Komentarze użytkownika Szogun

Znaleziono 34405 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 116 z 861 (komentarze od 4601 do 4640):

Komentowany temat: Odbić się po ligowej porażce: Arsenal vs Szachtar 22.10.2024, 22:19

Na Jesusa patrzeć nie można. Rzućcie mu całun.

Komentowany temat: Odbić się po ligowej porażce: Arsenal vs Szachtar 22.10.2024, 22:17

@pawel_1986: Ahh to wystawiamy piłki przeciwnikowi do strzału.To ma sens.

Komentowany temat: Odbić się po ligowej porażce: Arsenal vs Szachtar 22.10.2024, 22:15

@Kaczaza: A kto ma kreować inny jak w tyle brak umiejętności dobrego podania.

Komentowany temat: Odbić się po ligowej porażce: Arsenal vs Szachtar 22.10.2024, 22:14

Podanie na wyrównanie.Co z nimi?

Komentowany temat: Odbić się po ligowej porażce: Arsenal vs Szachtar 22.10.2024, 22:11

@Kaczaza: Havertz robi co do niego należy.Skutecznosc kolegów kuleje.

Komentowany temat: Odbić się po ligowej porażce: Arsenal vs Szachtar 22.10.2024, 22:10

Havertz to trzecia asysta powinna być.

Komentowany temat: Odbić się po ligowej porażce: Arsenal vs Szachtar 22.10.2024, 22:09

Martinelli dobry mecz.

Komentowany temat: Odbić się po ligowej porażce: Arsenal vs Szachtar 22.10.2024, 22:07

Otworzył się ten prawy korytarz.

Komentowany temat: Odbić się po ligowej porażce: Arsenal vs Szachtar 22.10.2024, 21:58

@Elastico07: Także brak ryzyka żeby wpuścić młodzika który zaraz by to rozruszał i dać Trossarda zamiast Jesusa.

Komentowany temat: Odbić się po ligowej porażce: Arsenal vs Szachtar 22.10.2024, 21:56

Z 3 jeszcze wpadną .

Komentowany temat: Odbić się po ligowej porażce: Arsenal vs Szachtar 22.10.2024, 21:46

Jesus powinien piłki z za linii podawać albo wskoczyć w strój maskotki.

Komentowany temat: Odbić się po ligowej porażce: Arsenal vs Szachtar 22.10.2024, 21:44

Jak oni mogą tak nie trafiać.Niemiec już drugą asystę powinien mieć.Nie da się tych piłek lepiej wystawiać.

Komentowany temat: Odbić się po ligowej porażce: Arsenal vs Szachtar 22.10.2024, 21:43

Jak Havertz schodzi prawe skrzydło to Jesus się cofa albo zostaje obok niego zamiast wyjść do piłki.

Komentowany temat: Odbić się po ligowej porażce: Arsenal vs Szachtar 22.10.2024, 21:40

Tymczasem PSG w pupke.

Komentowany temat: Odbić się po ligowej porażce: Arsenal vs Szachtar 22.10.2024, 21:40

Ktoś tam wyłuskał tą piłkę.Szkoda.

Komentowany temat: Odbić się po ligowej porażce: Arsenal vs Szachtar 22.10.2024, 21:37

BvB I Gittens.

Komentowany temat: Odbić się po ligowej porażce: Arsenal vs Szachtar 22.10.2024, 21:34

Kurczaczki w Porto będę musiał znaleźć knajpę z Premiere League żeby zobaczyć Nasz mecz z Liverpoolem.

Komentowany temat: Odbić się po ligowej porażce: Arsenal vs Szachtar 22.10.2024, 21:32

Jesus jaki brak boiskowej inteligencji.Dwoch mu wyszło a ten do tyłu.

Komentowany temat: Odbić się po ligowej porażce: Arsenal vs Szachtar 22.10.2024, 21:30

Wy takie opóźnienia macie,że gola nie widzicie?

Komentowany temat: Odbić się po ligowej porażce: Arsenal vs Szachtar 22.10.2024, 21:29

Martinelli ale się mu fartlo.

Komentowany temat: Odbić się po ligowej porażce: Arsenal vs Szachtar 22.10.2024, 21:28

@Marcel90: Ten Nick to jakiś nowy transfer?

Komentowany temat: Odbić się po ligowej porażce: Arsenal vs Szachtar 22.10.2024, 21:27

Trossard niech coś pokaże bo ten mecz nie należy znowu do najlepszych w jego wykonaniu.

Komentowany temat: Odbić się po ligowej porażce: Arsenal vs Szachtar 22.10.2024, 21:24

@Marcel90: Tak bardziej mi chodzi o już tą ostatnią strefę.

Komentowany temat: Odbić się po ligowej porażce: Arsenal vs Szachtar 22.10.2024, 21:22

Havertz jako jedyny rozgrywa.

Komentowany temat: Odbić się po ligowej porażce: Arsenal vs Szachtar 22.10.2024, 21:21

Jesus i jego podania.

Komentowany temat: Odbić się po ligowej porażce: Arsenal vs Szachtar 22.10.2024, 21:19

Trossard jaką patelnię dostał.

Komentowany temat: Odbić się po ligowej porażce: Arsenal vs Szachtar 22.10.2024, 21:19

Co tam zobaczył? Mogła pójść ładna kontra.

Komentowany temat: Odbić się po ligowej porażce: Arsenal vs Szachtar 22.10.2024, 21:16

Niechlujnie te piłki są grane.Za plecy lub nie w tempo.

Komentowany temat: Odbić się po ligowej porażce: Arsenal vs Szachtar 22.10.2024, 21:12

@sebastix11: Inny sposób..Po prawej stronie paska zadań wybierz ikonę Sieć, a następnie > Cast, a następnie wybierz ekran lub kartę sieci bezprzewodowej. Tylko trzeba wcześniej wykryć monitor w sieci wifi.

Komentowany temat: Odbić się po ligowej porażce: Arsenal vs Szachtar 22.10.2024, 21:09

@sebastix11: Bodajże znak windowsa i s I duplikuj ekran włącz bluetooth i poszukaj swojego telewizora lub wejdź do ustawień tam są ekrany i połącz z urządzeniem zewnętrznym czy coś takiego.

Komentowany temat: Odbić się po ligowej porażce: Arsenal vs Szachtar 22.10.2024, 21:06

Powinniśmy już prowadzić.

Komentowany temat: Odbić się po ligowej porażce: Arsenal vs Szachtar 22.10.2024, 17:06

Premier League w USA coraz bliżej?

▫️LaLiga szykuje przełomowy krok — mecz FC Barcelona vs Atletico Madryt, zaplanowany na 22 grudnia, może stać się pierwszym ligowym spotkaniem rozegranym na amerykańskiej ziemi, konkretnie na Hard Rock Stadium w Miami. FIFA musi jeszcze wyrazić zgodę.

▫️ Jeśli ten plan się powiedzie, Premier League może podążyć tym samym „trendem”. NBC już w tym sezonie naciskało, aby dwa mecze otwarcia odbyły się w Stanach, w ramach potencjalnej umowy telewizyjnej o wartości 2 miliardów funtów.

W maju FIFA powołała grupę roboczą, która bada ten pomysł, a Richard Masters, szef Premier League, przyznaje: „Drzwi wydają się otwarte”, choć na razie brak konkretnych planów na rozgrywanie meczów za granicą.

Tom Werner, prezes Liverpoolu: „Jestem zdeterminowany, aby pewnego dnia mecz Premier League odbył się w Nowym Jorku."

Ben Jacobs - Daily Mail - ESPN

Komentowany temat: Falstart po przewie na kadrę: Bournemouth 2-0 Arsenal 20.10.2024, 17:04

Widzę,że doliczonych minut City moze dostać i 20.

@Dominik11: Tak i uważam Nas również za w tej chwili średnią drużynę. Lepsza od Brighton może dobra ale bardzo dobra drużyna wygrywa puchar a świetna regularnie wygrywa puchary.

@minio7: Czyli uważasz Brighton za świetną lub bardzo dobra drużynę?Jakie są sukcesy tej kapitalnej drużyny?

@Gunnerrsaurus: Dokładnie jest 8 kolejka a My straciliśmy już 7 punktów. To nie za dużo jak na drużynę z mistrzowskimi aspiracjami?Te punkty straciliśmy też właśnie z zespołami które są oprócz City delikatnie mówiąc srednie. Nawet grając 11 przeciw 11 to nie wygląda dobrze.

W meczu z Nami w tym sezonie Wisienki będą mieć pierwsze czyste konto.

Kiwior schodzi. To się nagrał.

Powiadacie.

Karny i podstawowe błędy?Szansę na mistrza posiadacie.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady