu gre ciągnąc zaraz będzie Flamini pewnie.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady