Komentarze użytkownika Simpllemann

Znaleziono 53048 komentarzy użytkownika Simpllemann.
Pokazuję stronę 125 z 1327 (komentarze od 4961 do 5000):

Komentowany temat: Mecz na podbudowanie. Arsenal - Aston Villa 22.09.2019, 17:09

Jaki trener posadziłby środkowego obrońcę, który sprokurował 2 rzuty karne w 4 ligowych meczach? Jaki trener posadziłby wolnego i przewidywalnego defensywnego pomocnika, który popełnia proste błędy?

Komentowany temat: Mecz na podbudowanie. Arsenal - Aston Villa 22.09.2019, 16:39

@aaron_maj napisał: "Emery wystawia Luiza bo uważa że jako jedyny z obrońców pewnie czuje się z piłką przy nodze."

Szkoda, że podobnie nie czuje się, gdy przy tej piłce jest rywal.

Komentowany temat: Mecz na podbudowanie. Arsenal - Aston Villa 22.09.2019, 16:35

@lays
Pisałem Ci dziś, że Twój skład bez Luiza i Xhaki idzie do kosza.

Komentowany temat: Mecz na podbudowanie. Arsenal - Aston Villa 22.09.2019, 16:16

Leicester i WHU w przyszłorocznej edycji LM.

Komentowany temat: Mecz na podbudowanie. Arsenal - Aston Villa 22.09.2019, 11:52

@lays
Gdzie Luiz? Gdzie Xhaka? Skład do kosza.

Komentowany temat: Mecz na podbudowanie. Arsenal - Aston Villa 22.09.2019, 07:49

@Matelko napisał: "Kiedy jak nie dzisiaj ma się odblokować Pepe?"

To samo zdanie padło, gdy Arsenal grał z ostatnią drużyną.

Komentowany temat: Mecz na podbudowanie. Arsenal - Aston Villa 22.09.2019, 07:46

Arsenal zrobi dziś to, co wczoraj Manchester City z Watfordem. Strzeli bramkę w 85. minucie.

Komentowany temat: Mecz na podbudowanie. Arsenal - Aston Villa 21.09.2019, 21:24

Kolejna jednostka treningowa za polskimi siatkarzami. Może Niemcy sprawią, że w meczu pojawią się emocje.

Komentowany temat: Znakomity start Arsenalu w LE, wygrana 3-0 z Eintrachtem 21.09.2019, 17:10

City robi to, czego Watford nie potrafił z Arsenalem - jest skuteczne.

Komentowany temat: Znakomity start Arsenalu w LE, wygrana 3-0 z Eintrachtem 21.09.2019, 16:22

Szybkie zamknięcie meczu i wyścig po kolejne gole. Chciałbym zobaczyć taki Arsenal.

Komentowany temat: Znakomity start Arsenalu w LE, wygrana 3-0 z Eintrachtem 21.09.2019, 16:16

Niech dzwonią na policję, bo w Manchesterze trwa gwałt na oczach milionów.

Komentowany temat: Znakomity start Arsenalu w LE, wygrana 3-0 z Eintrachtem 21.09.2019, 15:32

W poprzedniej kampanii wyścig o TOP 4 stał się żartem w okolicach marca. W obecnej jest nim już od początku.
Czy Leicester będzie niespodzianką i zamelduje się w LM?

Komentowany temat: Znakomity start Arsenalu w LE, wygrana 3-0 z Eintrachtem 21.09.2019, 14:02

Kane strzelił gola, którego nie powstydziłby się sam Welbeck.

Komentowany temat: Znakomity start Arsenalu w LE, wygrana 3-0 z Eintrachtem 20.09.2019, 12:50

@KapitanJack10
Prędzej czy później Arsenal się na tym przejedzie, bo nie każdy przeciwnik będzie strzelał panu Bogu w okno.

Komentowany temat: Znakomity start Arsenalu w LE, wygrana 3-0 z Eintrachtem 20.09.2019, 12:28

@KapitanJack10 napisał: "Pamiętam przed meczem, że ktoś napisał, że Mustafi i Luiz a przed nimi Xhaka to będzie większy cyrk niż z Watfordem. I tak wyszli i było czyste konto na wyjeździe"

To akurat bardziej zasługa nieskuteczności rywali niż świetna gra defensywy Arsenalu (poza Martinezem, który rozegrał dobre zawody). Rywale oddali 15 strzałów z pola karnego, więc niespecjalnie mieli problem, by się tam dostać.

Komentowany temat: Znakomity start Arsenalu w LE, wygrana 3-0 z Eintrachtem 20.09.2019, 08:38

Emery naprawdę powiedział, że Arsenal pokazał wczoraj swój styl?

Komentowany temat: Znakomity start Arsenalu w LE, wygrana 3-0 z Eintrachtem 19.09.2019, 22:26

@Garfield_pl
Też nie jestem za zwalnianiem Emery'ego już teraz, ale faktem jest, że Kanonierzy pod jego wodzą grają przeciętnie. I pisałem podobnie, gdy jego piłkarze notowali serię meczów bez porażki.
Mam obawy, że jeśli nic się nie poprawi, to silniejsze ekipy boleśnie zweryfikują obecny Arsenal.

Komentowany temat: Znakomity start Arsenalu w LE, wygrana 3-0 z Eintrachtem 19.09.2019, 22:17

@Paul77
Wyniki były średnie, ale ręka Niemca była widoczna.

Komentowany temat: Znakomity start Arsenalu w LE, wygrana 3-0 z Eintrachtem 19.09.2019, 22:06

@Garfield_pl
Oczywiście, że Arsenal jest obecnie w przebudowie. Jednak po nowym trenerze spodziewałem się, że będzie w stanie szybko wdrożyć swoją filozofię. Z lepszym lub gorszym skutkiem, ale jednak. Tego u Emery'ego nie widzę. Wciąż nie wiem, co ma być mocną stroną Kanonierów, z czego ma słynąć jego ekipa.

Oglądanie tej drużyny jest męczące. Kanonierzy grają źle, bez polotu. I tu powinno być pole do popisu dla trenera, który pracuje w tej drużynie już kilkanaście miesięcy, nie tygodni. A widok zespołu grającego na czas z takimi tuzami jak Watford czy Eintracht nie należy do najprzyjemniejszych. Za nami już 6 spotkań i dobre 45 minut z Tottenhamem to jednak zdecydowanie za mało.

I mam nadzieję, że nikt nie wspomni, że "za Wengera było gorzej", bo jeśli to ma być punkt odniesienia, to faktycznie niewiele będzie trzeba, by zadowolić kibica.

Komentowany temat: Znakomity start Arsenalu w LE, wygrana 3-0 z Eintrachtem 19.09.2019, 21:34

@Garfield_pl napisał: "Żadna drużyna nie jest jeszcze w formie, ale marudzicie."

Arsenal nie jest w formie od wielu miesięcy.

Komentowany temat: Znakomity start Arsenalu w LE, wygrana 3-0 z Eintrachtem 19.09.2019, 21:23

@DoomSlayer
Już przed meczem byłem zdziwiony, że trener Eintrachtu posadził na ławce swojego najlepszego strzelca. Można teraz jedynie gdybać, co byłoby, gdyby wyszedł w podstawowym składzie.
I to prawda - skuteczniejszy zespół zrobi Arsenalowi zdecydowanie większą krzywdę.

Komentowany temat: Znakomity start Arsenalu w LE, wygrana 3-0 z Eintrachtem 19.09.2019, 21:13

Watford oddał 16 strzałów z pola karnego, Eintracht tych uderzeń miał 15. Źle się to skończy dla Arsenalu, gdy rywalem okaże się mocniejszy rywal, który takie sytuacje będzie umiał wykorzystać.

Komentowany temat: Znakomity start Arsenalu w LE, wygrana 3-0 z Eintrachtem 19.09.2019, 20:52

Maszyna ruszyła i zatrzyma się dopiero po ostatnim gwizdku majowego meczu w Gdańsku.

Komentowany temat: Znakomity start Arsenalu w LE, wygrana 3-0 z Eintrachtem 19.09.2019, 20:03

@Gunner915
y6stream.club/watch/eintracht-frankfurt-vs-arsenal/

Komentowany temat: Wrócić na odpowiednie tory. Eintracht - Arsenal 19.09.2019, 19:51

@mitmichael
Upamecano wraca po kontuzji i to może być powodem, że nie gra.

Komentowany temat: Wrócić na odpowiednie tory. Eintracht - Arsenal 19.09.2019, 19:44

45 minut i żadnej straconej bramki. Duet Luiz-Mustafi musi zagrać w niedzielnym spotkaniu PL.

Komentowany temat: Wrócić na odpowiednie tory. Eintracht - Arsenal 19.09.2019, 18:31

@Garfield_pl
Jeśli zagrają dobry mecz, to zostaną pochwaleni. Na ten moment linia obrony nie napawa optymizmem.

Komentowany temat: Wrócić na odpowiednie tory. Eintracht - Arsenal 19.09.2019, 18:10

@patryksz
Luiz. Długa piłka na Aubameyanga.

Komentowany temat: Żenujący spektakl defensywy: Watford 2-2 Arsenal 19.09.2019, 17:45

Dziwne, że szkoleniowiec Eintrachtu posadził na ławce swojego najskuteczniejszego gracza.

Komentowany temat: Żenujący spektakl defensywy: Watford 2-2 Arsenal 19.09.2019, 17:37

Luiz, Mustafi, Xhaka.
Emery wie jak zadowolić kibiców.

Komentowany temat: Żenujący spektakl defensywy: Watford 2-2 Arsenal 18.09.2019, 18:51

@schnor25
Zła wiadomość jest taka, że to spotkanie rozegrane będzie na Carrow Road.

Komentowany temat: Żenujący spektakl defensywy: Watford 2-2 Arsenal 18.09.2019, 17:56

@ChatCrapGetBanged
Sprawdziłem, kiedy Kanonierzy grają z Norwich - 1 grudnia. Może do tego czasu piłkarze Arsenalu nauczą się bronić.

Komentowany temat: Żenujący spektakl defensywy: Watford 2-2 Arsenal 18.09.2019, 17:45

@ChatCrapGetBanged
Całe szczęście, że Pukki nie był zawodnikiem Watfordu, bo Arsenal skończyłby niedzielny mecz z bagażem większym niż 2 bramki.

Komentowany temat: Żenujący spektakl defensywy: Watford 2-2 Arsenal 18.09.2019, 08:01

@jurasmolas44
kanonierzy.com/news/unai-emery-po-meczu-z-watfordem/48343/

Komentowany temat: Żenujący spektakl defensywy: Watford 2-2 Arsenal 17.09.2019, 20:32

@simson16
Działa.

Komentowany temat: Żenujący spektakl defensywy: Watford 2-2 Arsenal 17.09.2019, 11:27

@Bednar
Cech z Watfordem i Ospina z Ostersund. To karne, o których mowa w wymienionej statystyce.

Komentowany temat: Żenujący spektakl defensywy: Watford 2-2 Arsenal 17.09.2019, 11:23

Nie świadczy to dobrze o trenerze, gdy jego pracę wciąż zestawia się z najgorszym okresem swojego poprzednika.

Komentowany temat: Żenujący spektakl defensywy: Watford 2-2 Arsenal 17.09.2019, 10:20

Bramkarze Arsenalu obronili 2 z ostatnich 42 rzutów karnych.

Komentowany temat: Żenujący spektakl defensywy: Watford 2-2 Arsenal 17.09.2019, 07:14

Daleki jestem od zwalniania Emery'ego, ale faktem jest, że ciężko ogląda się Arsenal pod jego wodzą. Nie tego spodziewałem się po nowym trenerze.

Komentowany temat: Żenujący spektakl defensywy: Watford 2-2 Arsenal 16.09.2019, 11:19

Xhaka sprokurował 5 rzutów karnych w 138 meczach w barwach Arsenalu.
Luiz 2 jedenastki w 4 spotkaniach.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady