Komentarze użytkownika Necro
Znaleziono 2484 komentarzy użytkownika Necro.
Pokazuję stronę 55 z 63 (komentarze od 2161 do 2200):
Arsen258 - mysle, ze to nie sprawka Wengera tylko zarzadu, ktory chce jak najszybciej splacic stadion. Powinni troche przystopowac, stadion powoli sie splaci, a dla zawodnikow trzeba po prostu placic. Kiedy Wenger mial w skladzie Cole'a, Campbella, Piresa, Ljungberga, Henryego czy Vieire to zarabiali naprawde spore pieniadze. Wszystko zaczelo sie zmieniac po rozpoczeciu budowy stadionu. Teraz porzadnie zarabiaja tylko Fabregas, Gallas i Toure.
100% racji cesc723. Po to wlasnie jest bramkarz. Austriacy mieli lepszych obroncow, a my bramkarza. Jedyny wynik jaki mogl byc po pierwszej polowie to 0-0 bo Austriacy nie mieli atutow aby strzelic bramke. Jestem absolutnie przekonany, ze Polacy byli druzyna lepsza. Dlaczego? Bo jestesmy skuteczniejsi. Co z tego, ze Austriacy nie wykorzystali czterech setek? Po strzalach ich napastnikow widzialem, ze nie strzelili bramki tylko dlatego, ze byli slabi. Krzynowek, Smolarek, Zurawski czy Saganowski wykorzystali by co najmniej dwie z tych akcji. Austriacy tego nie zrobili bo byli slabsi! Wykonczenie akcji tez jest umiejetnoscia! Poza tym jestem przekonany, ze Austriacy sami sie zabiegali i po 30 minutach gry nie pokazali juz nic. Polacy strzelili by bramke i to bez pomocy sedziego, no ale jak tu strzelic bramke skoro sedzia daje ci na strzelenie jej 20 sekund?!
Trzeba bylo mu zaplacic tyle ile chcial, a nie sie martwic pozniej czy przejdzie czy nie.
E tam w Anglii. Ja zbieram ekipe i jade go w Austrii jeszcze przywitac i pozegnac jednoczesnie.
Wlasnie o tym mowie. Jestem fanem Bendtnera, ale jak patrze na podania Rosickyego czy "rogale" van Persiego to sie rozplywam.
Afc nie osmieszaj sie, nie porownasz jego techniki do techniki naszych pomocnikow i RvP.
Jeszcze zaden pilkarz, ktory odszedl od nas, nie dal mi tyle do myslenia. Niemniej uwazam, ze Wenger byl po prostu zdesperowany bo mielismy malo zawodnikow na pozycje Ljungberga, a jak wiemy, poprzedni sezon byl tragiczny i Wenger musial jakos sie ratowac. Z drugiej strony jednak jak popatrze na wszystkie gwiazdy, ktore odeszly (Ljungberg, Cole, Campbell, Henry, Pires) to odchodzili oni w bardzo dziwnych okolicznosciach.
Robin ma wystarczajace warunki na PL. Jest wysoki i silny, szkoda tylko, ze ma tak czesto kontuzje.
Tylko nie wlosi! Robin, nie zblizaj sie do Materazziego!
Ja tego Blattera i Platiniego to bym razem na stosie spalil. Nie moga spokojnie na dupie usiedziec i ciagle cos wymyslaja - nie wazne co, wazne by cos wymyslec.
Mnie ten kredyt nie przekonuje. Wciaz zarabiamy bardzo duzo. Kredyt powinien sie splacac za pieniadze zaoszczedzone na transferach, a nie na pensjach.
Sporo chetnych. Czekam na filmiki.
A kariery pilkarzy sa dosc krotkie wiec musza sobie odlozyc troche grosza.
Mnie tam te slowa nie pocieszaja. Jesli zakonczy sie okienko, a Hleb nie odejdzie to bede pewien. W innym przypadku zawsze bedzie ten cien watpliwosci.
Nie zgadzam sie z Hlebem, ze potrzeba trofeow aby zapisac sie w historii pilki noznej. Przeciez kibice przez lata wspominaja pilkarzy czy druzyny, ktore graly piekny futbol, a o Arsenie Wengerze to juz na pewno nikt nigdy nie zapomni.
No wlasnie malo tych kanonierow w repkach. Mysle, ze nastepny sezon bedzie nasz m.in. z tego wlasnie wzgledu.
Robin jest prawdziwym kanonierem z krwi i kosci. Tak naprawde to on zarabia najslabiej w stosunku do swoich umiejetnosci, a nawet na mysl mu nie przychodzi zeby odejsc. On bedzie drugim Bergkampem dla Arsenalu.
Pare zmian w sztabie medycznym by sie przydalo bo nasi pilkarze sie lecza i lecza...
Inteligencja niektorych mnie powala. Eduardo mial pojechac na Euro jako kibic bo i tak by nie zagral wiec dlaczego piszecie, ze dla Polski jest to na reke?
Nie funkcjonariusz tylko akcjonariusz
1,5 mln za afrykanskiego mlokosa? Musi byc bardzo utalentowany skoro az tyle kosztuje 16-latek z Afryki.
Gratki dla Manchesteru, byli najlepsi.
Ja jednak jestem optymista na nastepny sezon. Patrzac na wszystkich zwyciezcow ligi mistrzow z ostatnich lat, to Manchester moze latwo zlapac dolek. Barcelona - od razu dolek, spadek formy Ronniego i spekulacje nt. odejscia Rijkarda. Milan - upokorzenie przez Arsenal i niezakwalifikowanie do LM. Spadek z wiekszej wysokosci zawsze mocniej boli.
Nie mniej opaska i lepszy kontrakt naleza mu sie. Mysle, ze Toure jest dla Arsenalu wazniejszy niz Gallas.
Ale Corthal glupoty piszesz. Napisales same klamstwa.
Karis7 - to, ze FM'ie Nasri jest srodkowym nie znaczy, ze w Arsenalu bedzie. Wenger od dluzszego czasu gra czterema srodkowymi pomocnikami aby byla lepsza wymiana pozycji i wieksza kreatywnosc. Hleb, Rosicky czy Diaby tez byli srodkowymi pomocnikami.
Co do Richards'a - to zdecydowanie stoper.
Dla mnie Fabregas jest naszym wychowankiem.
No z tym strzelaniem bramek Chriss to nie przesadzaj. Marnuje okazje hurtowo.
Konsekwentnie pracuje na swoja renome, swietny pilkarz, mam nadzieje, ze kiedys zostanie kapitanem.
Wlasnie, RAY Parlour.
Gdy Eboue gra w skladzie mamy wiecej sil i determinacji bo Eboue to walczak. Szkoda tylko, ze taki nieokrzesany.
A Milan zdobyl mistrzostwo? To sa jakies waly. Henry tez tak twierdzil i co? Barcelona mistrzem nie jest, nie mowiac juz o Westhamie, do ktorego odszedl Ljungberg. Wszyscy twierdza, ze to dlatego, ze Arsenal nie zdobywa trofeow, a tymczasem ich kluby mocno sie mecza w lidze, zeby sie chociaz do pucharow dostac.
No i co? Nie moze kochac klubu i jednoczesnie zadac kasy? Skoro Arsenal jest dla niego wazny to Arsenal powinien pokazac, ze Adebayor jest wazny dla Arsenalu. Widze, ze mamy w zarzadzie samych skapcow.
Tylko, ze on jeszcze nie odszedl.
Wiecie co? Mi juz to w sumie wisi bo Wenger i tak sobie poradzi. Wkurza mnie tylko, ze nasi najlepsi zawodnicy zarabiaja 2 razy mniej niz powinni. Zarzad powinien sie zastanowic, w koncu jestesmy w scislej czolowce najlepiej zarabiajacych druzyn. Cos tu jest nie tak.
To by było genialne posunięcie, gdyby Wenger go ściągnął.
Java289 - paru sie znajdzie. Manchester ma kilku. Druga sprawa jest taka, ze Manchester to wielki klub i nie ma sensu z tamtad odchodzic. Z Arsenalu tez nie ma sensu odchodzic. Ja osobiscie podziwiam Dede z Borussi bo moglby grac w kazdym klubie w Europie, a on siedzi w Dortmund.
Szkoda, że Hleb dostaje trzy mecze za zwykłego liścia, a Taylor trzy mecze za złamanie nogi. Nie mniej Hleb ostatnio zrobił się zadziorny, ale nie dziwię mu się, już tyle razy sędziowie go krzywdzili, że zaczął sam cwaniakować.
Gdyby miał odejść to odszedłby rok temu, ponieważ rok temu jego sytuacja nie wyglądała tak różowo. Teraz ma tutaj życie jak w Madrycie i myślę, że nawet jeśli by powiedział zarządowi, że Juve daje więcej, to daliby mu te 60 tys. bez problemu. Tu nie do końca chodzi o większą kasę. To są negocjacje. To normalne, że chce wydębić więcej, a zarząd chce dać mniej. Nawet jeśli zarząd nie da mu więcej to możliwe, że i tak zostanie.
A myślałem, że tylko mi się nie podobał. Gol jak każdy inny. Już Adebayor ładniejszą bramkę strzelił.
Moze "wykorzystywany"? :D
Nigdy nie trawilem Jensa, ale teraz lezka mi sie w oku kreci. Zostawil niemaly slad w historii naszego klubu.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Romanooo - kim ty jestes zeby takie tezy wysuwac?! Moze idz kandydowac na dyrektora sportowego Arsenalu bo ty przeciez wiesz lepiej. Masz swietna znajomosc rynku bo wiesz kim jest Quaresma, Dos Santos, Modric czy jakis inny "czarodziej"? Gowno prawda! Myslisz , ze Wenger ich nie zna? Wenger wie nawet jaki oni maja rozmiar buta bo kazdego pilkarza obserwuje czasami po kilka lat! Wiekszosc jego transferow byla niesamowicie trafna. Cale zycie bede mu dziekowal za takich pilkarzy jak Henry, Anelka, Vieira albo spojrz na ostatnie transfery takie jak chociazby Eduardo lub Sagna. To jest dwoch swietnych zawodnikow. Mam nadzieje, ze w tym sezonie rownierz sciagnie dwoch tak dobrych zawodnikow. Poza tym nie widzisz, ze mamy swietna druzyne? Potrzeba nam tylko niewielkich korekt. A z tym kupowaniem mlodych to juz wypaliles jak jakis baran, ktory powtarza w kolko to co inni mowia. Malo tego, nie dosc, ze Wenger sprowadzil doswiadczonych zawodnikow to byli oni gotowi do gry od zaraz! Pokaz mi pilkarza w PL, ktory w tym sezonie tak szybko sie przystosowal do druzyny tak jak Sagna czy Eduardo. Pokaz zawodnika, ktory od razu tak szalal jak Rosicky czy Gallas? Wiec nie pierdziel, ze trzeba czekac 2-3 lata zeby sie rozwineli. Slyszales wczesniej o takim pilkarzu jak Sagna czy Eduardo? Nie? Przeciez jeden okazal sie byc najlepszym prawym obronca PL, a drugi strzela bramki na zawolanie.