Komentarze użytkownika Traitor

Znaleziono 10698 komentarzy użytkownika Traitor.
Pokazuję stronę 264 z 268 (komentarze od 10521 do 10560):

Komentowany temat: Ostatnie chwile okienka transferowego, minuta po minucie! 01.09.2011, 12:14

1. Manchester City – 78 mln funtów
2. Chelsea – 77,5 mln funtów
3. Liverpool – 62 mln funtów
4. Arsenal – 56 mln funtów
5. Manchester United – 51,3 mln funtów

Komentowany temat: Ostatnie chwile okienka transferowego, minuta po minucie! 01.09.2011, 07:36

zgadzam sie z Vrahem

Komentowany temat: Ostatnie chwile okienka transferowego, minuta po minucie! 31.08.2011, 20:22

dobijemy 10tys komentarzy?

Komentowany temat: Ostatnie chwile okienka transferowego, minuta po minucie! 31.08.2011, 17:10

POMOCNIKA KUP WENGER WIERZE W CB WARIACIE :D

Komentowany temat: Ostatnie chwile okienka transferowego, minuta po minucie! 31.08.2011, 17:08

gdzie o tym per pisza na a.com? nie widze

Komentowany temat: Sky Sports: Mertesacker Kanonierem! 30.08.2011, 22:45

kiedy pierwszy mecz arsenalu w lidze mistrzow ?

Komentowany temat: Wideo: Manchester United - Arsenal 30.08.2011, 00:53

hahaha to z kwejka mizaga

Komentowany temat: Chu-Young Kanonierem! Piłkarz i trener potwierdzają! 29.08.2011, 22:55

w kompilacjach to denilson biegal

Komentowany temat: Chu-Young Kanonierem! Piłkarz i trener potwierdzają! 29.08.2011, 19:33

"Mamy tutaj kilku dobrze wyszkolonych zawodników." - powiedział Hazard.



"Mam nadzieję, że będziemy jeszcze lepsi niż w ubiegłym sezonie. Odpowiada mi gra tutaj i pogłoski o moim transferze muszą ustać. Zostaję w Lille." - mówił.



Michel Seydoux - prezydent klubu dodał:



"Nasza gra budowana jest wokół Edena i nie chcemy go teraz tracić."

arsenal.net.pl zrodklo

Komentowany temat: Chu-Young Kanonierem! Piłkarz i trener potwierdzają! 29.08.2011, 19:28

a o transferach dalej cicho, ehh

Komentowany temat: Chu-Young Kanonierem! Piłkarz i trener potwierdzają! 29.08.2011, 19:27

włażnie rzal

Komentowany temat: Pomeczowe oceny Goal.com i Sky Sports 28.08.2011, 19:22

rvp 5 jak na moje za karny

Komentowany temat: Ciężkiego początku sezonu ciąg dalszy, Old Trafford 28.08.2011, 18:16

dobra wielcy kibice zamiast narzekac to ich wspierajcie dasz rade robin

Komentowany temat: Ciężkiego początku sezonu ciąg dalszy, Old Trafford 28.08.2011, 17:58

haha po tym meczu to kto do arsenalu bedzie chcial wgl dolaczyc padaka;/ co ten wenger porabia kroenke nielepszy, rvp zepsul mecz, a to moj ulubiony pilkarz. Przy 2-3 bylaby jeszcze nadzieja

Komentowany temat: Ciężkiego początku sezonu ciąg dalszy, Old Trafford 28.08.2011, 17:52

gdybysmy karnego wykorzystali;/

Komentowany temat: Ciężkiego początku sezonu ciąg dalszy, Old Trafford 28.08.2011, 17:50

honorowy!

Komentowany temat: Ciężkiego początku sezonu ciąg dalszy, Old Trafford 28.08.2011, 17:43

co szczesny mogl zrobic przy tych bramkachlol?

Komentowany temat: Ciężkiego początku sezonu ciąg dalszy, Old Trafford 28.08.2011, 17:31

pogrom

Komentowany temat: Ciężkiego początku sezonu ciąg dalszy, Old Trafford 28.08.2011, 17:06

linka z c+ plx

Komentowany temat: Ciężkiego początku sezonu ciąg dalszy, Old Trafford 28.08.2011, 16:59

macie jakis streaM/ bo drhtv nie dziala

Komentowany temat: Ciężkiego początku sezonu ciąg dalszy, Old Trafford 28.08.2011, 16:30

sa juz sklady?

Komentowany temat: Shrewsbury rywalem Arsenalu w 3. rundzie Carling Cup 27.08.2011, 15:45

kiedy to bedzie?

Komentowany temat: Zadanie wykonane: Kanonierzy w LM! Udinese 1-2 Arsenal 25.08.2011, 18:15

to dopiero sie zaczelo?

Komentowany temat: Zadanie wykonane: Kanonierzy w LM! Udinese 1-2 Arsenal 25.08.2011, 18:14

dopiero zaczyna sie grupa F arsenala?

Komentowany temat: Zadanie wykonane: Kanonierzy w LM! Udinese 1-2 Arsenal 25.08.2011, 15:42

mam pytanie co do ligi mistrzow
jak bysmy odpadli z grupowej to do ligi europejskiej tak? i wychodza 2 druzyny jo?

Komentowany temat: Liga Mistrzów: Arsenal w pierwszym koszyku 25.08.2011, 15:12

jak bysmy odpadli z grupowej to do ligi europejskiej tak? i wychodza 2 druzyny jo?

Komentowany temat: Zadanie wykonane: Kanonierzy w LM! Udinese 1-2 Arsenal 24.08.2011, 22:47

#schade
Cesc ogladal, pisal na Twitterze, ze bedzie dzis kibicowal Arsenalowi

Komentowany temat: Zadanie wykonane: Kanonierzy w LM! Udinese 1-2 Arsenal 24.08.2011, 22:11

haha niezle wal kot

Komentowany temat: Zadanie wykonane: Kanonierzy w LM! Udinese 1-2 Arsenal 24.08.2011, 22:01

SZCZESNY MISTRZ

Komentowany temat: Zadanie wykonane: Kanonierzy w LM! Udinese 1-2 Arsenal 24.08.2011, 22:00

CO TO JEST

Komentowany temat: Zadanie wykonane: Kanonierzy w LM! Udinese 1-2 Arsenal 24.08.2011, 21:58

1-1 RVP

rvp spadek formy lub przez to, ze nie ma fabsa i nasriego jest slaby?

JESZCZE ..... ODPADNIEMY ! OMG

OMG

Komentowany temat: Wenger: Nie porzucimy swojej filozofii 24.08.2011, 21:18

CO ZA KMIOT

cesc4official Cesc Fàbregas Soler
Tonight ill be watching Arsenal, my ex-team mates, friends and all the fans. I wish u all the best of luck cause u deserve to be in the CL.


milo chociaz mamy kibica jednego wiecej :P

Nanas08 Samir Nasri Official
And thank you Mr Wenger and all the staff you were amazing with me and i become the player i am today because of you
10 minutes ago

Komentowany temat: Oficjalnie: Nasri w Manchesterze City! 23.08.2011, 22:32

beka z bramkarza co on wyrabia

Komentowany temat: Oficjalnie: Nasri w Manchesterze City! 23.08.2011, 19:56

to od kroenke zalezy, wenger chce wydac kasiore
btw ciekawe ile zaplacili oficjalnie za nasriego?

Komentowany temat: Oficjalnie: Nasri w Manchesterze City! 23.08.2011, 14:55

do man city

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady