Komentarze użytkownika Mihex
Znaleziono 23607 komentarzy użytkownika Mihex.
Pokazuję stronę 575 z 591 (komentarze od 22961 do 23000):
FabsFan dobrze, że Ramires, Mikel, Cole, Willian, Eto'o i Ba są biali :D
Ja mam 22 pkt :p Trafiłem z Oscarem i Jamesem, ale pudło z Azpilicueta (na szczęście 3 na rezerwie) i nie udało mi się z De Sciglio, bo niestety kontuzje złapał jak już zmian nie można było robić.
To teraz godzina czekania, mam nadzieje, że nie usnę :P
"Dodajmy, że Immobile to zastępca Roberta Lewandowskiego w Borussi Dortmund" Najważniejszy nius dnia na zakończenie meczu :D
To co Kostaryka i Włochy w 1/8 finału :P?
Immobile się w Izaghiego bawi? Wszystkie podania do niego spalony :p
Znowu ta prawa strona :P
Johnson wrzutka jak Sagna za najlepszych lat :D
No Jackie, Jackie, pięknie toś zrobił
Haha co komentarz Amazoński Kret [*]
O jeszcze Immobile, dobrze, może coś strzeli i załapie punkty w wygraj mundial :D
No to zobaczymy jak sobie Jackie poradzi, mam nadzieje, że nagle dostanie boomu formy :p
Sterling ich jak słupki mija :p
W młodych siła Anglii! Brakuje tylko Oxa do kompletu młodych geniuszy :/
Klątwa Rooneya trwa w najlepsze...
Piers Morgan @piersmorgan 2 min.
Sign him, Wenger. #Balotelli
hahah :D
No i Balo strzela :P
Barto zdaje się, że jutro po meczu Argentyny z Bośnią, ale nie dam sobie ręki uciąć.
Masażysta sobie skręcił staw, a nie zemdlał, więc można się śmiać :p
schnor25 wydaje się, że będzie wyrównany. Osobiście chciałbym Japończyków, ale raczej Iworyjczycy, większe doświadczenie i zawziętość, aby w końcu coś osiągnąć na mundialu (ostatnia szansa)
Balo wariat, prawie mu weszło :P
Teraz wszyscy stali się wielkimi fanami talentu Campbella :D (ja też więc spoko). To nic, że na mundialu wyszedł mu jeden mecz, ale za to jaki mecz :P
Tak poważnie mam szczerą nadzieje, że utrzyma formę jak najdłużej.
Piers Morgan pisze, że to koleś z naszego sztabu... Nieźle, nawet oni padają jak muchy :P
Ale tak poważnie teraz. Serio nie wiem komu kibicować tutaj :p Obie drużyny mają swoje zalety. Jakby Ox i Jack grali to wybór byłby prostszy, ale tak to pozostanę chyba bezstronny :P
Brawo 1-1 :p
Nie wiem komu tu kibicować!
No i się zaczęło :P
Boję się, że Jack w obecnej formie może więcej zepsuć niż zrobić na lepsze... :/
Nom mecz dość szybki, więc ok. Byle jeszcze grad bramek padł :p
Aj... Nawet Łelbekowi czasem coś wyjdzie...
To jest ten "najbardziej europejski stadion" czy pomyliło mi się z innym :P?
stovegunner szkoda :/ Mam nadzieje, że wykuruje się już na następny mecz i będzie walczył o pierwszą 11, bo Anglicy dużo na tym turnieju i tak nie pograją.
Panowie dopiero wróciłem po krótkiej przechadzce, jest Ox na ławce?
Brawo Kostaryka! Dla takich chwil uwielbiam mundial :D Genialne...
Strzele sobie w łeb... Miałem Campbella w wygraj mundial, ale go sprzedałem, bo stwierdziłem, że nie mają żadnych szans...
Ajjj Campbell... Nie boi sie uderzyć, kilku u nas w Arsenalu by próbowało się wklepać zamiast na pustą strzelać.
Nooo i prawilnie :D Witam w Arsenali hehe...
#ekspert #jedenmecz #hype
Ten Welbeck w składzie tylko utwierdza mnie w mojej spiskowej teorii, że Hodgson ma w kontrakcie, że będzie trzymał odpowiednią ilość piłkarzy MU na boisku :P Bo na prawdę Welbeck sobą nic nie prezentuje :p
Podobał mi się ten strzał Campbella, był blisko szczęścia. Trochę faktycznie traci, ale wydaje mi się, że jest gotowy na BPL. Choć niech jeszcze mundial to zweryfikuje dokładniej.
pierre_afc moim zdaniem mecz Chile-Australia też stał na porządnym poziomie jeśli chodzi o sędziowanie :P
Tak jest :D James mi zapunktował, no i lubię tego zawodnika :D
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
FabsFan
To może podać ich do FA za rasizm, że takie czystki robią i segregację rasową knują :P U nas jest sprawiedliwie i po równo! :p