Komentarze użytkownika Wojakus
Znaleziono 6787 komentarzy użytkownika Wojakus.
Pokazuję stronę 3 z 170 (komentarze od 81 do 120):
@Theo10: wierzysz w zwycięstwo WHU?
@Theo10: tylko że remis nic nie da jeśli chodzi o spadek Kogutów
@markiz0: Everton nie wygrał od 31 kolejki. A nawet jesli to jakoś nie wierzę w zwycięstwo WHU z Leeds
To niech teraz Arteta wystawia rezerwowy skład na mecz z CP
@ozzy95: niewygodny to prawda, ale czytając niektóre komentarze widać już to że piszą o ich stracie pkt.
Co nie zmienia faktu że będzie to jedno z najciekawszych spotkań
Widzę, że u wielu juz panuje przekonanie że City straci punkty na Wisienkach.
@Dzulian: my lubimy sobie utrudniać i jak strzelimy na 1:0 to nie idziemy często po 2 bramkę tylko bronimy 1:0, a później wpada jakiś farfocel od przeciwnej drużyny i jest po zawodach, a nie zawsze musi sie nam udać jak z Whu
@tyson880: jeszcze nie byłbym tego taki pewien
Jest gdzies transmisja z losowania FA Cup?
Podwyżka żeby jeszcze trudniej było go sprzedać za rok i zeby jednak odszedł za darmo? Jak dla mnie bez żadnego sensu
Strasznie stronnicze sędziowanie
Włączyłem specjalnie by zobaczyc jak gra Gyo to musiał go zdjąć :D
To co, z Gyo jednak nie taka Bestia?
Macie moze linka do meczu, gdzie mogę obejrzeć mecz? Poza strona Arsenalu
@Marzag: ale coś poważnego czy wyzdrowieje szybko?
Co z Saka?
Jak wymawia sie jego nazwisko?
@Barney: dzięki. Jeszcze Nelson nie strzelił i 1 mlody karny przestrzelił
A kto z naszych dzisiaj karnych nie strzelil?
@DeKa: i tak nie ma nikogo lepszego na jego miejsce
@patryksz: nie kracz
@Womanizer: Gyo to faktycznie taki pewnik? Nie wiadomo czy po przyjściu do mocniejszej ligi nie będzie flop. Zobaczymy.
PS. Nie marudzę, nie jestem pesymistą. Po prostu nie mam pewności
Ciekawe czy okaże sie flopem czy kozakiem
@Barney: najpierw to Sporting musi sie zgodzić na ofertę;)
I co z tym Gyo? Jest czy nie ma? Bo już raz piszą, ze dogadani wszyscy po czym znowu powrót i brak potwierdzenia ;)
@Garfield_pl: a jak mam wykupiona subskrypcje online Canal + ten pakiet sportowy to będę mógł oglądać PL?
Wiadomo może juz coś o meczach PL w Canal+ na jakich kanałach i na jakich pakietach będą dostępne mecze?
@DavidSilva21: Liverpool może po niego pójść
@Kredens: niech go biorą a jak nastrzela to będziesz żałował ze sie nie postaraliśmy
To skoro Liverpool chce Rodrygo to znaczy ze nie jest słaby
@Dominik11: tylko nie wiadomo jakie podejście maja nasi i jak to wpłynie na naszą szatnię
Przecież Gyo ma teraz takie wysokie ego i mniemanie o sobie
@Thoneick: Here We Go?
@Barney: chyba ze pojawi sie klub który da od razu tyle co chce Sporting i nie będzie sie certolil o 5 mln jak Arsenal
@aguero10: myślę ze spokojni, Gyo nie będzie na nas czekal nie wiadomo ile, Sporting będzie czekał, a pewnie rzuci sie jakaś np Chelsea po KMŚ i dadzą tyle co chce Sporting
Tak bardzo jeszcze wierzycie w transfer Gyo do nas?
@Marcinafc93: jak sie będzie to tak ciągnąć to będziemy wyśmiewani
Dzisiaj jest losowanie?
@DyktatorArsene: a w następnym okienku beda dostępni dobrzy skrzydłowi czy napastnicy skoro ich teraz nie ma. Kto z takich nagle może być dostępny?
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@zgubilemlodowke: bo niektórzy myślą ze jakby Arsenal byl na miejscu Tottenhamu to Tottki chcieliby spadku Arsenalu. Bo byłaby jakaś nowość i świeżość w lidze (WHU też dlugo gra w PL). Ale Tottki 2 raz z rzędu sie ledwo utrzymują. Ja np cieszę się że spadnie druzyna ktora juz długo gra w PL, a nie beniaminek czy jakaś z nowszych wiec cieszę sie ze spadku Wilków.
A co do moich typów to jakoś nie wierzę w zwycięstwo WHU