Komentarze użytkownika Szogun
Znaleziono 34422 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 289 z 861 (komentarze od 11521 do 11560):
Teraz ładnie cisniemy.
@DexteR_000: Jedno podanie jest faktycznie warte 350 k na tydzień.
Ozil już nawet proste piłki źle zagrywa. Cała magia uciekła mu chyba w Fortnigta .
Teraz to sytuacja w której Brighton może strzelić. Trzeba uważać na te stałe fragmenty
Co teraz Leno zrobił to kryminał
Oni się nie nauczą dawać okazji strzeleckim przeciwnikom. Znów przed polem karnym w kolejnym meczu faulują.
Dobry początek.
Miękki faul teraz.
Dzisiaj Panowie gra sabotażysta Lichy a wystawienie jego to jak zaczynanie od wyniku -2.
No nic. City bedzie musiało pokazać,że zasługuje na mistrza.
No i nareszcie drugie czerwo.
Wynik niezły i teraz na wyjeździe trzeba wsadzić jednego gola i odpocząć.
Teraz lepiej. Auba strzelił wreszcie.
Zły wynik w kontekscie rewanżu.
Xakha to trzeba teraz gola strzelać a nie oddawać piłkę za darmo.
Karny powinien być.
Miki da Nam finał.
Jak to nie wpadło?? Ja pierdziule
Po co ta bezsensowna piętka to chyba najwięksi mędrcy nie zrozumieją?
Jak leci piłka w Nasze pole karne to stan przedzawałowy. Obrońcy zero pomysłu na kasowanie akcji.
Gaya to kozak. Szkoda,że nie gra we właściwej drużynie.
Mustafi i jego ulubione miejsce na faule. Przed polem karnym.
Auba traf chopie chociaż w bramkę.
To jeszcze dwie i będzie dobrze.
Laca set. Brawo
Bandyta Iwobi się rozgrzewa.
Auba co to było??
Trzeba to wygrać dwoma golami bo inaczej będzie rzeż ale patrząc na grę to będzie bardzo ciężkie.
Jedziemy od nowa.
Co Niles teraz chciał zrobić??
Everton Nas gniecie.Wilki gniotą, Crystal też więc Valencia nie chce odstawać.
No to się zaczęło. Bez komentarza. Jak w lidze tak i w LE
Gaya strasznie dobrze sobie radzi.
@macc: Ja tam się nie śmieje bo My gramy jutro.
To już jest koniec..Znów te Lajzy w finale.
Wystarczy jedna bramka
Jezus nie mogę uwierzyć jak się podniecają ta Barca . Fuuu
Casillas miał zawał serca i w tej chwili jest w szpitalu. Młody facet .
@lukasz845: Jeśli chodzi z nad jakiej rzeki to jest to rzeka Mersey a jeżeli chodzi skąd to z hrabstwa Merseyside.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@mitmichael: Święte słowa. Zasłużyłeś na kielicha.