Komentarze użytkownika Piotrek_175
Znaleziono 2895 komentarzy użytkownika Piotrek_175.
Pokazuję stronę 1 z 73 (komentarze od 1 do 40):
Nie wiem w sumie czy się cieszyć czy martwić ale Odegaard tym mundialem udowadnia że to nie przez defensywny styl Artety grał tak mizernie
@sWinny: My nie zrobiliśmy tego samego kupując Declana za 100 mln?
Albo PSG Neymara za 222?
W gruncie rzeczy jesteśmy współwinni temu wszystkiemu bo płacimy spore pieniądze za abonamenty i mecze + do tego dochodzą łachtajstwa pokroju ea fc itd.
Widocznie komuś się kalkuluje dać za Andersona 130 baniek ;/
Niemcy i Holandia jadą do domu, dwie najbardziej znienawidzone przeze mnie reprezentacje, coż za piękna noc to była :D
I dodatkowo ten amator VVD jak zwykle z babolem. Wszyscy którzy go porównują do Ferdinanda lub Terrego powinni puknaćź się w łeb xD
2 jak coventry na koniec sezonu
@Jack_Herrer:
I to są tematy, a nie jakieś transfery a już nie daj Bóg polityka :D
@arsenallord:
On był jeszcze bardziej nierealny, bo tam "tylko" finanse go skłoniły. Tutaj sprawdzenie się w lepszej lidze może mieć znaczenie.
Ile można sie kopac z brestami i auxerrami po czole
transfery chociażby Ozila do Arsenalu i Neymara do PSG też były nierealne.
Btw nie chcę się czepiać słówek ale psg to może obecnie najlepsza drużyna na świecie, ale na pewno nie klub ;) już przez sam wzgląd na to, w jakiej lidze występują.
@TlicTlac: co gorsza do finału?
A co Ty, kolejny fan cr7 który nie jest w stanie zdzierżyć ze Messi jest ponad wszystkich innych?
Argentyna gra na tym mundialu obok Francji najlepszą piłkę i nie wiem jak wygląda drabinka ale nie zdziwię się jak będzie powtórka finału ostatniego mundialu
i tylko jeszcze tak na koniec puentując samą srpawę z orderami.
Decyzja nawrockiego może i nie była najlepsza ( ale w istocie też nie najgorsza, co by nie zrobił to ktoś by był niezadowolony) ale jawne i publiczne krytykowanie przez premiera na twitterku to jest jakiś inny wymiar absurdu. Tego człowieka już dawno powinni wywieźć do zachodniej ojczyzny i zabronić korzystania z internetu aby więcej Polsce nie szkodził - bo to jest jedyna rzecz którą robi.
żeby nie było, jestem daleki od konfliktowania się teraz z Ukrainą a już tym bardziej żeby być niemiły z tego powodu dla Ukraińców w Polsce - wręcz przeciwnie.
Niepodoba mi się natomiast zachowanie prostaka prezydenta, który po tym jakiej pomocy udzieliliśmy wypina się na nas i np. stawia Dude na równi z Putinem. Po trupach do celu pan komediant
@Theo10:
Gdzie tam jest hipokryzja?
Nikt im przecież nazw ulic nie wybiera, bohateró do czczenia też nie - to akurat pokazuje wiele o narodzie skoro takich mają "herosów".
Czym innym natomiast jest nazwanie jednostki wojskowej, które poniekąd są wspierane przez Polaków i nasi rodacy mogą w nich służyć.
Prawda tez jest w sumie taka, że sami sobie jesteśmy winni, bo bezinteresowana pomoc ze storny narodu owszem, ale państwo to nie jest instytucja charytatywna i powinna twardo negocjować swoje interesy.
Mam nadzieje, że nasi się obudzą.
@malyglod:
Dramat fikcyjnego chłopca którego opisałeś jest zrozumiały. Tylko co do tego ma naród 60 lat później i prezydent który upamiętnia wyczyny UPA kojarzone głównie z ludobójstwem??
Poza tym widzę tu uprawiany symetryzm, a moim zdaniem bicie chłostą a nabijaniem na pal czy zabijanie dzieci to spora różnica.
Nie ma absolutnie żadnego usprawiedliwienia dla wychwalania UPA. Żadnego.
A nadanie jej imienia jednostki specjalnej to jest szczyt bezczelności i splunięcie nam w twarz.
I przestańmy też ciągle pisać że w naszym interesie jest aby Ukraina obroniła się przed Rosją - no jest, ale czy nie bardziej powinno być to w interesie samej Ukrainy a nie Polski?? Bo mam wrażenie że zachowujemy się tak jakby oni nam jakąś łaskę robili.
Pomagać owszem - ale za odpowiednią cenę. Taki jest morał zachowania zelenskiego
Choć Aston Villa wyraża silne zainteresowanie Jarrodem Bowenem, porozumienie z West Hamem United będzie trudne do osiągnięcia, dopóki klub z Villa Park nie zacznie dokonywać większych sprzedaży swoich zawodników. [The Athletic]
szykują się na rozbrat z Rogersem?
btw długo nam przyszło czekac na plotki o Bowenie biorąc pod uwagę klasę zawodnika
Pamietam dwumecz z Leverkusen i powiem Wam ze złożyłbym ofertę Havertza w zamian za Kofane. Sztos zawodnik
Odegaard też wczoraj niby z asystą, ale co dwie patelnie zmarnował to klękajcie narody
@Ups147: aa ok xd
nie zapoznałem się z dyskusją, sorka
Tam mi się skojarzyło i zebrało na wspominki, ale przy takiej obronie i środku pola jaki mamy obecnie jakby na skrzydło wpadł taki Alexis to o Matko Boska.
Najlepszy piłkarz jakiego oglądałem w barwach Arsenalu od odejścia Henryego
Bouaddi, Rogers, Monga + jakaś niespodzianka typu Yldiz/Barcola/Kroupi i byśmy wszyscy kwiczeli, niepotrzebny jest żaden Alvarez.
Zakładam też że jakaś "gruba" ryba odejdzie w te okienko, typu Odegaard, Martinelli, Trossard
@Ups147: Tylko czy to wina Gyokeresa lub Havertza że Martinelli i Madueke są po prostu mierni??
Przecież Gabi to nawet już normalnego dryblingu nie potrafi wykonać.
Mogła paść bramka turnieju ale Wirtz to jest jednak pachoł
@Bukayoforever: xD
żeby on chociaż taki piach grał w klubie jak dziś w kadrze. IMO akurat bardzo dobrą zmianę dał
Nie jestem jakimś fanbojem ale zwyczajnie żal mi CR7. Messi przyjechał sobie na mundial bo nie musi nic udowadniać, bawi się grą a przy tym jest zwyczajnie najlepszym piłkarzem w historii. Ronaldo jest wybitny ale chyba nie jest w stanie pogodzić się z byciem nr 2 i ciągła presja go już przygniata - jest obecnie cieniem piłkarza sprzed lat i m.in przez to Portugalia dziś zremisowała.
@Pitu88:
Jak ktoś pisze że Madueke to jeździec bez głowy to chyba zapomniał jak Walcott grał xD
Gdyby nie szybkość ten człowiek nigdy by piłki w profesjonalnym klubie nie powąchał. Daremne przyjęcie, fatalne wykończenie i obieganie rywali to był jego stały zestaw na mecz
Calafiorego to ludzie doceniają dopiero jak na boku obrony miał grać MLS. Bardzo ciężko jest Włocha objechać a dodatkowo daje bardzo dużo w ataku
Z Calafiorim sprawa powinna być prosta. Dajemy Realowi kwotę z czapy np 80 mln. Jeśli tyle dadzą to sprzedajemy, jeśli nie to wynocha bo grajek jest z niego przedni
@Olczyck:
Jeszcze się okaże że jak Arteta zmieni styl gry to Martinelli będzie umiał grać w piłkę
@losnumeros:
no wiesz, tam miała być dominacja za Moyesa, VanGaala, Mourinho, TenHaga i Amorima. Nie wierzę jakoś specjalnie w Carricka ;)
United to w przyszłym sezonie dalej będzie się bić o miejsca 4-8, Carrick to tylko efekt nowej miotły. Tam najzwyczajniej w świecie brakuje jakości wśród piłkarzy
@WygramyTo:
Takie było pytanie, kto jakie miejsce zajmie bez uwzględniania transferów in/out ;)
@NicolasJover:
tzn Real to sobie może chcieć xD
1.Arsenal
2.City
3.Liverpool ( tu mam znak zapytania czy nie 2 albo nawet będa bić się o pierwsze bo Iraola IMO zdziała tam cuda)
4.Unied
5.AV
6.Chelsea
@aguero10:
Przy obecnych cenach to normalna kwota. Za Kroupiego to była by przesada
@Placio:
„ Kto w takim razie byl naszym najlepszym zawodnikiem w ofensywie w tym sezonie?„
To jest dopiero dobre pytanie :D
Osobiście powiem że Trossard to był piłkarz który często ratował nam dupsko, więc patrzać na liczbę minut rozegranych to chyba on. A już z pewnoscią jest najlepszym 12 zawodnikiem całej ligi
a moim zdaniem powinni zostawić MLS. Przeorac go trochę w defensywie żeby nie gubił krycia i to jest mega grajek. Nwaneri stracił trochę impet ale też starał bym się go wypożyczyć - najlepiej do jakiegoś klubu PL
Nie no, Arteta teraz trochę poleciałeś z tym ściemniamniem xd
Daj chłopakowi na MŚ zagrać to nie zgrupowanie kadry w trakcie sezonu ligowego ;)
@kaljot:
Bez kitu, z tym Kwarą to tak by się fajnie spinało. Z PSG lige mistrzów wygrał 2x a z ogórkami się kopać co weekend po czołach chyba żadna frajda.
Wypowiadał się też podejrzanie pochelbnie na nasz temat mimo kupy którą pokazaliśmy - chyba ze jest taki grzeczny i dyplomatyczny xd
W tym oknie to my potrzebujemy min.2 transferów kalibru Rice'a i fajnie jakby się trafił jeden a'la Mosquera - taki gem za psie pieniądze
@kaman17:
Weź poprawkę, że dużo ludzie pisze na telefonach, gdzie słownik "różnie" interpretuje znaki. A chyba nikt nie będzie siedział i za każdym razem sprawdzał po sobie wpisywanych słów ;)
@Theo10:
Z wymienionej 4 to kreatywny jest tylko Odegaard, Eze nie raz udowadniał że grając na 10 bardziej leci po gole niż rozgrywanie.
Poza tym, ja zakładam, że w tym oknie to przyjdzie 2/3 zawodników z prawidzwą wizją gry a nie klepaniem w poprzek.
Chyba zgodzimy się, że Merino i Havertz to mają z kreatywnością tyle wspołnego co Scholes z obiektywnością ;)
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@pawulon: ćpie matka że wiesz? XD