Komentarze użytkownika Rafson95

Znaleziono 10773 komentarzy użytkownika Rafson95.
Pokazuję stronę 198 z 270 (komentarze od 7881 do 7920):

Tak samo jak Coquelin czy Bellerin w ostatnich latach nie dali Wengerowi kompletnie żadnych argumentow, żeby dać im szanse. Pierwszy dość solidnie prezentował się w Charltonie, a drugi grzał ławę w Watfordzie. A jednak jak już los im sprezentował szanse, bo nasi podstawowi zawodnicy doznali kontuzji, to młodzi zaskoczyli wszystkich i przebojem wdarli się do pierwszej drużyny AFC.
Więc skoro powyższe przykłady pokazują, że z młodego zawodnika, który wcale nie prezentuje się jakoś świetnie można momentalnie zrobić zawodnika na 1 skład AFC, to Akpomowi też trzeba dać szanse. Albo inny przyklad - Rashford z United. Młodzik w ligowym debiucie, spowodowanym kontuzjami kolegow z ekipy strzela 2 gole wielkiemu Arsenalowi i daje United 3 punkty.

Kondziu
Ekonomia będzie prawdopodbnie lajtowa, raczej na spokojnie skończysz studia, ale potem znaleźć dobrze płatną prace związaną z Twoim wykształceniem to będzie dramat.

A na PW 3,5 roku ostry zapierdziel, na pewno na automatyce odpadnie dużo wicej osób niż na ekonomii, ale jak już zdobędziesz inz to jestes ustawiony zawodowo

Też bym wolał Krychowiaka od Xhaki, w chwili obecnej umiejętności ma większe, no i przede wszystkim darze go ogromną sympatia

Zresztą ile razy wystawianie Theo na ŚN to był strzał w stopę? I przez 70 minut przeszkadzał kolegom, partolił wszystko co dostał i schodził z boiska ze statami typu 0 celnych strzałów, 0 udanych dryblingów i 6 celnych podań? Ten scenariusz jest powtarzany od dłuższego czasu, w co drugim meczu Walcotta na ataku. Gorzej się zagrać po prostu nie da, więc nie mam pojęcia czemu Akpom miałby być takim fatalnym wyborem

hot
Biorąc pod uwagę Twoją skłonnosc do pisania bzdur, to pewnie jak Akpom zagra to strzeli hattricka

Z dostępnych na LFC piłkarzy, to ja już bym chciał chyba na szpicy najbardziej zobaczyć Akpoma.

- Sanchez - nigdy sobie u nas nie radził na szpicy, a do grania osamotnionego napastnika to nadaje się dużo gorzej niż Giroud.

- Walcott - od 2 lat paralityk i dobre 45 minut w sparingu tego nie zmienią, zresztą lepiej prezentyje się na PS niż na SN

A Akpom? Wydaje się, że ma pewną łatwość w dochodzeniu do sytuacji bramkowych. Potrafi znaleźć się we właściwym miejscu, we własciwym czasie. Co prawda na razie nigdy nie udowodnił swoich umiejętności w meczu o stawkę, ale w przedsezonowych przygotowaniach to już od paru lat bardzo dobrze sobie radzi. W dodatku to jest typowy ŚN, który gra tam od dawna, a nie przerabiany skrzydłowy. Jest mała szansa, że jako napastnik sprawdzi się gorzej od Walcotta lub Alexisa, bo ta dwójka na tej pozycji zawodzi notorycznie, a może nas wszystkich zaskoczyć jak Rashford w United w zeszłym sezonie. To jest dobra okazja, żeby go wypróbować

Bocelli dyrygentem, dobre hot XD Starasz się pisać tak, żeby wyjść na intelektualistę, a pojęcia o temacie tyle co zwykle.



A Sanchez pewnie nigdy nie będzie tak dobrym napastnikiem, jak Giroud. Alexis u nas na ataku nie potrafi mimo swojej szybkośći dochodzić do sytuacji podbramkowych

imprecis
Pamiętam, że kiedyś też wyszliśmy taką super pomocą na LFC. Chyba Arteta, Cazorla, Wilshere i Ozil. Było 60 % posiadania piłki. Ale przy okazji przyjęliśmy piątaka.

Sto razy już zostało w ostatnich latach udowodnione, że nam gra wieloma ŚP w składzie po prostu nie sprzyja. Dużo klepana piłki po obwodzie, wycofywania do obrony, kompletny brak ruchu z przodu i brak klarownych sytuacji. A z Sanchezem na szpicy to jeszcze chyba nigdy nie rozegraliśmy dobrego meczu

Xhaka to dobry piłkarz, ale jest irracjonalnie gloryfikowany przez fanatyków Wengera, którzy na każdym kroku pragną udowodnić, jaki to AW jest genialny i jakie fantastyczne transfery przeprowadza.

Coquelin w sezonie 14/15 pod względem pracy w destrukcji był najlepszym DP w lidze, w 15/16 miejsca ustąpił tylko Kante. Jeśli chodzi o liczby odbiorów i przechwytów jakie on wykręca w meczach to jest kosmos, trzeba być chyba niespełna rozumu żeby deprecjonować jego umiejętności. Xhake pod tym względem po prostu zjada. Osoby, które lubią staytstyki mogą sobie to zobaczyć np na squawce. Cech charakteru ma również na pewno nie gorsze od Granita, żeby grać na DP, jest bardzo waleczny, charakterny, lubi walkę.

Szwajcar natomiast lepiej rozgrywa, to jasne.

Kanonier8
Co innego robić przemyślane transfery za 35-40 mln funtów, a co innego oddawać młodzika za darmo do innego klubu i po 4 latach sprawdzac go za 89 mln funtow.

ToMo
Ja też nie będę zaskoczony. Nie od dziś znam Wengera. Dziecko we mgle jeśli chodzi o transfery

I jeszcze to gadanie, że Wenger już skończył z półśrodkami, a tu Johnny Evans, bo nie potrafimy ściągnąc Mustafiego.

To, że potrzeba stopera było wiadome jeszcze zanim Per złapał kontuzję. Gdyby Wenger właściwie reagował na potrzeby zespołu, to te 2 urazy nie byłyby dla nas problemem. A tak to został ukarany za bierność, jak zawsze.

Udajemy, że kupujemy Evansa, żeby zmiękczyć Valencię? Skoro to tak oczywisty blef, że Ty to przejrzałeś, to nie wierzę, że Valencia tego nie przejrzy :D

No mnie po protu śmieszy, że tu niektore osoby robią z Wengera takiego pewnego, poważnego gracza na światowym rynku transferowym, co niby ma wszystko pod kontrolą. A fakty są takie, że on od lat jest jak zagubione we mgle dziecko

AVP
Wenger najpierw zwleka 2 miesiące z transferem obrońcy, w końcu 2 podstawowych stoperów wypada, trzeci nie będzie gotowy na rozpoczęcie sezonu i na tydzień przed rozpoczęciem ligi jesteśmy w czarnej dupie, z samymi młokosami na CB. I jak inne kluby już widzą jak bardzo potrzeba nam stopera, to mogą sobie poustalać zaporowe ceny i albo przepłacimy, albo zaczniemy sezon z Chambersem i Holdingiem na CB.

#Wengerowski#Poker xDD

Czytałem, że transfer Xhaki już się w połowie spłacił z koszulek Asano

Imprecis Ty się módl chłopie, żeby nie weszła ta opcja \"Ignoruj\" bo sam ze sobą będziesz pisał

Jak rzadko się jestem w stanie zgodzić z Imprecisem, to co do faworyzowania United i drukowania niejednokrotnie ich meczów ma racje.
Ile razy oglądam skrot meczu z United który zakończył naszą 49meczową serię bez porażki, to mnie krew zalewa.

To niezłe źródło ten AFC Admen, że do takich zdjęć dotarł

jeśli to ktos z AFC to GIroud

I tak właściwie to tem Amden z tym swoim madness to mi wygląda na trolla

Marcin
Wchodze na profil Amdena i nic nie ma. Skąd Tak samo sprawdzałem to info co wcześniej podałeś na profilu tego redaktora Sky, też nic. Skąd Ty bierzesz te newsy? xd

Marcinfc93
Skąd to masz?

hot
Transfery na pozycje wymagające wzmocnień powinny być już dawno przeprowadzone. Ale Wenger jak zwykle czeka albo na plagę kontuzji, albo aż rozkupią wszystkich zawodników, albo na jakiś blamaż na rozpoczecie sezonu

Wojakus
Nie mamy na LFC dostępnego lepszego CB niż Monrea

Wenger nie ma w zwyczaju pozbywac sie tak szybko swoich zawodnikow, jakby miał zamiar wyrzucac Pera z AFC to by mu nie dawał kapitana, a Gabriel tez na pewno dostanie sporo szans

Tommasini
Ta, 2 stoperów kupić, a potem na początek przyszłego sezonu będziemy mieli 5 ukształtowanych + Chambers, Holding i Bielik

Trzeci
Marcin Robak

Komentowany temat: Wenger o urazie Gabriela 08.08.2016, 00:50

Super news, dużo się dowiedziałem

imprecis
Baronesko napisał
\"POPRZEDNIM sezonie był w 11 Bundesligi. \"
Mój komentarz odnosił się do tego

Xhaka nie był w 11 sezonu bundesligi 15/16

Dewry
Najbardziej to chodzi o to, że on poważny klub piłkarski to prowadził ostatnio 10 lat temu. A taki Pulis ze 3 lata temu zdobył nagrodę Menago roku BPL. To jest przepaśc :D

O\'Leary na trenera to jeszcze lepszy żart niż Pulis

Xhaka to jest mniej więcej poziom Schneiderlina z Southampton. Teraz Szwajcar jest lepszy bo Francuz znacznie opuścił loty, ale jak Morgan grał w Soton to był przecież przekozakiem

No właśnie, imprecis to już sam nie wie co i kiedy pisał. Gada tylko to co mu ślina na język przyniesie i nieważne, że kilka dni wstecz zajmował w ogóle inne stanowisko :d

imprecis
To czemu przed transferem Xhaki pisałeś o tym, żę chciałbyś Kante skoro to taki typ zawodnika jak Coq? Chciałeś w AFC zawodnika który nie pasuje do nas stylem gry? Przecież to głupie

imprecis weź Ty się uspokój
Od pewnego czasu Xhake non stop ubóstwiasz a Coqa hejtujesz, chyba tylko po to żeby gloryfikować decyzje Wengera z kupnem dobrze rozgrywającego DP. A zanim Xhaka do nas przyszedł to chciałeś Kante i jakoś rozgrywanie u DP nie było dla Ciebie takie istotne

No To Wenger na LFC Monreal-Debuchy :D

NO TO NAPASTNIKA JUŻ NIE POTRZEBA!

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady