Komentarze użytkownika Wojakus
Znaleziono 6788 komentarzy użytkownika Wojakus.
Pokazuję stronę 129 z 170 (komentarze od 5121 do 5160):
żebyśmy w ogóle z nimi zremisowali
Sanchez prędzej czy później to samo
gościu zaliczył wejście smoka jak Robben w Bayernie
Olympiakos strzela
za chwilę wejdzie jeszcze kolejny obronca za Sancheza lub Ozila
Głupi Jaś :D
tak będziemy bronić że stracimy jeszcze z 2 bramy
hahaha, murowanie wyniku :D
Niech Olympiakos to wygra.. szkoda ryzykować w kolejnych meczach następnych kontuzji...
Robben wszedł i 4:0
a szkoda ze nietrafiony :(
DexteR
Tego nikt oprócz kibiców Arsenalu nie bedzie brał pod uwagę. Mou objedzie Arsenal przy następnej możliwej okazji
Chwalą Lewandowskiego, że minął ładnie Debuchy'ego. Rzeczywiście wyczyn. Moja babcia by go minęła :D
a większość stąd śmiało się z tego co Vidal powiedział
i znowu piłka gdzie popadnie, więc co tu krytykować Giroud
Daniho
Ja tylko stwierdziłem ze my nie przeszlibyśmy następnej rundy...
pumeks
aż mi się przypomina meczyk w którym Steven po bodajże 38 sek. od wejścia dostal czerwoną kartkę. Z Flaminim może być to samo
Nie ma co krytykować Giroud, skoro nasza gra polega na tym, żeby zdążyć przed przeciwnikiem do piłki i ją wybić gdzie popadnie, choćby w aut, a co dopiero mówić o skleceniu jakiejś akcji. No jedną ładną widziałem, ale zakonczyła się żółtą kartką pewnego Niemca
Daniho?
Na wygranie LM? My po przejściu do fazy pucharowej, do następnej rundy nie możemy przejść i w sumie teraz też nie mamy szans, a Ty tu mówisz o szansach na wygranie?
schnor25
do tej 5 dopisałbym jeszcze Debuchy'ego, Pera, Campbella, w sumie może i Chambersa, bo on i tak nie zagrałby o wiele lepiej od Pera...
fizjo
szczerze? Kibicuję od lat Arsenalowi, i pewnie wiele osób mnie teraz skrytykuje (ale proszę bardzo) ale wolę zeby Olympiakos dzisiaj wygrał, a Arsenal przegrał z Dinamem znowu. Jak przejdą nawet to i tak szybko odpadną, więc lepiej siły oszczędzać, a 3 miejsce nam niepotrzebne, bo to kolejne mecze troche niepotrzebne, a przy naszych kontuzjach to lepiej tam nie grać. Niech chłopaki skupią się bardziej na lidze
ciekawe czy trafie z tym 5:0
i 3 do jaja
to jest mecz, w którym my im cały czas piłke oddajemy
Kowal96
Gabriel strzelił prawie gola... ale czeski zawodnik zapobiegł temu
Guardiola po sezonie przychodzi do Arsenalu, potwierdzone info!!!
Kowal96
a oddaliśmy jeden celny strzał dozwolona częścią ciała?
wojtec41
przecież on jaj nie ma
Kowal96
Powtórki z Reading nie bedzie
Chelsea wygrywa. A ktos tu mówił ze z angielskiech tylko Chelsea przegra...
przecież tu niedługo bedzie z 4-5:0
a czego oczekiwaliście po obronie: Mathieu, Per, Gabriel.. nawet jakby Kosa był to by podobnie było.. ale wy remis pisaliście
Bayern 2:0 już :(
talent? Ja tam u niego talentu nie widziałem nigdy
a kto u nas w ogóle widoczny jest?
już mu się Lewandowski włączył :(
strasznie niedokładnie graja
no dobra, dawać już ten mecz. Co będzie to będzie :D
ale ławka to zawalista jest...
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Vidal nie przyjdzie, bo za drogi i miał wypadek, Morgan nie przyjdzie, bo wg Papcia za drogi, kasy nie wyłoży na świetnych zawodników, bo nie, bo mamy JAKOŚĆ :)