Komentarze użytkownika Rafson95
Znaleziono 10773 komentarzy użytkownika Rafson95.
Pokazuję stronę 130 z 270 (komentarze od 5161 do 5200):
@imprecis:
A co z Genrałem Granitem?
@gnabry_ napisał: "Widzieliście jaki Pirlo wystawił skład na mecz z Sampdorią? Biorąc poprawkę na ustawienie wygląda to tragicznie. On naprawdę jest managerem czy jakimś 11 latkiem, który dostał pierwszy raz w życiu FM pod choinkę? Ratuje go tylko to, że jego kadra pod względem jakości jest nieporównywalnie mocniejsza."
To właśnie Ty się zachowujesz jak taki 11 latek wydając takie osądy na podstawie składu z flashscore.
@gnabry_: Strzelił 7 goli w 1 akcji?
@gbn:
Ja wiem, że Rivaldo często pisze głupoty, ale ten jego post na temat Jamesa to było właśnie wyśmianie ludzi, którzy oceniali go od razu po oficjalce.
Villarreal w Hiszpanii pod wodzą Emerego po 2 meczach pierwszy w lidze :)
@arsenallord napisał: "Sezon temu tego meczu byśmy nie wygrali"
Akurat dokładnie sezon temu, w drugiej kolejce Premier League, graliśmy na Emirates z Burnley i dokładnie tak samo wygraliśmy 2-1 po słabej grze.
Nawet kolejność strzelania bramek była taka sama: my, oni wyrównanie i my w 2 połowie na zwycięstwo.
Akurat wygrywanie 1 bramką po kiepskiej grze to była norma pod Emerym. Tylko, że wtedy nie wygrywalismy tak albo w ogole xd
https://scontent.fpoz2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/119650317_3255240807922027_8201094827695381807_o.png?_nc_cat=110&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=i-sUYMgCrGsAX8SRwSy&_nc_ht=scontent.fpoz2-1.fna&oh=c1823337e9fc6e182dcd4ec13dc633cc&oe=5F8B476B
Tutaj ladnie pilkarz wyjasnil na TT kibica ktory zarzucił mu "pójście za pieniędzmi".
@arsenallord napisał: "Wejdź czasami na MMAROCKS, to nie tylko moja opinia.
Tylko ślepy i jego fan żyje w obłudzie, że on nie pękał przed UFC."
Ale co mnie interesuje to, co piszą jacyś anonimowi goście na MMAROCKS, z których w ogóle mało kto pewnie widział Gamrota na żywo.
Facet od kilku lat powtarzał, że jak skończy mu się kontrakt z KSW to pójdzie do UFC. Na sam koniec jak doszło już do porozumienia to nawet zawalczył 2 walki praktycznie miesiąc po miesiącu zeby się szybciej uwolnić.
A teraz żeby zadebiutować w UFC, bierze walkę w zastępstwie za Moicano, która będzie jego 3 walką na przestrzeni 3 miesięcy. Jakby był obsrany to 2 ostatnie walki w KSW i potem przejśćie do UFC mógłby przeciągać półtora roku, a on to zrobił w 3 miesiące.
Nie wiem jak do Ciebie, ale do mnie bardziej przemawiają fakty o których napisałem wyżej, a nie komentarze na mmarocks.
@arsenallord napisał: "Bał się, ale cieszę się że nie jest ostatnim frajerem i podjął rękawicę."
Ty chyba nie masz ani rozumu ani wstydu jak dalej w to brniesz xd
@arsenallord:
Pamiętasz może z którym to "ekspertem" dyskutowałem tutaj ze 2 tygodnie temu, który twierdził, że Gamrot boi się UFC jak ognia?
@imprecis:
A może to w końcu będzie ten Madness
U-21 mogą grac w lidze beż zadnego zglaszania czyli nie zajmuja miejsca w kadrze
Kawhi by został w Toronto to pewnie znów by wygrali lige.
Elneny na spokojnie nakryje Havertza czapką jak przyjdzie co do czego
@Sandbead:
Myślę, że to Ci może pomóc ;p https://mazda6forum.pl/viewtopic.php?f=82&t=9432
@Sandbead:
Ja ne ale interesuje się dość Mazdami i 6 III w benzynie 2.0 albo 2.5 to taki mój dream car. W czym problem?
Najlepszy zawodnik Premier League `16/17.
Najlepszy zawodnik Chelsea w mistrzowskim sezonie.
Najlepszy zawodnik Leicester w mistrzowskim sezonie.
Nie jest topem, ograniczony piłkarsko
A Leno jest ograniczony bo nie strzela goli
Ok, już widzę, to news na stronie Swiss Ramble.
Aczkolwiek jak Chelsea wychodzi na transferach korzystniej od nas i jeszcze Romek władował tam 440mln funtów, to ciekawe jestem na co poszły te pieniądze ;p
Przepraszam, a gdzie tam jest info, że Chelsea dostała 440 mln dofinansowania?
Mnie śmieszy sprawa z Torreirą.
Jak był Emery i Urugwajczyk grał słabo, to powszechne było za to obwinianie Unaia, że wystawia go na nie swojej pozycji. Taki był trend na k.com i nawet tak wypowiadały się osobistości w mediach.
A jak Torreira odchodzi, to już największą popularność zyskuje komentarz, że wspaniałomyślny Unai Emery chciał rozwinąć Torreire wystawiając go bardziej z przodu, na co zły Lucas narzekał i nie udoskonalił swojej gry xd
Oczywiście zdaje sobie sprawe z tego, że zarówno wtedy jak i teraz zdania różnych użytkowników były i są podzielone, aczkolwiek główny trend zmienił się diametralnie.
Gramy 3-4-3 gdzie występuje dwójka w środku pola.
Mamy na tę pozycję Xhakę, Ceballosa, Elnenego, Torreire i Guendo. 5 seniorskich zawodnikow na 2 pozycje to całkiem sporo. Do tego Arteta lubi pograć sobie Willockiem to daje nam 6 chłopów.
Nie zanosi się specjalnie z tego co widzę, żeby ktoś z nich nas opuścił. Plotki plotkami, ale już sezon się zaczął, czasu coraz mniej, konkretów brak.
Stąd uważam, że przyjście chociaż 1 z dwójki Partey/Arouar jest mało prawdopodobne, a obu wręcz niemożliwe.
@Leehu napisał: "nie wierzę w to że Ozil nie jest w formie czy coś takiego, no bo każdy normalny zawodnik przez 3 miesiące to już potrafiłby złapać formę na tyle żeby być w stanie zagrać chociaż te 30 minut."
Ozil może i jest w formie fizycznej, ale od przeszło 2 lat brakuje mu formy piłkarskiej. To jest prawdopodbny powód
@imprecis napisał: "Ich transfery imo zniwelowałyby w pełni różnicę kadrową pomiędzy nami a City i LFC."
xd
Akurat na bramke to ja bym wziął jakiegoś emeryta za grosze
@Supertramp21:
A Mauricio Pochettino, którego niegdyś powszechnie kreowano tu na wielkiego trenera: 11 lat - 0 trofeów xd
Administracja jak ktoś napisze wykropkowane kuh****nia to zaraz wlepiacie ostrzeżenia a tutaj typ tak pajacuje i nic?
hAHAHA a tęgie głowy tak bardzo go krytykowały.
Teraz będa siedzieli pochowani w norach
@anolis napisał: "Większość ludzi nie chce wolności tylko kasę i spokój."
Wolność bez pieniędzy to niewola w nędzy
No już Leno nam uratował dupe po 3 minutach nowego sezonu
LENOOOOOOOO!!!
@RIVALDO700:
I bardzo dobrze, trzeba walczyć z wszechobecną dyskryminacją białej rasy.
Bardzo niedawno w NBA murzyn z LAC nazwał podczas meczu Lukę Doncicia "Białą kur*wą" i oczywiście nie został za to w zaden sposób ukarany.
Wyobraźcie sobie co by było, gdyby to Doncić nazwał Harrella czarną ku*wa. Skandal na cały świat i zawieszenie dla Doncica murowane.
To jest właśnie rasizm, nierówne traktowanie ras i z tym trzeba walczyć. Bardzo dobrze że w BPL pojawią się takie koszulki
Manuel Neuer jest innego zdania
@arsenal159:
Kwotę 400tys funtów podał David Ornstein na swoim TT.
Z jednej strony dla mnie taka kwota to niemożliwe, z drugiej Ornstein to najbardziej wiarygodny czlowiek od AFC. Jaka jest prawda tego nie wie nikt ;p
@imprecis:
Ozil dostaje 350 tysięcy funtów tygodniowo nawet, więc myślę, że to jakieś niedopatrzenie ze strony Ornsteina.
Chłop kiedyś podwał, że Ramsey w Juve dostanie 400tysięcy funtów tygodniowo, co też dla mnie jest jakąś abstrakcją w ogole
@Gorrann:
Zawsze kupowałem oryginalne koszulki w normalnych, poważnych sklepach.
Raz zamówiłem "oryginalną" koszulkę z metkami i ze wszystkim z Allegro za 100pare złotych i była tak fatalnie wykonana, że oddawałem ją do krawca na poprawki, żeby w ogóle jakoś wyglądała na człowieku.
Więcej nie popełnie takiego błędu
Laca w sezonie 18/19 został wybrany najlepszym zawodnikiem sezonu w Arsenalu.
Sezon 19/20 miał gorszy ale w dalszym ciągu to w lidze obok Auby jeden z zaledwie DWÓCH piłkarzy z dwucyfrowa liczbą bramek.
No dalej wy*******my go
@sebastix11:
No i zaje*iscie.
Auba, Pepe, Martinelli, Saka, William, Nketiah i lecimy po top10
@grzegorz1211:
no fajnie, tylko że Auba gra na LS. To jak go przeniesiemy na ŚN to znów nie będzie LS. TO możę tam Martinelli, ale wtedy kto na ławce?
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
A kiedy się kończy okno transferowe?