Komentarze użytkownika Wojakus
Znaleziono 6788 komentarzy użytkownika Wojakus.
Pokazuję stronę 105 z 170 (komentarze od 4161 do 4200):
tu się mówi, że dał też im odpocząć... ale Grosik wszedł. Jest ryzyko że dzisiaj Ci zagrożeni dostaną kartki
Dlatego zastanawiał mnie fakt, dlaczego Nawałka nie wypuścił tych zawodników na mecz z Ukrainą. Awans mieliśmy pewny, rywala znaliśmy. Woli Nawałka ryzyko, że nie zagrają w ćwierćfinale z Chorwacją/Portugalią niż ze Szwajcarią? Czy może nie liczył na to, że przejdziemy Szwajcarię? Albo możliwość jeszcze taka że się przeliczył i myślał że po mecze ze Szwajcarią się usuwają kartki.
jak dla mnie wyjście Jodłowcem też jest już ryzykowne
jak dla mnie Chorwaci to jeden z najpoważniejszych kandydatów do mistrzostwa
wiec zeby nie było tak, że dzisiaj wygrywamy ze Szwajcarią, ale na Chorwację nie będziemy mogli wystawić tych najbardziej doswiadczonych i lepszych
argudo
ja słyszałem że dopiero po ćwierćfinałach
gorzej jednak będzie jak dzisiaj wygramy, ale się wykartkujemy
Ja myślę ze Kuba znowu może cos zdziałać dobrego :)
2:2 w karnych i 7:6 w karnych dla nas mogłoby być dopiero w finale z Włochami
wygrana w karnych :D
Wg tego Giulianelli'ego 4 lata temu uzgodniliśmy warunki transferu Benzemy i od tamtej pory nie znalazł sie w szatni Arsenalu jako jego zawodnik
Dominik11
Niedawno już o tym nawet dyskusja na k.com była
Wenger nie kupi topowego napastnika, bo Giroud i tak będzie jego 1 wyborem, po 2 zastanawia się nad kupnem napastnika tylko dlatego, że Welbeck został kontuzjowany. Gdyby nie to Wenger nawet o tym by nie pomyślał. A wiadomo, że kiedyś Welbeck wróci, a trener też w niego wierzy. Kupno topowego napastnika w Arsenalu powodowałoby trafienie na trybuny Anglika lub za jakiś czas gdy straci formę Francuz. Albo sprzedaż któregoś z nich. W Arsenalu nie ma czegoś takiego jak rotacja. Tylko w przypadku kontuzji
Wenger nikogo nie kupi bo powie, że Brexit negatywnie odbił się na transfery i nie zdołał nikogo zakontraktować
thide
:D Kozackie
to jak już jesteśmy przy takich źródłach jak Daily Star, to wg The Sun Juventus zechce pozyskać Alexisa Sancheza
Daily Star i wszystko wiadome
Benzema od 4 sezonów już się zbiera do nas i jakoś trafić nie może...
aż mi neta przycięło przy szukaniu grupy :D
3 sety na przewagi?
Nikt nie przyjdzie
Payet nie odejdzie do nas, bo Arsene Wenger nie wyda na niego dużo kasy, po 2 Payet to dla naszego trenera to CAM, a tam mamy przecież Ozila, po 3 sam mówił że kiedyś zastanawiał się czy go kupić.. po 4 niedługo mogą się na niego rzucić lepsze zespoły, więc to już raczej transfer z tych niemożliwych. Ormianin woli MU od nas, a możliwe jest też ze pogra jeszcze rok w Dortmundzie i póżniej odejdzie. Mahrez pewnie zostanie tak samo jak Vardy
Payeta nie możemy i nie będziemy miec
Piłka umie znaleźć Pera w polu karnym, gorzej że czasami on jej nie może znaleźć :D
a może przenieść Pera na atak, mógłby być z niego nowy Crouch. Czemu nie mieć w Arsenalu swojego Croucha? :D
imprecis
albo do końca okienka
a propo ślubu:
Joe Ledley nie liczył na to, że wraz z walijską reprezentacją awansuje do 1/8 finału piłkarskich mistrzostw Europy we Francji. Jeśli zespół dotrze do ćwierćfinału, pomocnik Crystal Palace będzie musiał przełożyć własny... ślub.
Według mnie finał: Chorwacja Włochy
Francja : Irlandia
Walia: Irlandia Płn
Niemcy : Słowacja
Chorwacja : Portugalia
Dobrze?
Wg mnie cała Anglia jest kiepska nie tylko Alli
a Lallana lepszy?
Adu
Ja nie przepadam za Włochami, nie chce zeby daleko zaszli. Zgodzę się, są mocni. Za Hiszpanami nie przepadam, bo już mogłby ktoś inny Euro wygrać. A teraz jeszcze mają odmłodzony skład więc nie wiem jak daleko zajdą. Ale im dalej tym lepiej... A no i duzo moich znajomych kibicuje Włochom... fajnie by było jakby odpadli
Adu
Myślę ze może być ciekawie. Włosi są mocni, ale bardzo bym chciał żeby jednak Hiszpania wygrała :)
Da się coś obstawić za złotówkę?
Albo Słowacja póki co jest na 1 miejscu w tym rankingu a i tak trafi na Niemcy...
np Irlandia Płn w rankingu jest wyżej niż Turcja, a trafi na Francję, a Turcja na Walię
Ale dziwnie, że zajmując 1 miejsce w tym rankingu możesz trafić na najlepszą druzynę, a będąc na 4 miejscu w tym rankingu na najsłabszą... trochę nie fair
*druzyny zajmujące 3 miejsce z grup A,B,C, D
i tak samo w przypadku A,B, D, F?
W rankingu 3 miejsc nie ma różnicy kto zajmie 1 miejsce na to z kim dalej zagra?
Czyli gdyby przechodziły grupy A,B,C, D to nieważne byłoby to, że np na 1 miejscu jest 3 druzyna grupy D, a na ostatnim z grupy A?
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Myślę, że jak dzisiaj wygramy, a 2 z 3(Grosik, Piszczek, Mączyński) dostanie dzisiaj kartkę to będziecie źli, że nie zagrają i może u was też się pojawi takie pytanie