Komentarze użytkownika Mihex

Znaleziono 23607 komentarzy użytkownika Mihex.
Pokazuję stronę 522 z 591 (komentarze od 20841 do 20880):

Komentowany temat: Odprawić Czerwone Diabły z kwitkiem! 22.11.2014, 17:45

Giroud ostatnimi czasu dobre zmiany robił :P Może te kilka miechów przerwy dobrze mu zrobiło. Co prawda dzisiaj nie wejdzie. Ew. 90 minuta standard :p

Komentowany temat: Odprawić Czerwone Diabły z kwitkiem! 22.11.2014, 17:35

Kowal
U nas obrona nie lepsze :P 3 bocznych obrońców i wolny ŚO.

Komentowany temat: Odprawić Czerwone Diabły z kwitkiem! 22.11.2014, 17:32

Nie ma Kota na ławce xO Jest Żwirek, a i oczywiście Joel na trybunach.

Komentowany temat: Odprawić Czerwone Diabły z kwitkiem! 22.11.2014, 17:30

Em... Ramsey czy Wilshere na skrzydle xD?

Komentowany temat: Odprawić Czerwone Diabły z kwitkiem! 22.11.2014, 17:28

Alexis na 10 to jeszcze pół biedy jakby w tym czasie grali jacyś skrzydłowi ogarnięci, a nie prawy skrzydłowy i ułomny lewy :p

Komentowany temat: Odprawić Czerwone Diabły z kwitkiem! 22.11.2014, 17:13

Lord brameczkę walnął. Co za zawodnik.

Komentowany temat: Odprawić Czerwone Diabły z kwitkiem! 22.11.2014, 16:49

LaLiga
Z ocenianiem Fabsa w drugiej połowie sezonu poczekajmy do drugiej połowy sezonu :P

Komentowany temat: Odprawić Czerwone Diabły z kwitkiem! 22.11.2014, 16:43

@Kwietnik
Normalnie redaktorzy dobrze obstawiają wyniki, ale te z United to już od dawna 8:2, więc to nie pierwszy raz. :P

Komentowany temat: Odprawić Czerwone Diabły z kwitkiem! 22.11.2014, 16:39

Koleś w tamtej chwili nawet nie robił wślizgu, to był naskok dwoma nogami na przeciwnika.

Widzę, że Wasyl gra dzisiaj.

Komentowany temat: Odprawić Czerwone Diabły z kwitkiem! 22.11.2014, 16:26

No to Hazard ma już 10 goli z gry w Chelsea w karierze?

Komentowany temat: Kanonierzy strzelają i asystują w reprezentacjach 21.11.2014, 18:55

Reus akurat teraz się tak połamał, przed tą pechową kontuzją w wakacje podczas sparingu repry jego kontuzje nie były tak częste i długie. Choć fakt, piłkarze są zajechani, ale jak mówiłem wcześniej, BvB od niedawna obraca trochę większymi pieniędzmi (ich rekord transferowy to trochę ponad połowa naszego, a do dziś wielu kibiców uważa nas za biedaków), a że Klopp ma jakąś wizję drużyny to nie zrobi tego co Brendan czy trenerzy KFC i nie wymieni połowy drużyny.

Komentowany temat: Kanonierzy strzelają i asystują w reprezentacjach 21.11.2014, 18:42

Ashburton
On w BvB ma problem z kondycją, bo tam ma bardzo krótką ławkę, gdyby miał więcej zawodników do dyspozycji to, moim zdaniem, nie zajeżdżałby ich tak jak Wenger teraz. BvB niby 2 najsilniejszy klub w Niemczech, ale w sumie mają mniej kasy niż taki Wolfsburg.

Komentowany temat: Kanonierzy strzelają i asystują w reprezentacjach 21.11.2014, 18:16

KOL
I tak czuję się oszukany.

shark
Jakiś wiarygodny koleś czy znalazłeś przypadkowo?

Komentowany temat: Kanonierzy strzelają i asystują w reprezentacjach 21.11.2014, 17:55

Wszyscy mnie okrutnie oszukali :C Niby nie trenował, a tu trenował. Zamieszałem się.

Komentowany temat: Kanonierzy strzelają i asystują w reprezentacjach 21.11.2014, 17:50

Dancer, ale to ze wzlędu na kibiców nawet jest bez sensu, wydaje mi się, że kibiców Chelsea jest mniej niż kibiców chętnych na mecz dwóch dobrych drużyn.

Komentowany temat: Kanonierzy strzelają i asystują w reprezentacjach 21.11.2014, 17:35

thide
Tak? Wróciłem 30 minut temu z uczelni, od wczoraj nie siedziałem w necie i jestem odcięty od wiadomości. Widać wirus FIFA jednak nas dosięgnął...

Komentowany temat: Kanonierzy strzelają i asystują w reprezentacjach 21.11.2014, 17:32

olo
Skąd takie pytanie?
Przecież on prawie nic nie grał od czasu powrotu.

Komentowany temat: Kanonierzy strzelają i asystują w reprezentacjach 20.11.2014, 22:58

Ja bardzo bym chciał wierzyć w sobotnie zwycięstwo, w głębi siebie w sumie wierzę, ale jednak po ostatnich "wpadkach" wolę nie wetować przed ostatnim gwizdkiem.

Komentowany temat: Kanonierzy strzelają i asystują w reprezentacjach 20.11.2014, 18:09

Manchester United ‏@ManUtd 6 min.6 minut temu
Van Gaal tells #MUTV that @Falcao "has a new injury" and is at least two weeks away from a first-team return. #mufc

Widzieliście kiedyś szklane 300 tyś tygodniowo?

