Komentarze użytkownika Traitor
Znaleziono 10698 komentarzy użytkownika Traitor.
Pokazuję stronę 264 z 268 (komentarze od 10521 do 10560):
zgadzam sie z Vrahem
dobijemy 10tys komentarzy?
POMOCNIKA KUP WENGER WIERZE W CB WARIACIE :D
gdzie o tym per pisza na a.com? nie widze
kiedy pierwszy mecz arsenalu w lidze mistrzow ?
hahaha to z kwejka mizaga
w kompilacjach to denilson biegal
"Mamy tutaj kilku dobrze wyszkolonych zawodników." - powiedział Hazard.
"Mam nadzieję, że będziemy jeszcze lepsi niż w ubiegłym sezonie. Odpowiada mi gra tutaj i pogłoski o moim transferze muszą ustać. Zostaję w Lille." - mówił.
Michel Seydoux - prezydent klubu dodał:
"Nasza gra budowana jest wokół Edena i nie chcemy go teraz tracić."
arsenal.net.pl zrodklo
a o transferach dalej cicho, ehh
włażnie rzal
rvp 5 jak na moje za karny
dobra wielcy kibice zamiast narzekac to ich wspierajcie dasz rade robin
haha po tym meczu to kto do arsenalu bedzie chcial wgl dolaczyc padaka;/ co ten wenger porabia kroenke nielepszy, rvp zepsul mecz, a to moj ulubiony pilkarz. Przy 2-3 bylaby jeszcze nadzieja
gdybysmy karnego wykorzystali;/
honorowy!
co szczesny mogl zrobic przy tych bramkachlol?
pogrom
linka z c+ plx
macie jakis streaM/ bo drhtv nie dziala
sa juz sklady?
kiedy to bedzie?
to dopiero sie zaczelo?
dopiero zaczyna sie grupa F arsenala?
mam pytanie co do ligi mistrzow
jak bysmy odpadli z grupowej to do ligi europejskiej tak? i wychodza 2 druzyny jo?
jak bysmy odpadli z grupowej to do ligi europejskiej tak? i wychodza 2 druzyny jo?
#schade
Cesc ogladal, pisal na Twitterze, ze bedzie dzis kibicowal Arsenalowi
haha niezle wal kot
SZCZESNY MISTRZ
CO TO JEST
1-1 RVP
rvp spadek formy lub przez to, ze nie ma fabsa i nasriego jest slaby?
JESZCZE ..... ODPADNIEMY ! OMG
OMG
CO ZA KMIOT
cesc4official Cesc Fàbregas Soler
Tonight ill be watching Arsenal, my ex-team mates, friends and all the fans. I wish u all the best of luck cause u deserve to be in the CL.
milo chociaz mamy kibica jednego wiecej :P
Nanas08 Samir Nasri Official
And thank you Mr Wenger and all the staff you were amazing with me and i become the player i am today because of you
10 minutes ago
beka z bramkarza co on wyrabia
to od kroenke zalezy, wenger chce wydac kasiore
btw ciekawe ile zaplacili oficjalnie za nasriego?
do man city
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
1. Manchester City – 78 mln funtów
2. Chelsea – 77,5 mln funtów
3. Liverpool – 62 mln funtów
4. Arsenal – 56 mln funtów
5. Manchester United – 51,3 mln funtów