Komentarze użytkownika Szogun
Znaleziono 32602 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 431 z 816 (komentarze od 17201 do 17240):
Cyli w zimę Łukasz i Joel wypadają za jakieś pewnie 20 mln za dwóch i ciekawy jestem kto będzie nowym wzmocnieniem ofensywy a może być tak,że załatane zostaną luki w DP i ŚO a tym razem zostaniemy bez rezerwowych skrzydłowych.
Nikt nie pisze,że chcemy aby był kupiony to raczej luźna delibracja kto jest dobry i fajnie by było gdyby....
O Icardim już wspominałem to wyśmiano mnie biednego żuczka a mówiłem,że jest niezły młodzian i na ławkę oraz do konkurencji z Giroud jak znalazł ale można spróbować tańszego Lacazette.Ktoś wie jak sobie Batushey radzi??
GKS Powodem tak wielkich zakupów MU jest ten dziwny kontrakt z Nike za który dostali chyba ze 130 baniek ale później nie zanotują żadnych wpływów ze sprzedaży koszulek i dlatego chłopaki zaszaleli. Chodź i Nam sponsor rzucił coś do garnka i to nie jeden.
GKS Mały o ile zakwalifikujemy się do LM albo coś osiągniemy w jednej edycji tych rozgrywek.
GKS Tak policzyłem na oko i kosztowałoby to jakieś 130-145 mln plus zatrudnienie nowego treneiro.
Mihex Faktycznie zaraz spróbuje tam zagaić
pumeks Joel nie pójdzie na wypożyczenie bo teraz się rozgrywa albo odejdzie albo zostanie.Ma półotra sezonu kontraktu więc powinien już wchodzic z ławki zgrywająć się z resztą drużyny.Ogólnie bardzo żałuje,iż tak dobremu i perspektywicznemu graczowi nie daje się szans.
Dancer Młodszego z Hazardów wziąłbym dlatego,że jest młody i ma masakryczne staty
ŚO-Subotic,Laporte,B Lopez,Papadopulos,Sokratis do wyboru
DP-Carvalhio,Khedira,Krychowiak,Kramer,Kondogbia,Schneiderlin, N'Zozie (od biedy)
Napad jeśli pożegnamy się z Giroud- Jackson M,Jovetic,Lacazette
Pomocnicy-Hakan Callangholu,Draxler, T Hazard, Faraon chodź to wszystko jest uwarunkowane Naszymi odejściami
Tak patrzę na kompilacje z tym Krychowiakiem i widzę,że to prawdziwy tur z de Pologne.
Dancer Wróć Lewej
Dancer Grał na prawej obronie lub ewentualnie na pomocy prawej a teraz chyba kopie już sobie powoli grób i szykuje się na Major Legue Socer.
Tak pieprzymy farmazony a Pan Wenger jak widać ma mało czasu i wyboru żeby załatać dziury w obronie lub zakupić DP ponieważ Nasi środkowi nie nadają sie do gry w tej formacji. Poza tym ciągłe kontuzje to nie jest przypadek o czym mówił trener od przygotowania fizycznego reprezentacji Walii.
To wszytko co My tu widzimy w koncu zaczęło irytować ludzi na górze których Wenger widocznie nie chce słuchać i mówi,że wie wszystko lepiej a skutki tego samy widzimy.
Co ten człowiek mówi?? W obronie pod kontrolą.Mecz pod kontrolą a przegrali 2:1 po bardzo podobnych błędach jak z Anderlechtem.Ja wiem,że można wolno się uczyć ale to już chyba szkoła specjalna.
Co do reszty spotkań w sezonie to mecze ze Świętymi,Evertonem,KFC,West Bromem pokażą Nam czy będziemy grali w TOP4 ponieważ zajęcie miejsca ponad to graniczy w obecnej dyspozycji z cudem a jak wypadnie Alexis będzie dopiero mało zabawnie.
Widzę,że 90 procent ludzi zrozumiała to co ja już 3 sezony temu. Jest progress więc jeszcze 2 sezony i Pan Siwy odejdzie.
Wenger to bardzo ambitny trener i ma niesamowity zmysł taktyczny.Polazał,że w tamtym roku nie radzi sobie ze suwakiem i minął jeden sezon wykombinował nowego dostawcę kurtek u nauczył się wiec brawa dla niego.
Będą Yaya
Theo brak ogrania ale On też będzie Naszym kluczowym zawodnikiem jakieś pewnie 2 miesiące zanim wypadnie.
Tak to jest mieć dwóch równych napastników.
Jeszcze 15 minut ale ciężko będzie.
Po najlepszym obrońcy :(
8 bramka
Sanchez i w końcu Welbeck dobrze podał. :D
Kurde Welbz miał cały czaś świata na dobre podanie. W takiej sytuacji Giroud miałby asyste bo co by o nim nie mówić podać umie.
Zamiast Cambpella zbawi Nas Yaya.
Ja pierdziu takie podanie i sam na sam spartolone.
Ciekawe,że nie ma jeszcze podsumowania pierwszej połowy.Dość krótkiego "Nie ma o czym pisać.Nic się nie działo"
Kurde fajna reklama barnsley premiere legue.
Teraz była okazja do strzału a jeszcze podanie szło do boku.
img4.demotywatoryfb.pl//uploads/201209/1347379534_joqzwx_600.jpg
Sanchez za napastnikiem to ciekawe.
To Cambpell ma kontuzje czy powracający po długim czasie Yaya jest wyżej w hierarchi od Kostarykanina??
lays Był szybszy ale Adamek mógł popracować i uniknąć tych ciosów. Miał więcej czystych trafień które jednak nie zrobiły większego spustoszenia u dużo gorzej przygotowanego Adamka który sądze,że gdyby ta walke potrwała jeszcze z dwie rundy mógłby ją wygrać bo bił mądrzej od łysego.
Gdyby było to 3 lata temu Adamek załatwiłby go w 8 rundzie bo wystarczyło na nim usiąść nieco a tak pipka blada. Szkoda czasu przed komputerem bo ciekawej oglądało się walkę emerytów Saleta vs Gołota niż niby zawodowców.
Właśnie zaczęło się robić ciekawie a tutaj łysy cham wygrał na punkty.Szkoda,że Adamek tak słabo kondycyjnie w tej walce stał.
Szkoda gdyby jeszcze miał teraz więcej pary to mógł go wykonczyć Adamek a tak może przegrać na punkty.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Co to za cudo:
Zawodnik Arsenalu, Mikel Arteta porozumiał się z klubem w sprawie przedłużenia swojego kontraktu. Jak wynika z najnowszych doniesień dziennikarze, hiszpański pomocnik pozostanie na Emirates na kolejne dwanaście miesięcy, do 2016 roku. ?