Komentarze użytkownika Ranczomen

Znaleziono 13765 komentarzy użytkownika Ranczomen.
Pokazuję stronę 11 z 345 (komentarze od 401 do 440):

Komentowany temat: Walka o finał Carabao Cup: Arsenal vs Chelsea! 03.02.2026, 21:56

Chłopaki pamiętacie Ozila na skrzydle? xD

Komentowany temat: Walka o finał Carabao Cup: Arsenal vs Chelsea! 03.02.2026, 21:50

Fajnie, że koledzy z Chelsea się nie śpieszą. Powinna być już przynajmniej jedna do przodu. Niemniej w powietrzu unosi się jakaś dziwna aura. W kościach czuję, że albo Kepa coś odwali albo Saliba głupio straci piłkę.

Komentowany temat: Walka o finał Carabao Cup: Arsenal vs Chelsea! 03.02.2026, 20:56

Eze wreszcie tam gdzie jego miejsce :)

Komentowany temat: Arsenal deklasuje Leeds i umacnia się na pozycji lidera 01.02.2026, 22:41

Halo, Maryslia? Słuchajcie głupia sprawa...

Komentowany temat: Podróż na Elland Road: Czy Kanonierzy przełamią impas? 31.01.2026, 16:21

Havertz chce dziś pobić rekord Gyokeresa w ilości kontaktów z piłką w meczu :D

@damianARSENAL napisał: "Ja akurat Odegaarda nie będę krytykował bo zaczął grać syf od kiedy został ojcem. I tutaj go doskonale rozumiem bo jak jako ojciec 8 miesięcznego syna jestem zmęczony codziennym funkcjonowaniem. Trzeba to poczuć na własnej skórze."

Bez jaj. Gabriel też zostawał ojcem mniej więcej w tym samym czasie i nie przeszkadza mu to w byciu Gabrielem, inni piłkarze też mają rodziny, rodzą im się dzieci. Odegaard ma po prostu niesamowity zjazd, a właściwie to raczej miał jednosezonowy wjazd.

Odegaarda trzeba próbować na pozycji Zubimendiego i kogoś dokleić do przodu, chłop to ofensywna porażka.

Co za sieroty.

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Krótkie rozegrania Arsenalu wielki powrót xD

Ale ten Orłowski to jest hejter, niesamowite xD

O kurde to był najlepszy wolny jakiego widziałem w życiu xD

Zaczęło się... teraz przez 3 miesiące będzie nas zamęczać Havertzem w pomocy, żeby ostatecznie dojść do wniosku, że to nie wychodzi.

Komentowany temat: Odegaard po meczu z Manchesterem United 25.01.2026, 19:53

Odpowiemy w następnym meczu .... xD

Komentowany temat: Szlagier 23. kolejki Premier League: Arsenal vs Man Utd 25.01.2026, 19:35

@Garfield_pl napisał: "Widze że dziewczyny klasycznie majty pełne xD płaczcie dalej, a karawana idzie po mistrza"

Co sezon idzie, tylko nigdy nie dochodzi :D

Komentowany temat: Szlagier 23. kolejki Premier League: Arsenal vs Man Utd 25.01.2026, 19:31

@XandeR napisał: "Mam nadzieje ze powrot kaia uratuje ta miernote artete bo juz nie mam sily"

Chłopie on go zacznie w pomocy rzucać xD

Komentowany temat: Szlagier 23. kolejki Premier League: Arsenal vs Man Utd 25.01.2026, 19:27

Mam nadzieję, że Zubimendi wyśpi się w nocy.

Komentowany temat: Szlagier 23. kolejki Premier League: Arsenal vs Man Utd 25.01.2026, 19:20

I te świetne długie piłki, na których tylko tracą czas xD

Komentowany temat: Szlagier 23. kolejki Premier League: Arsenal vs Man Utd 25.01.2026, 19:15

Sociedadowi bracia *******ec xD

Komentowany temat: Szlagier 23. kolejki Premier League: Arsenal vs Man Utd 25.01.2026, 19:09

Byłoby zwycięstwo z Notthingham byłby zapas nie byłoby tragedii. Ale oczywiście to Arsenal, City zaraz z Semenyo i Guehim się rozkręci, pojedziemy na Etihad, dostaniemy w czapę i tyle będzie z sezonu xD

Komentowany temat: Szlagier 23. kolejki Premier League: Arsenal vs Man Utd 25.01.2026, 19:03

Mecz na Zubimendim.

Komentowany temat: Szlagier 23. kolejki Premier League: Arsenal vs Man Utd 25.01.2026, 18:47

Jedyna szansa to ubrać Zubimendiego w trykot United i niech wchodzi asystować.

Komentowany temat: Szlagier 23. kolejki Premier League: Arsenal vs Man Utd 25.01.2026, 18:40

40 minut walenia głową w mur.

Komentowany temat: Szlagier 23. kolejki Premier League: Arsenal vs Man Utd 25.01.2026, 18:39

No i der klassiker xD

Komentowany temat: Szlagier 23. kolejki Premier League: Arsenal vs Man Utd 25.01.2026, 18:19

Jesteśmy mistrzami robienia sobie pod górkę i podłączania rywali do tlenu.

Komentowany temat: Szlagier 23. kolejki Premier League: Arsenal vs Man Utd 25.01.2026, 18:08

Ten to jak się nie poślizgnie to asystuje.

Komentowany temat: Inter vs Arsenal: Starcie gigantów w Lidze Mistrzów 20.01.2026, 22:54

No Panowie, mamy szansę zapisać się w historii LM jako drużyna, która zdobyła komplet punktów w fazie ligowej LM.

Komentowany temat: Arsenal remisuje bezbramkowo z Nottingham Forest 17.01.2026, 21:00

@MutatedBlueberry napisał: "Mistrz w tym sezonie będzie tragicznie słaby"

Był już w zeszłym sezonie.

Komentowany temat: Egzamin dojrzałości: Nottingham Forest vs Arsenal 17.01.2026, 20:26

Po dzisiejszym meczu nie mam wątpliwości, że jesteśmy mistrzami - wsadzania sobie kija w szprychy.

Komentowany temat: Egzamin dojrzałości: Nottingham Forest vs Arsenal 17.01.2026, 19:48

Merino wpuścił za Odegaarda, Artetyzm.

Komentowany temat: Egzamin dojrzałości: Nottingham Forest vs Arsenal 17.01.2026, 19:20

Klasycznie, jak można odskoczyć rywalom w tabeli to Arsenal robi wszystko, żeby nie zdobyć 3 punktów.

Komentowany temat: Egzamin dojrzałości: Nottingham Forest vs Arsenal 17.01.2026, 15:05

Tylko się dziś nie zesrajmy, proszę.

Komentowany temat: Egzamin dojrzałości: Nottingham Forest vs Arsenal 17.01.2026, 14:54

Ładnie to zrobił Bruno, świetnie sygnalizował zagranie do Amada i podał do Mbuemo.

Komentowany temat: Egzamin dojrzałości: Nottingham Forest vs Arsenal 17.01.2026, 14:46

Coś tam palą, coś tam strzelają a przyjdzie 97 minuta i City strzeli na 0-1.

Żadnych Havertzów w środku pola.

@krzykus1990 napisał: "Najpierw Gabriel z****ł potem Saliba a na końcu White no cóż gramy dalej"

Najpierw to Zubi się poślizgnął, jak Gerrard.

Gyokeres dalej bez gola przeciwko wielkiemu klubowi.

Trzeba przyznać, że lewa strona z Timberem wygląda świeżo.

Zamiast grać do Timbera to holuje piłkę i czeka aż się ustawią w obronie....

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady