Komentarze użytkownika Wojakus
Znaleziono 6788 komentarzy użytkownika Wojakus.
Pokazuję stronę 57 z 170 (komentarze od 2241 do 2280):
@dami494: uważaj bo go dadza
Zobaczcie jaki progres od meczu z Chelsea w którym wygraliśmy 3:0 zrobili piłkarze z Stamford Bridge, a jak nasza gra się zmieniła
3 mecze na 26 ostatnich wyjazdowych z topem wygraliśmy. No super ;) Nic się nie poprawia...
A jak krytykowałem Arsenal to tu była afera dlaczego ja tu ich krytykuje. To nie będzie tak tylko dzisiaj
IMO Bellerin i Ox zaszantażowali Wengera i on teraz będzie bardzo często grał nimi po obu stronach obrony
4:0 w 20 minucie? Mustafi robi out
@Dominik11: dla nas to dobrze
@rosiu71: chodzi ci o tego SancheSa z Bayernu? Jeśli tak to jak dla mnie jak najdalej od niego w Arsenalu.
Wyjście bez Sancheza i Kosy oraz Mustafy w pierwszym składzie to wg mnie poddanie się juz na samym starcie i potwierdzenie braku ambicji
@praptak: "Jak myślicie, zagramy jutro na 0 z tyłu? Bez względu na to czy przegramy" coś takiego napisałeś. To napisałem że się nie da przegrać, gdy sie zagra na 0 z tyłu
@praptak: jak zagramy na 0 z tyłu to na pewno nie przegramy
@Gofer999: wie, że za rok wielu graczy odejdzie i będzie lipa i wtedy go nie puszczą więc teraz chce cichaczem zeby nikt go w klubie nie podejrzewał o ucieczkę
Pokazuje Canal + teraz jakiś mecz PL?
@Meirid: nie zdziwiłbym się gdyby znowu zagral na środku
Kurde, nie ma to jak zrobić zmianę żeby mieć większe szanse na czyste konto bo pprędzej Watford będzie na 0 z tyłu z Brighton niż Arsenal a Kole posadzić na zmianę i twój nowy zakup dostaje czerwoną kartkę
@AceVenturaLFC: 4bramki w 20 minut?
Pogrom z Liverpoolem to jeszcze, ale zobaczycie że będzie niezła porażka z Bournemouth
@Calyn: bo naszym nie chce się biegać. I mało bramek z kontry strzelają
Asensio sam mówił że nigdzie się nie rusza bo cieszy się że jest w Realu, wg niego najlepszym miejscu
@barmin: co tam jakieś Neymary za 222, Wenger kupi Asensio za 500mln ;)
@LSBalb: hahahahahaha, Jak to prawda, to ja nie wytrzymie... kupić za 40 mln a sprzedać za 12 :D
@AlexVanPersie: Uważaj bo Wenger odejdzie za 2 lata. Czy wygra cokolwiek czy nie i tak podpisze znowu kontrakt. Tak za każdym razem było i myślę, że teraz będzie
@Womanizer: gdzieś czytałem ze Draxler chce iść do Monachium
@Gunnerrsaurus: chyba jutro. Dzisiaj nie gramy
@Womanizer: Jak Mbappe przejdzie do PSG to Lucas przejdzie w ramach transakcji do Monaco. Tyle z tego efektu. Nie wydarzy się raczej efekt domina z kilkoma klubami
ja tam mam w FPL Fostera i bramkarza, który kosztuje 4,0. Jadę prawie, że po najtańszej linii w przypadku bramkarzy. Zmienię skład bramkarzy dopiero jak mój podstawowy bramkarz dostanie czerwoną kartkę lub dozna długotrwałej kontuzji
@Womanizer: Tylko, że Ozil był niechciany w klubie, zdarzyła się okazja to go kupił (chyba wtedy nastąpił efekt domina). Teraz to już raczej żaden taki efekt się nie wydarzy
@Simpllemann: ja przynajmniej nie boję się jutrzejszego meczu. Ja bardziej obawiam się tego co się dzieje za Wengera i co może się jeszcze stać
@Elastico07: my i tak na mecz z Liverpoolem wyjdziemy z pełnymi gaciami
@Womanizer: bedzie sprzedawał zawodników, obniży się poziom, będziemy mało kupować. To są ekonomiści, znajdą wyjście
A zapomniałem jeszcze o Elnenym jako zmienniku na obronie, a może i w pierwszym
@Womanizer: co Ty masz z tym VVD? Wenger chce mieć ustawienie holding, kosa, monreal. Jako zmiennicy: Per, Chambers, Kola
Z tego samego powodu ludzie od nas odchodzą
Do nas nikt bardzo dobry nie przyjdzie bo mamy Ch*jowe Prawo
@Simpllemann: prędzej takie coś takiego zrobi z Interem niż zdobędzie z Arsenalem 1 mistrzostwo w ciągu kilku lat
@Redzik: jak City kupuje dużo zawodników to wszyscy mówią że to nie to, wymieniają caly skład i zanim się zgraja to minie bardzo dużo czasu. Nie wiadomo jak się sprawdza.
A z Milanem może być identycznie
Nie przyjdzie zaden VVD
@Redzik: Mustafi pewnie uważa że w Interze będą większe szanse na grę w LM. Może atmosfera w Arsenalu jest gesta i napięta i chce odejść, a Inter może proponuje mu podobne zarobki
@Argudo: stajemy się ligowym sredniakiem, tonaca łodzią, z ktorej po kolei po trochu będzie uciekać załoga
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
A byli tu tacy co stawiali na podium Arsenalu a nawet mistrzostwo :) żebyśmy w następne lata w ogóle w europejskich pucharach grali