Komentarze użytkownika Tomi7
Znaleziono 886 komentarzy użytkownika Tomi7.
Pokazuję stronę 22 z 23 (komentarze od 841 do 880):
@adek504: to było trochę z przymrużeniem oka jak wskazuje ";]" a co do kontaktów i wejść w pole karne to problem w tym, że chyba za mało jest dynamicznych wejść, które bardziej prowokują ewentualny faul. Plus nieraz nasi przeciwnicy mają przyzwolenie na grę w siatkówkę jak choćby bodaj w meczu z Bournemouth w sezonie 22/23
@adek504 napisał: "to i tak nikt nam nie da 13 karnych w lidze jak w tym sezonie mieliśmy 2"
Jak przestaniemy podawać między sobą piłkę 30 metrow od bramki, a zaczniemy wchodzić w pole karne to pewnie będziemy mieć więcej karnych ;]
@NicolasJover napisał: "Bo Declan nie sprawdza się na 6"
Dokładnie. Przyznam, że wiążę duże nadzieje z Zubim, ale to tylko domysły po filmikach na YT, bo dla niego obejrzałem tylko 2 mecze Sociedad.
@Lysy1111 napisał: "I tak na dzień dzisiejszy to Gyökres jest maszyną"
Maszyna co się nie zacina. Ta maszyna nie łapie kontuzji, według Transfermarkt w całej karierze opuścił tylko 5 meczów, akurat w tym sezonie.
O nie, Pepe reina w bramce Como. Niech Zalewski mu strzeli hat tricka i tak pomści Dudka!
@adek504: ale należy też pamiętać, że w bundeslidze strzela się najwięcej goli z lig top 5 - jeśli to nadal aktualne;]
@thegunner4life: i jeszcze 37 letni już letem Lewy ;] z którego wychodzi drewno w Barcelonie
@Szogun napisał: "Lubię Harvetza lecz jest przepłacony ze zbyt wysoką tygodniówka"
Tak, Niemiec jest ciekawym zawodnikiem, ale jakby go kupić za 50-60 baniek ojro i zarabiał powiedzmy 200 k ojro tygodniówki
@silvano95 napisał: "Sesko da nam da nam max 10 goli"
To może lepiej przeznaczyć te pieniądze na jakiegoś LO, a Merino przez pełny sezon da nam więcej, niż te 10 ;] w dodatku jakoś na święta wróci Jesus ;] No i jest Kai
@Szogun: przecież wróci potężny Gabriel i znowu będziemy ładować z wolnych! ;]
@thegunner4life: chłop jak dąb, a nie te patyczaki ;] to może Adama Traore na 9? ;]
@Hans_Zimmer: jest o 2 cm wyższy ;]
@Dominik11 napisał: "Niemiecka jest dużo lepsza niż Portugalska"
Jest! Jeszcze jak się spojrzy na te gole Szweda to widać, że ci bramkarze są po prostu przeciętni i w PL część z tych goli by została wybroniona. Tak samo poziom obrońców, ale widzę w nim killera, którego nam potrzeba. Co do Seško to myślę, że będzie świetny, ale potrzebuje czasu, którego my nie mamy.
@DyktatorArsene: zrozumiałem z kontekstu. Ja ogólnie chciałem Szweda już rok temu, nawet zimą chciałem za niego przepłacić, żeby tylko przyszedł. Tylko mam trochę obawy, że premier league go trochę przerośnie.
A tak w ogóle to na stronie powinna być sonda: kto na 9?
@DyktatorArsene: może być dokładnie tak jak mówisz, wcześniej Arteta miał chyba bardzo dużo do gadania, a Berta ma raczej wyższy status od Edu - to tylko moje domysły.
Moim zdaniem trwa walka Artety z Bertą, Hiszpan już dawno chciał Seško, gdyż uwielbia napastników, którzy robią wszystko poza strzelaniem goli, a dużo mówi się o Gyökeresie odkąd przyszedł do nas Berta.
Dają za to jakaś statuetkę? Niedługo będzie trzeba magazyn wynająć na te nasze sukcesy! Trzecie wicemistrzostwo z rzędu też jest przecież rekordem PL!
@Elastico07 napisał: "Jak na 17 latka 10 meczów w lidze od 1 minuty to nie jest tylko"
Nie było Saki plus inne kontuzje to wtedy grał, odkąd wrócił Saka nie wchodzi nawet kilku minut złapać.
Co do Gyökeresa to wyskoczył mi filmik pokazujący jego strzały głową czyli jego pięta achillesowa:
https://youtu.be/gnEMAtb6z6U?si=7KW_UQ_owQrGPgqi
Dodam, że mnie to trochę martwi, bo często wciągamy drużynę w niemal własne pole karne i gramy długą piłkę i może być, że nie będzie nikogo z przodu do kogo można zagrać wysoką i długą piłkę, bo tak jak kiepsko strzela tak i kiepsko walczy w powietrzu do odegrania.
@adek504 napisał: "Ja jestem zwolennikiem rozłożenia goli po zawodnikach, poprzedni sezon pokazał że da się to zrobić i można załadować dużo bramek bez jednego wyraźnego super strzelca"
Rozumiem, po części się nawet zgadzam. Sezon 22/23 też to pokazał. Mimo wszystko uważam, że musi być chociaż jeden zawodnik, który będzie ładować ponad 20 goli i najlepiej taka 9, która potrafi kończyć. Nie mamy zawodników, którzy potrafią sezon w sezon strzelać te gole.
@adek504: ale potrzebujemy killera. Musiałby Saka, Martinelli i Ode ładować po minimum 15 goli to wtedy rzeczywiście w pełni bym się zgodził. Niestety, ale nawet Saka chyba nie będzie takim super strzelcem, który będzie ładować po 20 goli w lidze.
@adek504 napisał: "nie czuje Szweda w naszej taktyce"
Ja szczerze mówiąc trochę też, ale pod tym względem chyba również Haaland ogranicza City. Szwed ma ładować gole, a nie robić wszystko poza golami jak Havertz czy Jesus. Mimo wszystko bardziej jestem za Szwedem.
@losnumeros: ja akurat nie robię z Mikela Boga, sprawdź choćby mój poprzedni wpis. Wyluzuj trochę z tą paranoją;]
@InoGArtic napisał: "W każdym razie jeszcze mam resztki cierpliwości przygotowany na nastęny sezon i gdyby dostał kilku zawodników, niezależnie jakich (rodrygo, sesko, nico, gyokeres) i pokazałby to samo, co w tym sezonie, to czas się rozejść"
Zgadzam się, dla stylu prawdopodobnie ważny będzie też Zubi, ale jeśli będziemy grać taką padakę to czas na zmianę trenera.
@Garfield_pl napisał: "jeden i drugi spoko jak dla mnie"
Tak, ale Szwed o wiele bardziej spoko na teraz ;]
@losnumeros napisał: "Puchary europejskie: Spurs 1: my 0"
Poważnie chciałeś wygrać puchar ogórków, w którym już nie gramy i obyśmy nie grali? Wolę półfinał LM, niż puchar LE. To co jeszcze, teraz Chelsea będzie lepsza jak wygra LK? Zobaczymy co przyniesie lato, ale mam nadzieję, że przyjście Berty sprawi, że szybko podopinamy transfery i w tym sezonie nie będzie wymówek, ale przy 85 pkt i półfinale LM uważam, że to i tak będzie dobry sezon nawet bez pucharu. Chcesz to podniecaj się 17 drużyną PL, że zdobyła puchar europejskich ogórków, my mierzymy już wyżej. A i gdy odpadliśmy ze sportingiem to aż tak się nie przejąłem, o wiele ważniejsza była dla mnie PL, nawet chciałem lekkiego odpuszczenia LE dla PL ze względu na ówczesny brak ławki. Niestety na koniec bez Saliby nie daliśmy rady.
@Garfield_pl napisał: "Viktor Gyökeres is the ABSOLUTE PRIORITY of Arsenal"
I taką mam nadzieję. Ogólnie to chyba jest tak, że arteta chce Seško, a Berta Szweda i ja mam nadzieję, że przyjdzie właśnie Gyokeres.
@losnumeros: już się przelogowałem... A tak serio to ja nie należę do tych "hiperoptymistów", ale też nie do tych największych marud ;]
@varatas: jednak większość drużyn jak i nasz trener chcą mieć na skrzydłach zawodników schodzących ;]
@Nicsienieda napisał: "Tak czy siak się ucieszę niezależnie który z tej dwójki przyjdzie." @Dzulian napisał: "Żaden z nich nie jest złym wyborem ogólnie"
W pełni się zgadzam, troszkę jestem za Szwedem, choć mam obawy czy podoła. Tak czy siak to z obu się ucieszę, w końcu ktoś z instynktem strzeleckim, albo inaczej - w końcu jakaś 9!
@Garfield_pl napisał: "Arsenal are in advanced talks with Leandro Trossard over a new contract,"
Osobiście bym wolał Trossarda sprzedać, martinelli na ławkę, a na jego miejsce ktoś kto go wygryzie. Trossard ma swoje lata - wiek, pracowitość w obronie i szybkość martinelliego to na pewno jego atuty i chciałbym, żeby to on został. Nie widzę tu miejsca dla Trossarda ani na skrzydle, ani na 8, a tym bardziej na 9. Oby przyszedł Zubi i został Tomasz impreza. Nie wiem tylko kto na to skrzydło, żeby był naprawdę lepszy od martinelliego w trudniejszej lidze. Prawie nie oglądam innych meczów.
@Nicsienieda napisał: "Gyo trochę mnie nie przekonuje wiekiem i poprzednią grą w PL"
Co do wieku to kompletnie się nie zgadzam - niedługo kończy 27 lat i jak go kupimy za 65-70 baniek to za tyle może grać na najwyższym poziomie 5-6 lat, więc jeśli by odpalił to wszystko elegancko. Zdrowie ma, kontuzji nie łapie, byle tylko odpalił. Ja tylko się boję o te gole, bo liga portugalska to słabi obrońcy i słabi bramkarze. Cześć goli powinna być wybroniona przez klasowych GK. Co do poprzedniej gry w Anglii to zawodnik mógł się rozwinąć, ponoć ma etykę pracy.
@varatas napisał: "Wolę Mbuemo"
Lewonożnego prawego napastnika chcesz na lewe skrzydło, tak? ;]
@Nicsienieda napisał: "TeamSesko"
Co konkretnie Cię w nim przekonuje? Ja mam wrażenie, że jest lepszy czysto piłkarsko plus gra głową i potencjalnie może być dużo lepszy piłkarsko, ale Gyokeres to killer i końskie zdrowie. Imponuje mi pod tym względem.
@Furgunn napisał: "jestem team Gyokeres :) widzę to inaczej, w żadne przeliczniki ligowe nie wierzę do końca, strzelasz to strzelasz"
Jeśli dobrze pamiętam to Darwin Nunez miał w lidze portugalskiej 28 meczów i 26 goli zanim przyszedł do united, więc z tym strzelaniem to jednak różnie bywa ;] ale też się zgadzam, że potrzebujemy "gotowego produktu", a nie zawodnika, który może być kozakiem, ale za parę lat. W tym czasie będą następne perełki do wyciągnięcia, a my będziemy już z mistrzostwem ligi i LM, więc tym chętniej do nas przyjdą ;] oby tylko biały Szwed się sprawdził, też dla mnie to nr 1, ponoć za 65 baniek ojro może pójść, więc nie ma co się zastanawiać. Ma też swoje minusy, bo choćby gra głową jest u niego na bardzo niskim poziomie, ale mam nadzieję, że się sprawdzi.
@Garfield_pl napisał: "kibic AfC wie co śledzić, nie wszystko Ornstein wrzuca u siebie xD tak że pilnuj się , bo już pierwszy znak zapytania przy tobie xD"
Złapałeś mnie, teraz wejdź na debilpage sprawdzić czy nie ma podobnego nicka na ich forum i będzie dowód, żem mułem ;]
@Garfield_pl napisał: "no ale kolejny raz nie wykluczam , że może być to muł"
Słyszałeś chyba o słynnym "łapać złodzieja"? ;)
@pablofan napisał: "Prawdopodobnie zakończyła się saga z Rodrygo. Cale szczęście! Zawodnik chce zostać w realu."
Skąd takie info?
@plettigoal: Arsenal are continuing to seriously pursue #Rodrygo!
Still difficult but he is currently at the very top of their list for the wing. Talks between all parties have started as revealed yesterday.
Mikel Arteta has not denied this report, saying: “If you want to win major trophies, you have to be the best in the market.”
“We have to add goal, creativity, numbers and that will be in different positions.“
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@adek504 napisał: "żaden z nich nie jest w 100% pewnym strzałem takim jak był Rice"
Na 9 największym pewniakiem to jest Isak - pewniakiem, że dobrze się zakumpluje z Tomim samurajem, Jezusem i włoskim Calafiorem w gabinetach fizjoterapeutów ;] mówiąc bardziej poważnie to jestem przeciwnikiem kupna Isaka, uważam, że ktoś za kogo płaci się powyżej 100 baniek musi mieć zdrowie.