Komentarze użytkownika Traitor
Znaleziono 10698 komentarzy użytkownika Traitor.
Pokazuję stronę 178 z 268 (komentarze od 7081 do 7120):
btw. Carroll z golem miesiaca, krol skorpion [*]
A czy ja wiem, czy z Sanchezem na szpicy gramy lepiej? Mamy goscia, ktory bije sie o korone krola strzelcow, a jestesmy w tym samym miejscu, co gralismy z Giroudem caly sezon w podstawie, ktory strzela po 15-16 bramek w lidze. Problemem nie jest napastnik(Oli/Sanchez) tylko takie pachołki jak Walcott, Iwobi(ogolnie typ jest spoko, ale, ze w takiej formie regularnie wystepuje w 1 skladzie to jest nieporozumienie) Efektownie z Sanchezem na szpicy jasne, gramy z Hull/West Hamem, ale to co sie dzieje na wyjazdach z np evertonem, united czy city/chelsea bez Oliego na szpicy to totalny dramat, 0 składnych akcji
Giroud i tak jest ciągle krytykowany, nieważne co by robił, nie było chyba bardziej hejtowanego gracza w Arsenalu, który grałby tu tyle czasu z powodzeniem.
@Redzik
Niemożliwe, ze prawdziwy
Trzeba grac z Giroudem, bo nie bedziemy mieli wiele sytuacji, a nie musze mowic, jak grozny francuz jest przy sfg. Dodatkowo ze skrzydlami Alexis/Welbeck i w jego obecnej formie bylby w stanie przytrzymac pilke w srodku bola i ją rozrzucić na szybkie skrzydlo. No i tak z drugiej strony, czy Iwobi lub Walcott daja wiecej niz Giroud na boisku? Nie sądze
Tez nie wiem, czemu nikt Oliviera w tych swoich 11 nie wystawia. On ma chyba 4 gole w 4 meczach przeciwko Neuerowi
Oby posadzil Cecha, popelnia bledy i wpuszcza wszystko przy krotkim slupku, Ospina powinien dostac szanse
Oo propo meczu z Bayernem rozpoczela sie dysksuja, to jak w podstawie wyjdzie ktos z dwojki Walcott/Iwobi to nawet nie ma sensu ogladac tego spotkania. Walcott to zawodnik 0, Iwobi cos tam probuje, ale jest bez formy i powinien siedziec na lawce. Jedyny racjonalny atak na ten mecz to
Giroud
Alexis Ozil Welbeck
Ale dobrze @Tevez napisał, wiadomo jakim skladem wyjdziemy niestety
Mialem 50zl na Milan.. xDDD
Mialem 50zl na Milan.. xDDD
@Snickersowaty
Walcott to w sunderlandzie powinien grac, koles w kazdym meczu totalnie niewidoczny i czasem strzeli dwa gole jakimś klapkom.
No tak, Walcott na skrzydle lepszy do grania o top 4
Ja bym dal szanse Ospinie, koles byl niedoceniany, a cech nic nie daje zespolowi, broni latwe strzaly i nic wiecej. Kazdy strzal przy krotkim rogu wpada(przyjrzyjcie sie kiedy ogladajac mecz)
Draxler 2 gole, swietnie gra w PSG poki co
@Tevez
Lider dla slepych ludzi poki co, typ odwalał błędy w prawie kazdym meczu i tylko ta statystyka bez porazki jako tako go broniła. Ja go krytykowalem juz dawno
@Tevez
te statystyki to są o ...., bo juz jedna tu brylowała z niepokonanym pachołkiem Mustafim
@Piotrek95
Wlasnie problemem jest to, ze taki Gibbs i Monreal jeszcze są w tym klubie. O zawodnikach typu Ramsey i Walcott, ktorych jest od zajechania w klubie nawet nie wspominam, bo to poziom sredniaka w lidze lub gorzej. Arsene i tak dalej bedzie ich wystawial, oby nie podpisywal nowego kontraktu, bo ile mozna ogladac to samo.
Mam pytanie, czy uzytkownik @Tevez probuje być kolejnym królem kanonierów, bo tym od derbów Kairu?
Nie wiem co Wenger ma w glowie wystawiajac Ramseya w tym meczu, o Iwobim tez tak sadzilem ale jako tako zagral, no po prostu nie rozumiem. Tak samo Monreal na lewej obronie, przeciez to jest jakiś dramat, a te 20+ meczow mustafiego bez porazki to dzieki temu, ze koscielny ratowal mu dupsko
Prócz Sancheza, to sam RvP wciągał wszystkich z ofensywy nie mówiąc juz o Titim
Ox z Coqem na Watford, oby. Nikt nie zagra w srodku gorzej od Ramseya, juz lepiej z Adeleidem wyjsc
dobry sklad, skupic sie na lidze/lm!
To pokazuje mentalnosc Alexisa, a reszty druzyny. Jedni szczesliwi z top 4, jeden celuje tylko w top1
Ej tak smiechem zartem, jak wygramy z Burnley i Watford, a Chelsea wtopi z Liverpoolem na Anfield, to bedzie ciekawy mecz bezposredni Arsenal Chelsea na Stamford Bridge, mozemy nawet wrocic do gry o mistrza
@tevez
Ustawie to sobie w komentarzu do profilu
Tak samo nazywałem van Persiego, osobą ambitną - u nas do dziś, by nie wygral ligi
Messi rządziłby w każdym zespole, a zespoły z Premier League kara co roku w Champions League i to samo robiłby grając w jakimś angielskim klubie
Przemysław Rudzki
@Rudzki77
W poniedziałek - kierunek Londyn, na spotkanie ze Skorpionem. Mam nadzieję, że nie pokąsa ;)
hmm
Olivier, jestes królem londynu
@
kamilo_oo
I to jak! Swietna brameczka, taka Arsenalowa :P
olivier moj kapitanie!!
@12Titi14
Propo roznych się nie zgodze, te wykonywane przez santiego stanowily 0 zagrozenia, byly tragiczne w wiekszosci
@izrael
To zobacz jak go rywale faulują i przestań trollować -.-
no tak, zajelo mu 4sec na zrobienie celebracji, jeszcze go zwyzywajcie. To sa ogromne emocje, a on w ten sposob odrazu pokazal wymachem reka fanom, zeby krzyczeli przez nastepne minuty ktore zostaly do konca spotkania. #Wengerout
Jak tam, wzmocnien nie trzeba? Genialny mecz skrzydlowych, Iwobi lepszy od Rashforda!
To co powiedzieć o Theo? Ten to tylko statystyki nabija.. i to cienkie(prócz tego sezonu i tam 12/13 juz nie pamietam) :)
Jasne, bo kolejny taki ruch wykazałby jakieś ambicje sportowe, a nie walke o 4 miejsce co roku
@schnor25
Skok jakosciowy -no chyba, ze ktos wierzy dalej, ze z Walcottem/Oxem w podstawie da sie wygrac cos wiecej niz FA Cup
Draxler kosztowal tylko 30mln funtow, ehh takie okazje marnować, szkoda Wenger
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@MG
Tam wymienilem wyjazdowe mecze, zapomnialem zaznaczyc. Z Olivierem na szpicy tez przeciez dobre mecze z czołówką sie zdarzały, np 2-1 z City w poprzednim sezonie u Sb, albo wyjazd z tym samym rywalem, gdzie strzelil gola a potem przestawil Kompanego i zaliczyl asyste. Problemem jest mentalność zawodnikow, a nie umiejetnosci.