Komentowany temat: Kanonierzy strzelają i asystują w reprezentacjach 20.11.2014, 17:25

Niestety zdrowi wracają De Gea i Di Maria.

Komentowany temat: Kanonierzy strzelają i asystują w reprezentacjach 20.11.2014, 17:16

Manchester United ‏@ManUtd 10 min10 minut temu
Van Gaal adds that @LukeShaw3 is doubtful for the trip to the Emirates but expects Michael Carrick to be available. #mufc


O nieźle :P Obrona jeszcze bardziej dziurawa.

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach 18.11.2014, 23:41

Swoją drogą jak zagrał The Ox?
Ostatnio trzeba przyznać jego forma urosła w porównaniu do początku sezonu. To zasługo albo Sancheza, który stał się jego mentorem :P, albo powrotu Theo i Alex zaczął bać się o miejsce :P

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach 18.11.2014, 23:28

mrsomebody
Nie oglądałem, ale też czytałem, że zagrał całkiem przyzwoicie (niektórzy piszą, że ponoć najlepszy mecz w kadrze dotychczas), ale w sumie w kadrze od jakiegoś czasu gra nieźle, nie to co u nas jak wbiega w pięciu przeciwników i upada.

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach 18.11.2014, 23:21

Debu
Trochę nie nadążał, widać, że nie ma zgrania z resztą drużyny, no i to zabawne potknięcie 1 metr od linii co mogło nas kosztować gola :p

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach 18.11.2014, 23:11

BvB musiałoby przegrać 2 mecze abyśmy mieli szansę na 1 miejsce :P Załatwiliśmy sobie taką sytuację tym wspaniałym remisem z Anderlechtem.

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach 18.11.2014, 23:03

royal
RVP też nieźle, co prawda tylko z Łotyszami, ale i tak martwi trochę ich forma strzelecka. Oby tylko w reprezentacjach tak walili :P

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach 18.11.2014, 22:59

mar
Oby tylko znowu nie skończyło się jak ostatnio ma to w zwyczaju "to będzie dobry mecz" "musimy wygrać", potem jeszcze nakręcanie mówieniem jakie to mecze między tymi drużynami są ciekawe, a ostatecznie skończy się na marudzeniu 90 minut jak to słabo gramy i jak to nudny mecz jest.

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach 18.11.2014, 22:54

Czy ja wiem czy takie super?
Jak oglądałem reprezentacje Polski to przynajmniej widziałem bramki drużyny za którą byłem, może nie najpiękniejszą grę, ale przynajmniej pkt. z tego były. A Arsenal ostatnio jakoś mnie nie zadawala, bardziej te mecze są bolesne, jak miłe :C

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach 18.11.2014, 20:06

Tomassini
Wyleciał z Soton przez trenera, który chciał stawiać na Anglików, do tego teraz w tym swoim klubie w Championship jest zdecydowanie wyróżniającym się zawodnikiem, staje się powoli ulubieńcem kibiców.

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach 18.11.2014, 20:01

Ciekawe ile dzisiaj wariantów przetestuje Nawałka. Wiem, że bramkarze mają zagrać po równo obie połowy. (W sensie Fabian i Borubar). Obrońców pewnie też przetestuje różnych, w ataku raczej nie ma się co popisywać :p

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach 18.11.2014, 18:54

Ciekawe czy Tijoł załapie się na 20 minut w meczu z Manu, choć nie. Pierwsza zmiana będzie w 81. minucie i będzie to Podolski za Oxa.

Dalej jestem w niedowierzaniu, że Giroud wraca tak szybko... To nie do pomyślenia, że ktoś może wrócić szybciej niż planowano.

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach 18.11.2014, 18:41

@Kowal
Dzięki za info :P
Ostatnio ominęła mnie promocja na steamie za 3 euro, bo nie miałem hajsu na paypalu, teraz może się w końcu uda :P

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach 17.11.2014, 21:52

DawidAL
No jakby nie patrzeć są to jego ostatnie podrygi w u21. Powinien już raczej myśleć o grze w dorosłych zespołach, wpierw klubu, bo w kadrze trochę większa konkurencja :p

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach 17.11.2014, 21:49

Widzę, że Jenki wszedł w meczu młodzieżówki, może coś tam rozrusza, ostatnio bramkę strzelił jeśli dobrze pamiętam.

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach 17.11.2014, 21:40

Sanogo znowu błyszczy w u21?
Szkoda tylko, że blyszczy TYLKO w meczach z rówieśnikami.

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach 17.11.2014, 21:32

skrobinho
On tam poszedł z podobno taką kontuzją, że miał nie grać jeszcze długo :p

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach 17.11.2014, 18:21

Mi tam wystarczy jeden kontuzjowany u nas by bać się o każdy wynik- Kościelny.

Komentowany temat: Wenger o rzekomym konflikcie Alexisa i Ozila 17.11.2014, 15:43

To jak to niby jest? Raz gazeta piszę, że Alexis nie dogaduje się z kolegami w szatni (wygląda jakby ze wszystkimi), a zaraz że tylko z Ozilem xD

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach 17.11.2014, 15:24

instagram.com/p/vgQJmoiz__/


Jest naszych trochę na tym zgrupowaniu :P

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach 17.11.2014, 10:03

Jak tak sobie przeglądam strony to widzę, że co drugi news jest o jakiejś kontuzji. Przerwa reprezentacyjna mocno.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady