Komentarze użytkownika Reamoner
Znaleziono 5076 komentarzy użytkownika Reamoner.
Pokazuję stronę 126 z 127 (komentarze od 5001 do 5040):
OK
Wilshare dużo spokoju wprowadził do pomocy Rosa- dno
Czemu sszedł Diaby bo niewidziałem tego :( ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Będzie jak w meczu chyba z poprzedniego sezonu od 1:0 do 1:4 :)
chelsea i liverpool bez bramek :)
Beznadziejna przez 30 min. Kolejne 15 min bardzo mi sie podobały co ciekawe Hamak nieźle współpracował z Beniem :)
Eboue za Gaela
Benio na pozycji Nasriego prawe skrzydło
Wpuści Vele ??? to niewygramy:(
dał odpocząć tym co grali z Chelsea żeby nie doznali niepożądanych kontuzji przy takim nasileniu meczy nietrudno o nie:)
Boss jest SZALONY
Wypożyczyć go do Ekstraklasy. Niech sie rozwia :)
Bardzo dobrze wykuruje sie na mecz z City :)
Hamak dobrze że wszedł tylko na koniec ale nie rozumiem Bossa który zamiast wprowadzić Nicklasa wprowadził tą marokańską choinkę świąteczną. Zamiast przytrzymywać piłkę w sytuacji prowadzenia od ją tracił. ROBIN JAK SIĘ CIESZĘ ŻE JUŻ JESTEŚ Z NAMI :)
Jack myśle że za nisko. Wykonywał niezwykłą pracę na boisku biegał do każdego ataku a później sprintem do obrony. Pamiętam jak otoczony 3 zawodnikami Chelsea w drugiej połowie nie dał sobie odebrać piłki. Cesc zagrał dobrze ale zbytnio nie błysną jakimś niekonwencjonalnym zagraniem, na początku tracił głupie piłki al później się ogarną i strzelił bramkę. Mecz pozytymny w jego wykonaniu ale potrafi więcej ...
http://tvsport-linkidotrans.ocom.pl/
Za ustawieniem RESOVI jestem całym sercem ale Boss nie będzie chciał dać Samira na środek :(
Andrzej powinien odpocząć bo te ostatnie jego występy niebyły najlepsze. Ciężko będzie Bossowi wystawić pierwszy skład bo ma nadmiar zawodników na niektórych pozycjach
----------(Szczęsny)Fabian------------
Sagna--SQ(DJ)------Kościelny--Gael-
-------Song--(Wilshare),Diaby--------
-------------------Cesc------------------
Nasri--Bendtner(Persie)-Arsz(Wallcot)
Że Arszavin i Nasri nie rozumieją się z Hamakiem a grali już tyle czasu
Już Robin grał z Hamakiem, nie było między nimi nici porozumienia. To już lepiej Benio się rozumie z Robinem. W ogóle ani Robin sie nie rozumie z Hamakiem a Andrej z Nasrim też nie pyka :(
Coś ty?? Zmęczony przecież grał tylko w prawie każdym meczu. I Boss zamiast sobie przygotować Bentnera to myśli że jak wrzuci go odrazu na mecz z Chelsea to on zagra rewelacyjnie. Robin powinien grać na szpicy bo rzucanie go po całym boisku to kompletna porażka.
Valecia jest spoko. I może Villareal reszta to lipa :)
Samba na francuski paszport ale grał już w 20 meczach reprezentacji KONGA :)
Przydał by sie gościu o dobrych warunkach fizycznych bo ci nasi obrońcy oprócz DJ to tacy mikrzy, niewielcy :( Ma dobiero 26 lat. Jak na obrońce to niewiele. Brać go Tottenham ma chyba z 7 środkowych obrońców i niema problemów
Na pewno możemy sie cieszyć z powrotu Abou. On daje zespołowi bardzo dużo w środku pola
Ja też kocham Arsenal ale to nawet nie gwarantuje mi bycia w szerokim składzie Bossa :)
Niestety Arsenal nie potrzebuje miłości tylko bramek w ważnych spotkaniach. W meczach z ManU i Chelsea nie istniał . Ma co poprawiać ale niech próbuje podobno chcieć to móc a on naszczęście chce :)
Nigdy nie będzie taki jak Rooney, Drogba o Henrym już nawet nie wspominając. Znów mówi tylko o sobie. :(
Jack ma dopiero 18 lat a Mario 20. Jack będzie o wiele lepszy od niego :)
A co on osiągną ?? Za Mourinhio grzał ławę a teraz w City nie zachwyca. Chyba tylko za to że se auto rozbił :)
To czemu dostają tak mało szans. Dopiero co czytałem że Cesc zadebiutował w pierwszej drużynie w wieku 16 lat i chyba 177 dni. Jack gra tylko z tych młodych reszta to 20 i więcej lat :)
Że też musiało mu sie teraz urodzić dziecko :( A kiedy wraca po urlopie rodzicielskim?? Bo Hamaka już nie trawie licze że chociaż Robin zagra na szpicy w następnym meczu
Nie mieliśmy szans od dawna wiadomo że Carvalhio pójdzie za Mourinhio
A mógłby przyjść Xavi Prieto :)
80mln za Cesca i 5 za Fernando :)
Na szczęście Farsa wtedy odpadła i tym razem też odpadnie :)
Lepiej taki Tasci niż nic:)
Ja go nie lubie nie polubie i lubiłem go nie "tagrze"
W poprzedniej edycji LM był naszym najlepszym strzelcem a w dwumeczu z Barceloną na 3 bramki 1 strzelił przy jednej asystował i wypracował karny podając do Cesca tak nagle nie staje się gorszym graczem tylko Boss sie zapatrzył w tą dzide Ham-aka i co mu zrobisz. On uważa że jak coś przyszło z Francji to jest lepsze. Otóż nie zawsze.




Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|---|---|---|---|---|
1. Liverpool | 29 | 21 | 7 | 1 | 70 |
2. Arsenal | 27 | 15 | 9 | 3 | 54 |
3. Nottingham Forest | 28 | 15 | 6 | 7 | 51 |
4. Manchester City | 28 | 14 | 5 | 9 | 47 |
5. Chelsea | 27 | 13 | 7 | 7 | 46 |
6. Brighton | 28 | 12 | 10 | 6 | 46 |
7. Aston Villa | 29 | 12 | 9 | 8 | 45 |
8. Newcastle | 27 | 13 | 5 | 9 | 44 |
9. Bournemouth | 27 | 12 | 7 | 8 | 43 |
10. Fulham | 28 | 11 | 9 | 8 | 42 |
11. Crystal Palace | 28 | 10 | 9 | 9 | 39 |
12. Brentford | 28 | 11 | 5 | 12 | 38 |
13. Tottenham | 27 | 10 | 3 | 14 | 33 |
14. Everton | 28 | 7 | 12 | 9 | 33 |
15. Manchester United | 27 | 9 | 6 | 12 | 33 |
16. West Ham | 27 | 9 | 6 | 12 | 33 |
17. Wolves | 28 | 6 | 5 | 17 | 23 |
18. Ipswich | 28 | 3 | 8 | 17 | 17 |
19. Leicester | 27 | 4 | 5 | 18 | 17 |
20. Southampton | 28 | 2 | 3 | 23 | 9 |
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|---|---|
Mohamed Salah | 25 | 17 |
E. Haaland | 20 | 3 |
A. Isak | 19 | 5 |
C. Wood | 18 | 3 |
B. Mbeumo | 15 | 4 |
C. Palmer | 14 | 6 |
Matheus Cunha | 13 | 4 |
Y. Wissa | 13 | 2 |
O. Watkins | 12 | 6 |
J. Kluivert | 12 | 5 |
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
http://sportstream24.com/england_football/watch_online_2.php