Komentarze użytkownika Rafson95

Znaleziono 10773 komentarzy użytkownika Rafson95.
Pokazuję stronę 168 z 270 (komentarze od 6681 do 6720):

Komentowany temat: Oficjalnie: Gnabry zawodnikiem Bayernu 11.06.2017, 13:24

BRAWO WENGER!
Gość w pierwszym w miare pełnym sezonie w Bundeslidze strzelił więcej goli niż OX przez 6 lat w Arsenalu w Premier League, ale niech spada bo przecież dla synków Ramseya czy OXa musi być pewne miejsce niezaleznie od formy i umiejetnosci

Komentowany temat: Oficjalnie: Sead Kolašinac Kanonierem! 10.06.2017, 23:26

Sępem to jest właśnie taki Mario Gomez a nie Ronaldo. Litości.

Komentowany temat: Oficjalnie: Sead Kolašinac Kanonierem! 10.06.2017, 16:34

Mnie najbardziej boli to co się stało po sezonie 11/12. Wtedy mieliśmy geniusza RvP w ataku, ale kulała pomoc, bo nie było rozgrywającego i wiekszosc sezonu grał fatalny Ramsey, potem w 2 polowie Wenger zaczal stawiac na Rose i Benayouna to nas troche ta decyzja podratował i było top4. W lato doszedł do nas Cazorla, który w roli rozgrywającego pierwszy sezon zanotował absolutnie genialny, to znów straciliśmy RvP i w ataku był Giroud który miał duże problemy z aklimatywacją na wyspach.
Obrona była dość solidna, na DP Arteta u szczytu formy, na ŚPO Cazorla, a w ataku Podol i Walcott (którzy regularnie punktowali i prezentowali sie jak na swoje możliwości bardzo dobrze) i gdyby ten RvP został na jeszcze jeden sezon to mysle ze wygladalibysmy najlepiej w całej Anglii.

Komentowany temat: Oficjalnie: Sead Kolašinac Kanonierem! 10.06.2017, 16:29

W minionym sezonie bardziej u nas brakowało środka pola niż killera.

Komentowany temat: Oficjalnie: Sead Kolašinac Kanonierem! 10.06.2017, 11:25

Dać Moracie pierwszy skład i regularną grę to wyrośnie na jednego z najlepszych ŚN na wyspach. Ja bym go bardzo chciał u nas, idealnie by się wpasował w styl gry

Komentowany temat: Oficjalnie: Sead Kolašinac Kanonierem! 09.06.2017, 14:02

Droga redakcjo, w imieniu wszystkich użytkowników strony prosimy o jak najszybsze wprowadzenie możliwości ignorowania!

Komentowany temat: Oficjalnie: Sead Kolašinac Kanonierem! 07.06.2017, 23:42

Morata nie jest wybitny pod żadnym względem, ale jest dobry pod wieloma. Ja bym go widział w AFC, szybki, dośc dobrze drybluje, w miare kompetentny w rozegraniu, dobrze wykancza akcje i główkuje. Nie jest jednowymiarowy jak Giroud czy jak Walcott, tylko bardziej uniwersalny i mysle ze przez to by do nas pasował. Ja juz rok temu pisalem ze bym go przywitał, teraz mam takie samo zdanie. On albo Lukaku moim zdaniem na szpice z Giroudem do rotacji

Komentowany temat: Oficjalnie: Sead Kolašinac Kanonierem! 07.06.2017, 23:31

No to po czym tak twierdzisz skoro jak dostawał szanse w ostatnim sezonie w Realu to pokazywał się prawie zawsze z dobrej strony?

Komentowany temat: Oficjalnie: Sead Kolašinac Kanonierem! 07.06.2017, 23:26

To niepowazne zeby wydawac osad o piłkarzu na podstawie 30 minut meczu towarzyskiego

Komentowany temat: Oficjalnie: Sead Kolašinac Kanonierem! 07.06.2017, 23:23

przykład który podałeś to był pierwszy raz kiedy poruszyłem ten temat od meczu z Leicester misiu

Komentowany temat: Oficjalnie: Sead Kolašinac Kanonierem! 07.06.2017, 23:18

No właśnie włączyłem ten mecz z ciekawości żeby zobaczyć czy piszesz prawde i od razu Morata gol xd

Komentowany temat: Oficjalnie: Sead Kolašinac Kanonierem! 07.06.2017, 23:10

xray
Ten Morata co strzelił w zeszłym sezonie 20 goli grając mniej niż 1900 minut?

Komentowany temat: Oficjalnie: Sead Kolašinac Kanonierem! 07.06.2017, 23:08

hot
Oczywiście przebrnąłem przez swoje komentarze i oczywiście mam racje. Jeden raz napisałem o tej symulce Sancheza jakieś 3 dni po tym meczu z Leicester właśnie do Ciebie i teraz drugi raz. Więc troche sobie wymyśliłeś bajeczke jak to masz w zwyczaju

Komentowany temat: Oficjalnie: Sead Kolašinac Kanonierem! 07.06.2017, 22:40

hot
Bez przerwy piszę o tym samym incydencie? A ile razy i kiedy ja w ogóle o tym pisałem? Bo mi się zdaje, że raz bezposrednio po meczu i drugi raz teraz xd

Komentowany temat: Oficjalnie: Sead Kolašinac Kanonierem! 07.06.2017, 22:29

Oglądałem mecz z Leicester z dwoma znajomymi, którzy kibicują Barcelonie, i coś tam sie zgadało na temat symulek i ja oczywiscie tez krytykowałem za to Barcelone, ze mnie żenuje takie zachowanie, ze w AFC tego nie ma w takim stopniu itd. Mija pare minut i Sanchez sie kula po murawie bo dostał od Fuchsa piłką... Taki wielki wojownik sie zachowuje jak 5letnie rozbeczane dziecko, to wstyd po prostu i trzeba to wypominać i piętnować

Komentowany temat: Oficjalnie: Sead Kolašinac Kanonierem! 07.06.2017, 22:22

Eustachy
Bo to jest hipokryzja nasmiewac sie z innych klubow i zawodnikow ze oni symuluja a sami mamy symulantow w składzie.

Komentowany temat: Oficjalnie: Sead Kolašinac Kanonierem! 07.06.2017, 21:50

Nie ma sie co nasmiewac przesadnie z symluantow bo sami mamy nawet takiego Sancheza.

Komentowany temat: Oficjalnie: Sead Kolašinac Kanonierem! 07.06.2017, 14:15

A Sanchezowi spróbowałbym teraz nową umowę, z duża podwyżką i klauzulą, że jeśli nie wygramy ligi w przyszłym sezonie to może odejść gdzie chce za X milionów. Nie wiem czy to jest do zrealizowania, ale IMO to najlepsze możliwe rozwiązanie obecnej sytuacji z nim

Komentowany temat: Oficjalnie: Sead Kolašinac Kanonierem! 07.06.2017, 14:12

Lepiej jest mieć Bellerina niż 45 mln funtów których i tak Wenger nie będzie potrafił dobrze spożytkować. Jakbyśmy sie nie zgadzali na transfer to mamy spokój na PO na lata. W 3-4-3 też na spokojnie się nadaje na wahadło

Komentowany temat: Oficjalnie: Sead Kolašinac Kanonierem! 07.06.2017, 13:05

Szogun
Mustafi w karierze klubowej grywał na PO w sezonie 12/13 ostatnio, w reprze może jeszcze później ale tam to często środkowi z koniecznosci grali na bokach obrony, bo nie było dostępnego nikogo lepszego.
Niemiec jest za wolny, zbyt drewniany i zbyt słabo drybluje żeby grać na boku obrony w AFC

Komentowany temat: Oficjalnie: Sead Kolašinac Kanonierem! 06.06.2017, 20:58

Imprecis sie tak produkuje bo wie, ze jak sie pojawi opcja ignorowania uzytkownikow to juz tylko sam do siebie bedzie mogl pisac

Komentowany temat: Oficjalnie: Sead Kolašinac Kanonierem! 06.06.2017, 20:51

Mozemy sie nim interesowac, ale na bank do nas nie przejdzie.
AFCAMDEN to to źródło co całe zeszle wakacje sie jarales ze madness przychodzi i ostatecznie sie to okazalo bajeczka? To super wiarygodne

Komentowany temat: Leicester City znalazło następcę Mahreza 06.06.2017, 19:27

Ja już bym szczerze wolał Sigurdssona niż Mahreza. Algierczyk był bardzo dobry, przez pół sezonu i tyle. Teraz co go oglądałem to jeden z najgorszych na boisku

Komentowany temat: Oficjalnie: Sead Kolašinac Kanonierem! 06.06.2017, 15:56

Odnośnie tego większego wydawania.
W ubiegłym okienku transferowym w lato, byliśmy 6 klubem na świecie pod względem wydanych pieniędzy. I skonczyliśmy na 5 miejscu w swojej lidze...
Więc to nie jest głowny problem

Komentowany temat: Oficjalnie: Sead Kolašinac Kanonierem! 06.06.2017, 15:47

No to dla sprostowania.
Ornstein sam w sobie nie potwierdza ani nie zaprzecza, tylko podaje, że Arsenal zaprzecza tej ofercie.
A podchodząc z innej strony, czy jakiekolwiek wiarygodne źródło potwierdza te oferty AFC? Chyba nie. Gdyby to były pewne informacje to na bank by się pojawiło coś na Sky albo na BBC. Z Higuainem np. też była masa plotek i okazaly sie nieprawda

Komentowany temat: Oficjalnie: Sead Kolašinac Kanonierem! 06.06.2017, 15:40

Wojakus
No tu mamy kolejny problem. Każdy jeden idiota może napisać na TT, że wg Ornsteina ta oferta to prawda. I chyba znalazłeś właśnie takiego fejka.

Komentowany temat: Oficjalnie: Sead Kolašinac Kanonierem! 06.06.2017, 15:28

Wojakus
" Ornstein na temat Mbappe:
David Ornstein‏ Jun 1

The news of an Arsenal Mbappe bid is true both camps are seemingly keen. 1st bid rejected Arsenal to come in with another bid next week #AFC
"

Ale skąd to masz? Bo ja czytałem na BBC.com że zaprzeczał tym plotkom

Komentowany temat: Oficjalnie: Sead Kolašinac Kanonierem! 06.06.2017, 15:26

KOL
Z tego co kojarze, to Ornstein w ogóle o nim nie pisał. Ale pisało Sky Sports, czyli też jedna z topowych stacji jeśli chodzi o informacje.

Ja już mam tak, że jak widze jakiegoś newsa o transferach w Anglii albo do Anglii, i źródłem nie jest BBC ani Sky Sports, to po prostu tego nie czytam i uznaje jako nieprawdziwe informacje. Ile już sobie zawodów oszczędziłem w ten sposób to nie sposób zliczyć. Polecam każdemu. Takie Daily maile, mirrory, metro to chyba sobie sami wymyślają w głowach tego typu plotki jak z Mbappe żeby tylko ci bardziej naiwni fani się jarali i to czytali.

Komentowany temat: Oficjalnie: Sead Kolašinac Kanonierem! 06.06.2017, 15:15

Lequipe mówi, że dajemy za Mbappe jakieś astronomiczne kwoty.
BBC na swojej oficjalnej stronie podało, że wg Davida Ornsteina oferta za Mbappe w wysokosci tam 87 mln funtow czy jaka była ta pierwsza to bajka.

Z jednej strony średnio wiarygodne źródło z Francji, z drugiej najbardziej wiarygodny dziennikarz jeśli chodzi o newsy dot. AFC i chyba najbardziej wiarygodne źródło w Anglii, które prawie nigdy się nie myli.

Trzeba być skrajnie naiwnym, żeby wierzyć w takie plotki.

Komentowany temat: Oficjalnie: Kolejne dwa lata z Wengerem 05.06.2017, 14:42

Probierz bez klubu a my z Wengerem nowy kontrakt, szkoda gadać

Komentowany temat: Oficjalnie: Kolejne dwa lata z Wengerem 05.06.2017, 14:41

Tyle lat ogrywać młodego Szczęsnego zeby go puscic w najlepszym dla bramkarza wieku za grosze do innego klubu....... Brak słów na tego czlowieka co jest naszym menedzerem

Komentowany temat: Oficjalnie: Kolejne dwa lata z Wengerem 04.06.2017, 20:06

simpllemann
Potwierdzam

Komentowany temat: Oficjalnie: Kolejne dwa lata z Wengerem 04.06.2017, 18:19

Tak sie konczy brak argumentow :)

Komentowany temat: Oficjalnie: Kolejne dwa lata z Wengerem 04.06.2017, 18:10

kibic
"bo na argument potrafisz tylko wątpić i pytać ile lat temu to było. "
Żeby cokolwiek z tego co napisałeś było argumentem, to musiałbyś podać jakieś rzetelne źródło tych rewelacji, bo jak na razie to wszystko co mowisz to są albo jakieś ogólniki, albo "przeczytałem w książce", albo "usłyszałem wywiad".
Wszystko co mówię ja jest natomiast podparte oficjalnymi danymi dostępnymi na stronie polskiej policji.

"Przeczytałem pierwszy akapit i nie mogę ze śmiechu. Ty chyba żyjesz w jakimś wyidealizowanym świecie. Paralizator, taser, broń na gumowe kule to jest wszystko legalne ale przy obecnym prawie za to pójdziesz siedzieć jeżeli cokolwiek złego się przydarzy napastnikowi."
Nie wiem co Cie tak rozśmieszyło. Przecież to, że legalnie dostepne w Polsce tasery w 100% wystarczą aby skutecznie obezwładnić uzbrojonego w nóż napastnika to jest fakt. A to że pójde siedzieć jak coś się stanie napastnikowi? A jakbym go postrzelił z broni o ktora tak walczysz to nie pojde siedziec? Zresztą prawdopodobienstwo trwałego uszczerbku na zdrowiu u napastnika jest bardziej prawdopodobne w przypadku uzycia broni palnej.


"25 lat temu? Broń w kraju zostaje, tak szybko nie rdzewieje, a z Ukrainy co chwile przyjeżdżają kałachy. Poczytaj wypowiedzi strażników granicznych. Kiedyś powiedzieli, że dużo złapią, ale nie dadzą rady wszystkiego."
No to skoro tyle tego jest, to czemu ani w mediach nie słychać o przestęptwach z uzyciem broni palnej, ani w policyjnych statystykach tego praktycznie nie ma(oczywiscie są, ale biorac pod uwage ile mamy ludzi w Polsce ta liczba jest marginalna)?

Komentowany temat: Oficjalnie: Kolejne dwa lata z Wengerem 04.06.2017, 17:47

"Naucz się czytać, bo nikt nie chce "prowadzać jakieś gwałtowne zmiany". To po pierwsze. "
Wprowadzenie prawa które zagwarantuje przeciętnemu Kowalskiemu stosunkowo łatwy dostęp do broni, biorac pod uwage obecna sytuacje to zdecydowanie SĄ radykalne, gwałtowne zmiany.

Komentowany temat: Oficjalnie: Kolejne dwa lata z Wengerem 04.06.2017, 17:44

"W Polsce aktualnie do rozboju czy czego innego wystarczy nóż czy pałka. Ludzie nie mają prawa się bronić"
W polsce legalnie możesz uzbroić się w miotacze gazów pieprzowych czy łzawiących, pałkę teleskopową, tonfę, paralizator, taser, bron na gumowe kule. Wystarczy miec na to wszystko skonczone 18 lat. Czy to nie są adekwatne środki żeby bronić się przed gosciem z nożem lub pałką? Oczywiście że są. Ale ludzie tego nie kupują. Czemu? Czemu ludzie się nie uzbrajają w tego typu środki skoro niby czują się niebezpiecznie?

"Poczytaj w książkach jak przez Polske przechodziły całe ciężarówki broni na Bałkany nielegalnie, zostawały w Polsce, bo były problemy na granicy. "
Kiedy to było? 25 lat temu? Trochę się zmieniło od tego czasu.

"Nie można patrzeć na Polskie statystyki broni aktualnie, bo wystarczy broń posiadać i nią zastraszyć biednego człowieka, niekoniecznie użyć a tego w statystykach nie ma. Są tylko uwzględnione przypadki z UŻYCIEM broni."
Nie masz racji. Nie trzeba strzelać żeby przestępstwo było z użyciem broni. Jak będę miał pistolet i Ci powiem, żebys mi oddał telefon bo inaczej Cie zastrzele a Ty to zrobisz, to to sie liczy jako przestepstwo z uzyciem broni.

"Polska to kanal przerzutowy nielegalnych kałachów, amunicji i innych łatwo dostępnych karabinów czy pistoletów. Idzie to z Ukrainy bądź z Rosji na zachód i Bałkany. Oczywistym jest, że spora część znajduje swojego właściciela w naszym kraju."
Podaj mi źródło tych informacji, bo w takie coś to byłbym w stanie uwierzyć tak jak wyżej pisałem, 25 lat temu, a nie dzisiaj.

"Ja widziałem statystyki, że więcej ludzi posiada broń w Polsce nielegalnie niż legalnie. To jest ciekawe. "
To samo. Ciekawe to jest, jak oszacowano w Polsce liczbę nielegalnie posiadanej broni, skoro taka nie jest nigdzie rejestrowana i nie figuruje w żadnych papierach.

Komentowany temat: Oficjalnie: Kolejne dwa lata z Wengerem 04.06.2017, 17:34

"Najbardziej żenujący jest argument, że bron nie jest potrzebna, bo na razie jest w Polsce dobrze".

To świadczy tylko o tym, że obecny system się sprawdza. Broni nie ma, z roku na rok coraz bezpieczniej (świadcza o tym oficjalne dane statystyczne), wszystkie groźne gangi dokonujące wymuszeń, rozbojów, zbierające haracze, mordujące, porywające zlikwodowane. Jest teraz dobrze i prawo gwarantuje adekwatne do zagrożeń środki samoobrony o których też pisałem wcześniej. Po co wprowadzać jakieś gwałtowne zmiany skoro może to spowodować tylko pogorszenie obecnej sytuacji?

Komentowany temat: Oficjalnie: Kolejne dwa lata z Wengerem 04.06.2017, 17:27

Nie, najbardziej żenującym argumentem jest własnie to "Zły człowiek nielegalnie i tak zdobędzie broń." . Pisałem o tym kilka komentarzy wcześniej. Jeśli to takie łatwe i zły człowiek i tak bez trudu zdobędzie broń, to dlaczego przestępstw z użyciem broni palnej w Polsce praktycznie nie ma? W 2014 325, czyli mniej niż jedno dziennie na prawie 40 milionowy kraj to naprawdę jest nic.
To właśnie świadczy o tym, że zły człowiek nielegalnie ma trudno zdobyć broń. A Ty jaki masz dowód na poparcie swojego odmiennego zdania. Niech zgadnę, nie masz żadnego?

Komentowany temat: Oficjalnie: Kolejne dwa lata z Wengerem 04.06.2017, 17:11

No i jeszcze należy się zastanowic, czy w tej chwili będąc niekaranym, porządnym obywatelem uzyskanie pozwolenia na broń jest faktycznie takie niemożliwe jak się o tym mówi. Bo wielu zwolenników dostępu do broni o tym mówi, ale od nikogo jeszcze nie usłyszałem, że starał się o pozwolenie ale nie udało mu się go uzyskac.

Komentowany temat: Oficjalnie: Kolejne dwa lata z Wengerem 04.06.2017, 17:08

No ale największym minusem tego wszystkiego jest to, że ułatwiając dostęp do broni palnej uzbroisz tak samo dobrych ludzi jak i złych.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady