Komentarze użytkownika Simpllemann
Znaleziono 53048 komentarzy użytkownika Simpllemann.
Pokazuję stronę 233 z 1327 (komentarze od 9281 do 9320):
@erykgunner
Nawiązując do tego, co napisaeś:
Aubameyang przychodzi do Arsenalu - zasługa Gazidisa i Mislintata
Aubameyang nie przychodzi do Arsenalu - wina Wengera
To Didier Deschamps i Guy Stéphan. Równowaga na ławce zostanie zachowana - siwy i łysy.
Naprawdę jesteście tacy zaskoczeni bramkami Walcotta?
W zeszłym roku Allegri, całkiem niedawno Ancelotti a teraz Loew. Trochę tych nazwisk jeszcze się pewnie przewinie.
@TurboGrosik
W życiu jeszcze jej nigdy nie wypiłem.
@TurboGrosik
Czasami zastanawiam się, co Ty sobie dorzucasz do herbaty.
Jak to możliwe, że Alli otrzymał tylko żółtą kartę? Anglik to jednak idiota.
Boulda zastąpi jego tablet.
@AlexVanPersie
Napisałeś wieloletniego. Z tym bym aż tak nie przesadzał, bo pracował w klubie przez 4 lata.
@AlexVanPersie
O jakim trenerze mówisz?
Co zrobił Alli?
@schnor25
Do którego i Arsenal się dorzucił.
Giroud poszedł tam grać i strzelać bramki. Wyniki Chelsea go nie interesują.
Napisałbym "Giroud ratuj ten statek", ale to jednak Chelsea.
@CFC20
Morata wciąż pauzuje. Jaka jest szansa, że wystąpi w poniedziałek?
Od sezonu 16/17 Walcott zagrał w Arsenalu 54 mecze, strzelił 22 bramki i dołożył 7 asyst.
Powtórzę - to nie liczby sprawiły, że Anglika nie ma już w Londynie.
@pumeks
Ale problemem Walcotta nie było to, że nie strzelał, więc w ogóle nie jestem zdziwiony bramkami Anglika.
@kamilo_oo
Dobrze, że przynajmniej strzelił je nogą.
@Fabri4
Nasz przynajmniej z Manchesterami trafił.
Czyżby Lukaku znów miał nic nie strzelić przeciwko drużynie z czołówki?
Czyli to Van Dijk żałuje, bo przegrał z ostatnią drużyną w tabeli.
Walcott strzela takie bramki, jak w Arsenalu. Pod tym względem nic się nie zmieniło. Piłka wciąż go szuka.
Jeszcze się okaże, że Walcott i Giroud strzelą więcej bramek od Aubameyanga.
Bramka Walcotta:
flashscore.pl/mecz/lft43Sf5/#wideo
@filo94
To skład na teraz? Jeśli tak, to czemu Monreal na ławce?
@thide
Legenda.
Welbeck ma więcej bramek w Arsenalu od Aubameyanga. Już wiadomo kto będzie grał na szpicy.
Ospina, Chambers, Kolasinac, Elneny, Niles, Iwobi, Welbeck.
Tak może wyglądać nasza ławka.
Powodzenia w nowym klubie.
"przez sentymenty i zastanie sie w klubie pewnych graczy (walcott, oxlade-chamberlain, giroud, coquelin) jestesmy na 6 miejscu !!!"
Zawodnicy, którzy zagrali łącznie 833 minuty w tym sezonie są temu winni.
@mikowhy
Welbedk będzie to robił.
@kamilo_oo
Pozostały z nich jedynie nazwiska.
@Forever_gunner
141 Gabończyka.
Najładniejsze akcje ostatnich sezonów to te, w których brał udział Giroud.
Norwich, Sunderland, West Ham. Do tego Crvena Zvezda i pamiętny skorpion.
Dla mnie Kanonierem pozostanie nawet w niebieskich barwach.
2 miesiące przerwy, a sprawca będzie sobie hasał dalej po boisku. Kary za takie przewinienia są zdecydowanie zbyt łagodne.
O co chodzi z tym Manolasem? Interesujemy się nim, czy ktoś sobie coś wymyślił?
Giroud nie ma tatuażu na zewnętrznej stronie prawego przedramienia.
Niech tylko nie próbuje robić salta, bo to się jeszcze dla niego źle skończy.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Elastico07
Piłka go szuka w polu karnym. Tak było w Arsenalu, tak będzie w Evertonie.