Komentarze użytkownika WygramyTo

Znaleziono 1127 komentarzy użytkownika WygramyTo.
Pokazuję stronę 1 z 29 (komentarze od 1 do 40):

poprzednia123456następna
Komentowany temat: Arsenal rozpoczyna sezon 2026/27 z Coventry City 27.06.2026, 19:39

Jak RM nie wygra mistrza mając za przeciwnika Barce gdzie konie pociągowe to Ferran Torres i Gordon to będzie mega kompromitacja.

Komentowany temat: Arsenal rozpoczyna sezon 2026/27 z Coventry City 24.06.2026, 00:22

ja wiem ze podobo Palmer i Foden bardziej bez formy, ale i tak nie zrozumiem jak można było ich nie powołać a dac slota Eze i Hendersonowi XD

Komentowany temat: Arsenal rozpoczyna sezon 2026/27 z Coventry City 24.06.2026, 00:17

PS- to bedzie kon trojanski w nowym sezonie.

AFC zapłaci za sentyment do Saki

Komentowany temat: Arsenal rozpoczyna sezon 2026/27 z Coventry City 23.06.2026, 18:06

@alexis1908: jak normalnie przecież on tu jest w tej grupce 5-8 osób co by pisali 24 h jak tragiczny jest Szwed.

Komentowany temat: Arsenal rozpoczyna sezon 2026/27 z Coventry City 23.06.2026, 18:02

@Damper napisał: "Zastanawiam się kto może mieć większe pojęcie w ocenie jakości zawodnika. Zespoły rekrutacyjne Realu, Barcelony, PSG i Arsenalu, czyli najlepszych klubów świata, czy może jeden czy drugi Maciek z forum, który spojrzał na jedną kolumnę w tabelce"



I pisze to koleś co cały rok płacze jak tragiczny jest Gyokeres?


Co te głupie skauty Afc zrobily najlepszego

Komentowany temat: Arsenal rozpoczyna sezon 2026/27 z Coventry City 23.06.2026, 14:46

@alexis1908 napisał: "Dziadyga: ja tam nic do Kaia nie mam uważam że najlepiej wyjdziemy na tym jak on i Gyo zostaną i będą zdrowi, bo nie ma w tym momencie topowych gotowych 9 ktore wejdą do nas z buta."


Nie no szanujmy się za Kaia bez problemu można znaleźć lepsza 9

Komentowany temat: Arsenal rozpoczyna sezon 2026/27 z Coventry City 23.06.2026, 14:36

@mistrzu973: alvarez jest taki wspaniały że przegrywa miejsce z Lautaro Martinezem a z Afc też było widać że Cholo go nie lubił w tych meczach.

Komentowany temat: Arsenal rozpoczyna sezon 2026/27 z Coventry City 23.06.2026, 14:26

Najbardziej rozwala mnie ślinienie się obozu anty gyokeres do Alvareza, a facet w ostatnim półroczu strzelił w La lidze całe 2 gole.

Komentowany temat: Arsenal rozpoczyna sezon 2026/27 z Coventry City 23.06.2026, 14:22

Podziwiam Was że nadal gadacie z obozem anty gyokeres.

Ja już dawno dałem sobie spokój z bzdurami tego obozu.

Nie ruszam już tego tematu.

Komentowany temat: Arsenal rozpoczyna sezon 2026/27 z Coventry City 23.06.2026, 14:13

Szoda że cisza o PS.

Szkoda że saka ma jakiś immunitet w tym klubie jakby był 2 olise lub mbappe i nawet jakby nie miał nogi to wiecznie musi mieć podstawę nawet gdy obecnie to wrak piłkarski.

Komentowany temat: Arsenal rozpoczyna sezon 2026/27 z Coventry City 22.06.2026, 12:16

@Nicsienieda napisał: "Bez obrazy, ale pisanie o Alvarezie czy Kvarze to marnowanie czasu. Oba transfery absolutnie nie będą mieć miejsca"


Alvarez mega przehypowany ziomek

Komentowany temat: Arsenal rozpoczyna sezon 2026/27 z Coventry City 22.06.2026, 11:39

@Matelko napisał: "Pytanko:

Wolelibyście jednego Kvare czy Rogersa + Tzolisa?

Ja w danym momencie wybrałbym opcję numer 1."



opcja 2 bo cały czas mam wrażenie, ze kvara w PL mógłby nie wypalić. Z reszta ja nie jestem jakims jego wielkim fanem.

i brałbym szybciej olise lub luisa diaza

Komentowany temat: Arsenal rozpoczyna sezon 2026/27 z Coventry City 22.06.2026, 00:14

Gyokeres 8 najlepszy debiutant w historii AFC, a ten pisze ze w napadzie oprócz Saki nie ma nikogo XD

Komentowany temat: Arsenal rozpoczyna sezon 2026/27 z Coventry City 21.06.2026, 12:44

Bernardo Silva w realu jest jako free agent, tak?

Mu się skończył kontrakt !

@darek250s napisał: "Duże ryzyko. Małe nazwisko. Duża kwota."


On ma 19 lat ciężko mieć duże nazwisk w tym wieku.

Diomande zaraz w lfc.


Szybko idzie

Przeciez krzyż na drogę to ładniejsza wersja j.. Cię pies.

Już nie udawaj głupiego.

@mistrzu973 napisał: "Krzyż na drogę"


A potem taki pisze że nie jest hejterem Gyokeresa.


Dawno nie widziałem tu takiej nienawiści na tej stronie jak do Szweda.

Tak Gyokeres pójdzie grać do Turcji

XD

@alexis1908: pamiętam jeszcze czasy przed romano na X i zawsze była przepychanki ten wiarogydny ten nie wiarygodny.

Z nim to się wreszcie skończyło.

Trochę nie rozumiem tych narzekań na Romano tutaj.

Właśnie dobrze że jest taki gościu co się porządnie wybił. Wchodzę tam i mam wszystko na tacy a nie jak wcześniej 26 źródeł rozbite na 10 tysięcy - 18 tysięcy obserwujących.

Ja dzięki niemu to w ogóle nie śledzę rynku. Wbijam do Romka i wszystko ładne podane.

@Mastec30: 3 od razu z automatu za bronienie Gyoka.

Tu jak widać za takie rzeczy lecą bany. Fajna strona kibiców AFC

@Mastec30: boże ale żeś się splakal o tego Kaia

Ps- a co mnie interesuje że Kai to gwiazda w reprezentacji Niemiec.

To już nie te czasy i nie te repry.

To że ktoś tam ma pierwszy skład to nie znaczy że jest wybitny.

Czy Madueke to wybitny skrzydłowy bo ma 1 plac w Anglii?

@Mastec30 napisał: "No właśnie wielu bo gdzie by Havertz nie gral to zawsze pierwszy skład i każdy go chwali. W Arsenalu rok urazy, wraca i od razu jak fizycznie daje rade to wskakuje do pierwszego. Na Euro z Niemcami jedzie, pierwszy skład. Na MŚ jedzie pierwszy skład. A potem fan w jego własnym klubie powie że jest przeciętny"


Tutaj jest 100 postów że Gyokeres jest tragiczny a się splakales bo napisałem że Kai jest przeciętny na 9.

Umrę że śmiechu.

@Mastec30 napisał: "To jak to jest że Gyokeres jest super, historyczny napastnik co w debiucie powyżej 20 goli a przeciętny Havertz jak tylko zdrowy to sadza gonna ławce?"


A to wiele trenerów ma widzi mi się?

Jak pisałem że Niemiec może pójść na sell to się smieli

Ja od razu widziałem ten scenariusz skoro Artets zdecydował że to 9, a na 9 to on jest tylko przeciętnym to może szybko polecieć.

@Arsenal2004 napisał: "Kane to jest jednak piłkarz przez wilekie P. To z jaką łatwością on rozgrywa piłke jest niesamowite, a do tego strzela mase goli. Taki napastnik to marzenie każdego skrzydłowego, bo on zrobi mu miejsce, a potem pośle idealną piłke."


Kane to ma takie passy że mógłby robić za SPO

Patrzę na kadrę Anglii i nie wiem jak Tuchel mógł zrezygnować z Fodena i Palmera kosztem takiego Hendersona co gra kiedys w lfc XD

@sWinny: nie no serio jeśli.Eze miał lepszy sezon od Gyokeresa to dobre jaja

@sWinny napisał: "WygramyTo: pokuszę się o stwierdzenie że razem z trossardem był to nasz najlepszy gracz ofensywny, więc chyba nie był taki zły"


Chyba teraz trolujesz. Eze 2 najlepszy gracz w sezonie? XD

@Nicsienieda napisał: "I 0 trofeów, też osiągnięcie"


Kto jest słabszy Mbappe czy Gyokeres?

@sWinny napisał: "Anglicy jak zawsze mocarny skład. Zobaczymy co pokażą. Swoją drogą to nie rozumiem czemu Eze jest na ławce, a taki Gordon i jude w podstawie, no ale lepiej dla nas"


Jesteś fanem Afc i nie rozumiesz czemu Że tylko ławka?

A to on miał dobry sezon?

@sidtsw: czyli są tacy ludzie.

Tak z ciekawości są tu ludzie co uważają że Lewandowski prime był lepszy od Norwega z City?

@Womanizer napisał: "nabił przez 11 lat kariery"


A ktoś broni być kosmitą od 17-18 roku życia?

Moim zdaniem co do przehypowania to może to być case Yamala.

Moim zdaniem on nie wejdzie na level Norwega i Francuza

@Womanizer: no nie przegonimy na sto procent bo kręci się koło 50.

A tu trzeba na strzelać jeszcze 2 tyle , ale ja nigdzie nie pisałem że ich przegoni.

Erling który jest pierwszy raz na mistrzostwach w historii

2 golami już wyrównał wynik Lewandowskiego na wszystkich jego mundialach.

Trochę smutne.

@Nicsienieda: mbappe chyba potrzebuje około 10 goli by być w top 10 najlepszych strzelców w historii LM.

@Nicsienieda napisał: "reprach gość na pewno osiągnie epickie liczby."


Przecież on i Norweg mają chore liczby też w klubach

poprzednia123456następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady